Monday, 31 January 2011

outfit post

Sweater/džemperis - Bik Bok
Long shirt/garais krekls - Bik Bok
Leather detail leggings/legingi ar ādas detaļu - H&M
Sanita

I'm a Berliner: the photo album 
 

I am back to Bremen from my Berlin trip. Probably it is quite shocking, but it was my first time in Berlin. I loved the city. First impression - it's huge, but not as crowded as London (although I have some special relationships with this city:). There are no photos with me, because basically I was alone the day I spent walking around. Oh, and as you can see, I did some shopping as well.
I assume that most of you have been there, so I kept all the typical tourist photos to myself (and believe me, I have many of them). Sorry that there are so many photos, but wanted to share them.  Enjoy!


Esmu atpakaļ Brēmenē. Vakar atgriezos no sava Berlīnes ceļojuma. Pieļauju, ka citiem tas varētu likties dīvaini, bet šajā lielpilsētā biju pirmo reizi. Pirmais iespaids - tā ir liela pilsēta ar plašām ielām, bet nav tik pārpildīta ar cilvēkiem kā Londona, tāpēc bija patīkami pastaigāties pat sestdienā (veikali desmitos no rīta, piemēram, bija tukši, jo vācieši laikam tomēr izbauda savas brīvdienas, atšķirībā no tiem pašiem angļiem).
Visticamāk, ka lielākā daļa no jums ir bijuši Berlīnē, tāpēc tipiskās tūristu bildes atstāju sev. Atvainojos, ka bilžu tik daudz, bet ceru, ka patiks, jo vēlējos ar tām padalīties. 


Sanita

Thursday, 27 January 2011

on the road again


Yesterday I packed my red traveling bag and now I am in Germany/Bremen. It was just awful to choose clothes for 2 weeks, because I am traveling only with hand luggage (mission impossible? completed.). Ok, I will have the big suitcase when going back, but still. Tomorrow I am going to Berlin for the first time (unbelievable, I know!). So excited! Any suggestions what I need to see?


Vakar sakravāju savu mazo, sarkano čemodānu un šobrīd esmu jau Brēmenē/Vācijā. Šoreiz sapakot mantas bija vēl grūtāk kā citas reizes, jo šajā virzienā devos tikai ar rokas bagāžu (atpakaļ ceļā gan paredzēta arī nododamā). Rīt pirmo reizi došos uz Berlīni (diezgan dīvaini, ka neesmu tur vēl bijusi). Esmu sajūsmā! Kādi ieteikumi, ko man vajadzēstu tur noetikti apskatīt?


 
 
 
Sanita

Wednesday, 26 January 2011

inspiration


Photo from vogue.co.uk
I want those lips! Not a big fan of pink clothes, but love to wear a color like this. I already have one bright pink lipstick, but I think I need something more intense. Thank you Jil Sander:)


Es gribu tādas lūpas. Nu ne pašas lūpas, bet lūpu krāsu. Lai gan neesmu lielākā rozā lietu piekritēja, tomēr šajā pavasarī/vasarā šis spilgtais tonis mani noteikti uzrunās, jo īpaši aksesuāros un kosmētikā. Šobrīd manā krājumā ir jau viena spilgti rozā lūpu krāsa, tomēr liekas, ka vajadzēs kaut ko intensīvāku. Paldies Jil Sander (starp citu, Jil Sander pavasara/vasaras kolekcija ir žilbinoša. Laikam blogā arī būs jāpadalās drīzumā).


 
 
Sanita
 

Tuesday, 25 January 2011

preview


Preview of what I did yesterday. Photos coming soon.


Neliels ieskats tajā, ko es darīju vakar. Drīz sekos arī īstās bildes.


 
 
Sanita

Monday, 24 January 2011

outfit post


Trousers/bikses - Cubus
Coat/mētelis - H&M
Sweater/džemperis - Vero Moda
Bag/soma - Global accessories
Boots/zābaki - Rieker 
Sanita

Sunday, 23 January 2011

inspiration

Photos from www.trendhunter.com

The lovely 70s chick. I need to have my sunglasses in a chain! Adore.


