Thursday, 30 September 2010

30/09/2010

today we went for a walk with my sister and the weather was really nice and warm (actually quite hot). oh, and I bought some new boots:) will show them later. I ate fish&chips for the first time, although I have been so many times in UK. weird - I know. And it goes perfect with a pint of Guinness. We ate at a proper English pub.

Šodien kopā ar māsu devāmies nelielā pastaigā un laikapstākļi mūs lutināja, jo bija silts, pat varētu teikt, ka karsts. Un es nopirku sev jaunus zābakus, kurus jums drīzumā atrādīšu:) Nobaudīju beidzot arī fish&chips, kas ir diezgan dīvaini, ņemot vērā, cik bieži esmu bijusi UK. Kopā ar Guinness alus kausu garšoja perfekti. Ēdienu baudījām kārtīgā angļu bārā.


I am wearing leather pants from "Cubus", T-shirt also from "Cubus", jeans shirt "Zara", jacket "Gap", shoes from "Primark".

Man mugurā ādas bikses no "Cubus", balts T-krekls arī no turienes, džinsu krekls no "Zara", jaka no "Gap" un kedas no "Primark".

Wednesday, 29 September 2010

lazy sunday


last Sunday I went out with my sister and her friend. I am in London now so I had typical English breakfast (yummy). Then some shopping and cinema (eat.pray.love - was ok, but not my favorite movie)


Pagājušajā svētdienā es kopā ar māsu un viņas draudzeni devos ielās. Tā kā esmu Londonā, tad, protams, nobaudīju tipiskās angļu brokastis (ņam-ņam). Tad nedaudz iepirkāmies un devāmies uz kino (Ēd.Lūdzies.Mīlu -kas bija diezgan laba filma, bet noteikti nav pieskaitāma pie manām favorītēm)
We ate at restaurant "Balance" (next to the Westfield Shopping mall in London).
I wore long sleeve shirt from "Lindex", leather jacket from "Stockmann", vintage skirt (from my mothers closet), bag from "Stockmann" and "H&M" belt (last season).


Maltīti ieturējām restorānā "Balance", kas atrodas Westfield iepirkšanās centra rajonā Londonā.
Man mugurā: krekls ar garām piedurknēm no "Lindex", ādas jaka no "Stockmann", vintage svārki no mammas skapja, soma no "Stockmann" un "H&M" josta no pagājušās sezonas kolekcijas.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...