Tuesday, 30 November 2010

new stuff
And it became warm..
Since I arrived back home, it has been extremely cold (-13C!!), so I needed something warmer than my military style h&m coat.  Today I got this fake fur (of course) coat from cubus. I love that it's gray and can't wait to wear it with my leather pants:) Now I just need a new hat. Any suggestions where I can buy a good one?


Atbraucot mājās, mani sagaidīja pamatīgs aukstums. Esmu paspējusi jau apaukstēties, tāpēc nolēmu, ka man ir nepieciešams kāds siltāks āra tērps, jo mans h&m  mētelis nav visu laiku siltākais apģērba gabals. Tā nu šodien iegādājos šo viltus kažoku no cubus. Tam ir pietiekami laba kvalitāte+tas ir pelēcīgs un lieliski ies kopā ar manām šī brīža mīļakajām ādas biksēm. Tagad tikai jāatrod jauna cepure. Ieteikumi, kur var kādu labu atrast?


 
Sanita

Sunday, 28 November 2010

saturday night fun

My friends own a cozy bar in Old Riga, where I went this Saturday to celebrate owners names day. In the bar you can play old-school video games and I played Super Mario for the first time (unbelievable, I know). And some wine and jenga. Party kind of had a dress code and it was "artist". I wanted to wear my vintage long skirt and something crazy on the top, but it was too cold for that. So I chose all in black outfit, because a lot of people in fashion dress black. They are artists as well, you know. I was called a cat woman that night(haha).

Sestdien vienam no maniem draugiem bija vārda diena. Tā kā viņam pieder omulīgs bārs "Ezītis miglā" Vecrīgā, tad svinības notika tieši tur. Pie viņiem var spēlēt oldskūlīgās video spēles un tā nu es pirmo reizi spēlēju Super Mario (jā, zinu, ka esmu daudz palaidusi garām).
Pasākumam it kā bija tematika "mākslinieks", bet ārā bija ļoti auksts, kas laikam izskaidro, ka neviens tā īsti nebija apģērbies atbilstoši. Es vēlējos vilkt savus vintage garos svārkus, bet tie ir pārāk plāni, tāpēc izvēlējos modes pasaules mīļākā krāsu - melno - un saģērbos viss iekš šīs krāsas. Tiku nosaukta par kaķsievieti.


Sanita

Saturday, 27 November 2010

Lindex knits
First of all- I am back to my home country - Latvia. It is nice, cold and snowy down here, but something is missing. At least till New Year I am going to stay here, then - we'll see. 
These knits are from Lindex (swedish brand that has some nice stuff for good prices). In their store in Riga they have -30% of of all the knitwear (exciting). These are my picks. Need them all in this cold winter.Esmu atpakaļ sniegotajā Latvijā. Ir prieks būt te, bet kaut kas pietrūkst. Zinu, ka palieku Rīgā līdz jaunajam gadam un tad jau redzēsim, kas tālāk sekos. 
Visi šie jaukie adījumi ir no Lindex un viņiem šonedēļ ir 30% atlaide visiem adījumiem. Tu vēl vari paspēt;) Te ir mana izvēle. Visi ir lieliski, visi ļoti noderētu šajā aukstumā.


 
Sanita

Monday, 22 November 2010

valentino for gapHere are some preview photos from the new Valentino for Gap collection. I am loving the jacket in the first picture (on the far left). Hope there are more nice stuff. The collection hits the stores this Friday. Keep you valet ready;)

Jaunā Valentino un Gap sadarbības kolekcija veikalos nokļūs jau šajā piektdienā. Te nu būs neliels ieskats jaunajā kolekcijā. Man tīk pirmās bildes malējā, kreisā jaka. Kopā ar ādas biksēm būtu tieši laikā:)


Sanita

Sunday, 21 November 2010

saturdayA bottle of wine, nice people, interesting conversations and my sister was exactly what I needed this Saturday.


