Sunday, 31 October 2010

outfit post


As you can see, this is what I was wearing on Halloween party night. We went out to a pub, but ended in some house party. This year I am not planning to buy a new coat, so I updated my old one with a new belt. So happy.

Tāds lūk bija mans apģērbs Halovīna pasākumā, kas sākās kā mierīga pasēdēšana bārā, bet turpinājās studentu mājas ballītē. Priecājos par savu jauno jostu, ko iegādājos, lai atsvaidzinātu savu veco mēteli. Blouse (originally a dress)/blūze(parasti kleita) - TK Maxx
Jeans/džinsas - Bench
Boots/zābaki - Elisa
Coat/mētelis - H&M
Belt/josta - New Yorker

hairstyles to try on
Beautiful and always stylish Leighton Meester stars in Marie Claire UK's December issue. These pictures are stunning! Can't wait to try out plaited bun. It looks chick and effortlessly cool.

Burvīgā un daudzsološā aktrise Leighton Meester (lielākajai daļai zināma no Gossip Girl) rotā Marie Claire UK Decembra numura skaistumkošanas lapas. Ļoti tīk pītā bizīte, kas salikta copē. Izskatās tik vienkārši un stilīgi vienlaicīgi. Nevaru sagaidīt, kad varēšu izmēģināt un atrādīt arī jums.

Saturday, 30 October 2010

Kate Moss for Topshop


Pictures from InStyle.com

It is time for the new Kate Moss "Topshop" collection. It has about 50 pieces and these are my favorites, especially that beautiful embellished cape.  It is saids that it's going to be her last seasonal collection.

Drīzumā "Topshop" veikalos parādīsies jaunā Keitas Mosas kolekcija, kas sastāv no apmēram 50 apģērbiem.  Ja nu ir vēlme ko iegādāties tad pasteidzies nopirkt lidmašīnas biļetes uz tuvāko pilsētu, kur atrodams šis veikals, jo viņas kolekcijas mēdz diezgan ātri pazust no veikala plauktiem.

Friday, 29 October 2010

my picks from CubusThis post again is more for my Latvian followers. You can find their stuff in Latvia, Germnay,  Poland, Norway and in Sweden. Their clothes are quite cheap and you can find some great basics. These are my choices.

Cubus ir viens no tiem veikaliem, kur par lētām naudiņām var iegādāties diezgan labas pamatlietas, kā kreklus, džemperus un legingus. Te nu būs lietas no jaunās kolekcijas, kas visvairāk piesaistīja manu uzmanību.

Thursday, 28 October 2010

wanted
Right now I am looking for the perfect red trousers. I would want them in leather, of course (having leather, leather and more leather period). Blamain has the perfect pair , that I adore (last picture). I saw some nice ones at misssixty, but couldn't find their picture. The first two pictures are skinny red jeans from asos.com. Maybe I need these in the beginning, while I am looking for the perfect leather ones.

Šajā brīdī es meklēju ideālās bikses, kurām jābūt sarkanām un vēlams no ādas, jo šobrīd esmu diezgan apmāta ar ādas izstrādājumiem.  Pēdējā bilde ir no Balmain (apmēram tādas ir manas perfektās bikses), kā arī misssixty piedāvā lētāku, bet visai labu variantu. Savukārt pirmās divas bildes ir no www.asos.com (lielisks interneta veikals, kur var iepirkties arī no Latvijas. iesaku. esmu pasūtījusi). Lai gan tās nav ādas, tomēr mana vēlme pēc sārtām biksēm ir tik liela, ka iesākumā arī tās derētu, kamēr meklēju ādas variantu. 

Wednesday, 27 October 2010

I'm back


I am sorry for being absent for a while, didn't have internet connection for some strange reason. At the moment I am in Germany (visiting my bf). I am sitting in the library of his university. It's sooo quite and makes we wanna giggle all the time (you know when you are in an elevator, almost always no one is talking, and the situation makes you laugh a bit - hope that's just not me).
Oh, about the photos. Few days ago I went for a walk in London. It was a beautiful and sunny autumn day a bit ruined by goose attack, but I'm fine. No worries. The park somehow reminded me of Hitchcock's movie"The Birds" (the scariest horor movie ever).  A lot of birds, every kind you like.


Atvainojos par manu prombūtni, bet dažādu iemeslu dēļ biju palikusi bez interneta sakariem. Nu gan visam vajadzētu būt kārtībā. Tagad esmu Vācijā, universitātes (kurā mācās mans puika) bibliotēkā. Šeit valda tas savādais klusums, kas ir atrodams arī liftā, kad vairāki cilvēki braucat, neviens neko nesaka, bet kādam vienmēr sanāk smiekli par to (piemēram, man). 
Savukārt bildes ir no manas nesenās pastaigas Londonā, kādā saulainā un putniem pilnā rudens dienā. Dažas zosis man mēģināja uzbrukt, pareizāk sakot, es viņām biju ceļā, bēgot no liela suņa (ne tā, kurš bildē). Kopumā parks atgādināja slaveno Hičkoka filmu "Putni". Atceros, ka pusaudža gados to bieži mēdza rādīt pa TV, kas ir atstājis paliekošu iespaidu uz mani. Par daudz putnu vienai dienai.


PS more fashion related post coming soon/vēlāk sekos modīgāks ieraksts.

Tuesday, 19 October 2010

what I would buy (Bik Bok)


 Photos from bikbok

Aplūkojot demokrātisko apģērbu ražotāju kolekcijas, izdomāju, ka varētu padalīties ar savām domām, ko es izvēlētos, kas man liekas pietiekami labs, stilīgs un pirkšanas vērts. Kā pirmo firmu izvēlējos aplūkot "Bik Bok". Iedvesmai.
Mani absolūtie favorīti ir tumši pelēkais mētelis, melnais apakšveļas tipa krekls, triko ar dimantiņiem un melni baltās bikses.

This post is more for girls in Latvia, because you can not buy their clothes everywhere, but I know that there is "Bik Bok" shop in London (on Oxford street). It's cheap and sometimes you can find something quite good.

PS rītdien ir doma pievērsties "Cubus" kolekcijas apskatei.

Lanvin + H&M

 Photo from graziadaily.co.uk

Here is a sneak peak at Lanvin  for H&M collection. It's just fabulous! I have my eye on the dress on the left.  It would be perfect for New Year celebration party.

Skat, ir parādījusies pirmā bilde no jaunās Lanvin un H&M kolekcijas, kas pagaidām izskatās izdevusies lieliska. Iespējams ši ir labākā sadarbība, kāda bijusi H&M. Un es gribu kleitu kreisajā pusē. Lieliski iederētos jaunā gada sagaidīšanai.

Monday, 18 October 2010

outfit post
Leather trousers/ādas bikses: Cubus
Shirt/džinsu krekls: Zara
Jumper/džemperis: Zara
Boots/zābaki: Elisa
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...