Stilīgie septiņdesmitie ir mana šodienas iedvesma. Ļoti vajag uz pavasari atrast saulesbrilles ar ķēdīti.


 
 
Sanita

Friday, 21 January 2011

art for smart


Yesterday I had girls day. We went to exhibition hall "Arsenals" to see a wonderful and very inspiring exhibition - "Pilsētbērni" (Children of the city). All paintings were made by young Latvian artists. Even 3D paintings (second picture) were there.


Vakar man biju meiteņu diena. Dienu sākām ar izstāžu zāles "Arsenāls "apmeklējumu, kur šobrīd ir aplūkojama jauno latviešu gleznotāju izstāde "Pilsētbērni". Pat 3D gleznas tika piedāvātas apskatei (skatīt otro bildi). Bija grūti atlasīt, kuras bildes ievietot, jo patiešām lielākā daļa mākslas darbu bija satriecoši. Izstāde ir apskatāma tikai līdz 30. janvārim, tāpēc pasteidzies, ja neesi vēl bijusi/bijis.


Sanita

Wednesday, 19 January 2011

detailsDetails from my outfit I wore yesterday. Went to a concert, so I couldn't take my camera with me.


Detaļas no mana vakardienas apģērba. Devos uz džeza koncertu, tāpēc kamera palika mājās un ir iemūžinātas tikai detaļas.Brown suede style shirt/brūns zamša stila krekls - Next
Cardigan/jaka - Cubus
Necklace/rota - Primark


 
Sanita


Tuesday, 18 January 2011

this is hard core


Picture from http://www.dailymail.co.uk


Kate Moss on the cover of Love magazine opposite transsexual model Lea T. Love the cover. It reminds me of poster at my internship "We ♥ Moss". Kate just keeps surprising us. This picture just made my day.


Keita Mosa pozē uz jaunākā "Love" žurnāla numura vāka kopā ar modeli Lea T. Šī bilde man atsauca atmiņā plakātu mūsu prakses telpā ar uzrakstu "We ♥ Moss". Keita Mosa nebeidz pārsteigt. Šī bilde izglāba šodienu.


Sanita

Monday, 17 January 2011

wanted


When I was in London I tried on this corset top from "H&M", but as it was getting colder I didn't get it. Now I regret that and will try to find something similar. I would wear it with large white shirt. I have a mission.


Londonas "H&M" veikalā mērīju šo korsetveidīgo topu, bet beigās tomēr neiegādājos, jo likās, ka ziemas sezonā man tāds nav nepieciešams. Tagad gan savu lēmumu nožēloju un atkal meklēju kaut ko līdzīgu. Vilktu to kopā ar lielu, baltu kreklu. Ir uzdevums.Sanita

Sunday, 16 January 2011

Saturday, 15 January 2011

ginta lapina for sportmaxPictures from http://fashiongonerouge.com


In my opinion Ginta Lapina is the best Latvian model at the moment. For the second season she will appear as a face of "Sportmax" for "Max Mara" Spring 2011 campaign. I worked with "Max Mara", when I was interning in London, so I really wanted to share these pictures, as I worked with the same collection. By the way those little bags are super cool.


Manuprāt, Ginta Lapiņa ir šobrīd labākā latviešu modele. Jau otro sezonu pēc kārtas viņa ir "Sportmax" reklāmas kampaņas seja. Šīs bildes ir no jaunās 2011. pavasara  sezonas kolekcijas, kuru arī man ir bijis tas gods redzēt, izejot savu praksi Londonā un sadarbojoties ar "Max Mara". Tāpēc arī vēlējos padalīties ar šīm bildēm. Starp citu, attēlos redzamās mazās somas ir dikti foršas.


Sanita

Friday, 14 January 2011

outfit post?