Vīna glāze, jauki cilvēki, interesantas sarunas un manas māsas klusās dzimšanas dienas svinības bija tieši tas, kas vajadzīgs šajā sastdienā.Sanita

Saturday, 20 November 2010

outfit post

On Friday it felt like a time for girly stuff. Of course I am no Paris Hilton, so my idea of girly that day was adding nice, print blouse and some pink lipstick to my favorite leather pants and biker boots. 

Piektdien, izvēloties, ko vilkt uz praksi, bija sajūta, ka jāsaģerbjas meitenīgi. Mana izpratne par to, kas ir meitenīgi, protams, atšķiras no Parisas Hiltones. Manā gadījumā tā bija puķaina un jauka blūze, un rozā lūpukrāsa kopā ar manām mīļākajām ādas biksēm.


Blouse/blūze - Zara
Leather trousers/ādas bikses - Cubus
Biker boots/zābaki - Zara
Watch/pulkstenis - gift from mom/dāvana no mammas
Charm bracelet/rokassprādze - made by me/pašas radīta

Have a nice weekend/Lai jaukas brīvdienas.

Sanita

Wednesday, 17 November 2010

wishlist


So, today I fell in love. La-la-la Louboutin. These amazing shoes from Christian Louboutin men's collection is my dream. Probably my boyfriend wouldn't wear them, but if they have my size, then-yes, please:) They are funky and unique, love those spikes.

Šodien es laikam iemīlējos. Praksē, veiot preses monitoringu, ievēroju šos skaistos Christian Lououtin apavus. Tie diemžēl ir no vīriešu kolekcijas (pieļauju, ka mans puika tādus nevalkātu), bet, ja viņiem ir mans izmērs..ja nav, tad tās varētu arī vienārši atrasties skapja plauktā un izdaiļot istabu:)


Sanita

Tuesday, 16 November 2010

details
I saw this ribbon style at the fashion magazines and decided to give it a try. Have to say that I liked it and other people did as well. Will need to buy a different blouse. Oh, and I love buttoned up shirts at the moment.

Modes žurnālos noskatīju līdz augšai aizpogātas blūzes ar nelielu, bet skaistu detaļu-lentīti ap kaklu. Izdomāju, ka jāpamēģina. Iepatikās. Tagad tiekai jāatrod piemērotāka blūze.


Sanita

Monday, 15 November 2010

outfit post


Today in the morning it was -1 outside. For the first day it was really, really cold. Winter is coming to town. This is what I was wearing to my internship, to feel warm and comfortable, because I have to run around London a lot (no high heels at the moment for me).

Šodien Londonā bija pirmā ziemīgā diena. Bija ļoti auksts: -1 grāds. Ziema tiešām tūlīt, tūlīt būs klāt. Tā nu es biju apģērbusies par godu pirmdienai un savai praksei. Ģērbos tā, lai ir silti un ērti, jo sanāk daudz skraidīt apkārt pa Londonu (augstpapēžu kurpes un zābaki man šobrīd izpaliek).


Jumper-dress/džemperis-kleita - H&M
Leather pants/ādas bikses - Cubus
Biker boots/zābaki - Zara
Belt/josta - vintage Levi's
Peace necklace/Peace zīmes rota - bought at Camden market(present from mom)/iegādāta Kamdentaunā(dāvana no mammas)
Dog necklace/rota ar sunīti-from my sister/no manas māsas

Sanita

Sunday, 14 November 2010

facesMy many faces. This is what happens when you have some hot wine and a new camera. Hope you all are having a lovely Sunday.
 
Manas daudzās sejas. Tā lūk notiek, kad svētdienas vakars tiek pavadīts baudot karstvīnu un izmēģinot jauno kameru. Ceru, ka tev ir jauka svētdiena.


 
Sanita

wishlistIt is getting colder and at the moment I am craving for some warm knits from Topshop (they have some amazing pieces). I think that you can already smell winter and Christmas in the air. I think I need to buy one before I go home. Which  is your favorite one? 

Ziema pamazām tuvojas un paliek aizvien aukstāks. Šobrīd man ir vēlme pēc kāda silta džempera no Topshop veikala, jo viņiem ir lieliskas kvalitātes adījumi, kas kalpos ilgi un labi. Pirms došos uz mājām, man liekas, ka vajadzētu iegādāties vienu. Kurš no šiem džemperiem tev liekas vislabākais?


Sanita

Saturday, 13 November 2010

outfit post


This is an old photo, but wanted to share it with you all. Last summer I went to an amazing wedding (two dear friends of mine got married).

Šī ir jau veca bilde, bet vēlējos to ievietot. Pagājušajā vasarā divi lieliski cilvēki apprecējās un tāda nu es izskatījos viņu īpašajā dienā.


Dress/Kleita - H&M
Shoes/Kurpes - H&M
Champagne/Šampanieties - Rīgas Šampanietis


PS Please drink responsibly/dzeriet ar mēru.Sanita

max maraPhotos from  ifashionnetwork.com and vogue.com

This week I spent under Max Mara sign, because most of the time I spent at the Max Mara office and showroom in London (as a part of my internship). We had to prepare everything for the press day. It was so exciting to be there and I couldn't believe that this is happening to me. So I decided to select and show you some of my favorite outfits from Max Mara and Sportmax Spring/Summer 2011 collections. A lot of bright orange that I will definitely wear.

Visu šo nedēļu es pavadīju Max Mara Londonas ofisā un šovrūmā, lai palīdzētu sagatavot visu preses dienai (savas PR prakses ietvaros), kurā tika atradītas pavasara/vasaras 2011 kolekcijas. Sagatavošanās process bija patiešām interesants un dažubrīdi nespēju noticēt, ka esmu tur, kur esmu. Lai vai kā, bet izdomāju apkopot manus mīļākos apģērbus no Max Mara un Sportmax jaunajām kolekcijām. Bija manāmi daudzi apģērbi koši oranžā krāsā, ko plānoju ieviest vairāk arī savā garderobē.
Sanita

Thursday, 11 November 2010

inspiration


I usually don't like pink/pinkish, but these variations I actually really like. Especially the last outfit. Would love to have a blouse like that.

Ja godīgi, tad rozā nav īsti mana krāsa, bet šī lillli-rozā krāsa kombinācijā ar brūno smilšu krāsu liek man domāt, ka tomēr visas krāsas ir foršas krāsas. Pēdējais apģērbs man jo dikti tīk.

Sanita

Wednesday, 10 November 2010

wishlistDear Santa...


Who knew that I will want to have an iPad. But now Vogue has made an application for it. Love it. Want it. Need it. Oh, and maybe a case for it. My choice- Louis Vuitton, of course.

Kas to būtu domājis, ka man radīsies vēlme pēc jaunākā Apple brīnuma - iPad. Bet te nu tas bīdis ir pienācis, līdz ar Vogue aplikācijas parādīšanos (sagadīšanās?!). Skaists noformējums arī nenāktu par sliktu.


More about Vogue application you can find here: Vogue


Sanita

outfit post
Leather shorts/Ādas šorti - New Yorker
Jumper/Džemperis - Zara
Bag/Soma - Stockmann
Boots/Zābaki - Elisa

Sanita

Monday, 8 November 2010

outfit post
These photos are still from my trip to Germany, but wanted to post them. Buttoned up shirts are quite a big trend  (seen on many fashion bloggers and Alexa Chung) that I also like and suggest that you try it as well. Let your inner school girl out:)

Visas bildes ir no mana brauciena uz Vāciju, bet tāpat izdomāju, ka jāievieto. Līdz pēdējai podziņai aizpogāti krekli ir viena no mazājām šīs sezonas tendencēm. Var novērot, ka daudzas modes blogeres un arī, piemēram, Alexa Chung ir piekritējas šai aktualitātei, mani ieskaitot. Ļauj vaļu savam skolnieces garam arī tu:)

Shirt/Krekls - Zara
Jumper/Džemperis - Primark
Jeans/Džinsas - Bench
Coat/Mētelis - H&M


Sanita

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...