I received this picture from my fashionable friend. It's blurry, but I still like it. It was taken few weeks ago, when my friend was visiting. Look at that snow! Just wondering if it's coming back. Haven't enjoyed all the winter fun.


Draudzene atsūtīja man šo bildi, kas gan ir pāris nedēļas veca. Uzņemta, kad draudzene viesojās Latvijā. Tā ir dikti miglaina, bet kaut kā tomēr patīk. Un paskat uz to sniega daudzumu! Cerams, ka mazliet vēl uzsnigs, lai paspēju izbaudīt visus ziemas priekus ar draugiem.Blazer/žakete - Vero Moda
Blouse/blūze - Zara
Shorts/šorti - Topshop
Boots/zābaki - Rieker
Tights/zeķubikses - Primark 
Sanita

Wednesday, 12 January 2011

inspiration
Photos from whowhatwear.com


Pictures from "Vogue" UK. In Transit.
Hope to pack my bags for a short trip soon.Bildes ir no "Vogue" UK numura. Nosaukums: "Tranzītā".
Cerams, ka drīz kravāšu arī savus čemodānus, lai dotos nelielā atvaļinājumā.


 
 
Sanita

Tuesday, 11 January 2011

new stuff

I got these things on Sunday and actually I already wore my new jumper (it's from Bik Bok and was on sale) yesterday, but didn't have my camera with me. Need to make more outfit posts.
Charm bracelets are also from "Bik Bok" and I bought them only because of the one with the peace sign.


Pagājušajā svētdienā iegādājos šo džemperi un aproces "Bik Bok" veikalā. Abām lietām bija atlaides (piemēram, rokassprādzes maksāja 0.99sant). Džemperis bija pieejams arī tumši zaļā un pelēkā krāsā. Īstenībā jau paspēju jauno džemperi uzvilkt vakar, bet nesanāca nobildēt. Mana apņemšanās šogad ir mēģināt iemūžināt vairāk manas apģērbu izvēles.


Sanita

Monday, 10 January 2011

wow


Photos from elinkling.net


My favorite fashion blogger Elin Kling from Sweden is launching her own collection for H&M on 3rd of  February . She is the first fashion blogger to this. I am really excited, although I believe it's not fair that this collection is gonna be available only in selected stores across Sweden, because she is known all around the world. Need to go Sweden next month!


Mana šī brīža top modes blogere Elin Kling no Zviedrijas šorīt ir paziņojusi lieliskus jaunumus - 3. Februārī Zviedrijas H&M veikalos parādīsies viņas un šī zīmola kopīgi veidotā kolekcija. Viņa ir pirmā modes blogere, kura jebkad ir izveidojusi šāda veida kolekciju ar slaveno brendu. Esmu ļoti priecīga, lai gan domāju, ka nav godīgi, ka šos apģērbus būs iespējams iegādāties tikai atsevišķos Zviedrijas H&M veikalos, jo viņa ir labi zināma visā pasaulē. Tagad man ļoti noderētu neliels ceļojums uz Zviedriju.


 
 
Sanita

Friday, 7 January 2011

outfit post
Simple and easy everyday outfit.

Ttipisks un vienkāršs ikdienas apģērbs.Leather trousers/ādas bikses - Cubus
basic t-shirt/krekls - Cubus
Jumper/Džemperis - Next (from mom/no mammas skapja)
Boots/zābaki - Rieker


 
Sanita

Wednesday, 5 January 2011

asos lookbook


 Pictures from www.refinery29.com

 
I know in which online fashion store I'm gonna spend my money (www.asos.com). wow. everything looks amazing. The orange dress and black heeled shoes are on my list.


Es zinu, kurā interneta veikalā atstāšu savu naudiņu. Jaunā asos kolekcija ir žilbinoša. Ceru, ka tu zini par interneta veikalu www.asos.com, jo viņi sūta uz LV ar. Oranžā garā kelita un kurpes ar melno papēdi ir manā vēlmju sarakstā.


 
 
Sanita
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...