Monday, 28 February 2011

inspiration

Picture from carolinesmode.com


I know that it's a bit late, but I was browsing trough other fashion blogs and found this. Isn't it the most amazing maxi skirt you have seen?! I actually think that my vintage maxi skirt is a bit similar, so I can't wait wear it. This picture is just gorgeous! Good night, my dear reader:)Zinu, ka ir jau vēls, bet nevarēju nepadalīties ar šo skaistumu, ko atradu 'skrienot cauri' citiem modes blogiem. Vai šie nav lieliskākie maksi svārki, ko tu esi redzējusi?! Man īstenībā liekas, ka manējie vintage garie svārki ir mazliet līdzīgi:) Nevaru sagaidīt siltāku laiku, lai tos beidzot atkal uzvilktu. Kopumā visa bilde ar savu atmosfēru un mājas sienu ir apburoša. Labu nakti:) 
Sanita

surprise, surprise nr. 2

 
Picture from http://whitneyport.celebuzz.com

Some days ago I wrote a post about 'Lindex' collaboration with super stylist Rachel Zoe and now it has come to my attention that reality-TV star and designer Whitney Port has created a collection for 'Bik Bok' (the collection will be launched October 2011). You may know Whitney Port from reality shows like 'The Hills' and 'The City' (I was a huge fan! My guilty pleasure:), and she also has her own clothing line called 'Whitney Eve'. I love Whitney's laid back, feminine, but always brave style choices, so I am excited to see how the collection will look like.


Pirms kāda laika rakstīju par 'Lindex' sadarbību ar mega stilisti Rachel Zoe (starp citu, viņa izvēlējās tērpus 'Oskara' vadītājai Anne Hathaway). Un šobrīd man ir informācija par vēl vienu sadarbību: Realitātes šovu zvaigzne un dizainere Whitney Port ir radījusi kolekciju 'Bik Bok' (kolekcija veikalos parādīsies 2011. gada oktobrī). Tu varētu zināt Whitney Port no MTV realitātes šoviem 'The Hills' un 'The City' (savā laikā biju liela fane). Man tīk Whitney ikdienas stils, kas ir gan sievišķīgs, gan interesants un atšķirīgs, tāpēc ar nepacietību gaidu kāda izskatīsies viņas kolekcija (cerams tikai, ka tā vispār nonāks līdz Latvijai).Sanita

Sunday, 27 February 2011

outfit post


Fake leather dress/neīstās ādas kleita - Primark
Shirt/krekls - Velvet (by Graham&Spencer)
Necklace/kaklarota - Cubus
Ring/gredzens  - C&ASanita

Saturday, 26 February 2011

outfit post


Trousers/bikses - Cubus
Jumper/džemperis -from mom's wardrobe
Necklace/kaklarota - vintage 
SanitaThursday, 24 February 2011

sunny inspiration


Pictures from Fashion Gone Rouge.


Ah..I just can't wait for spring and summer! And all these sunny pictures from March fashion magazines are making me inpatient.  And we still have snow and cold weather outside.


Nezinu vai vainīga ziemas saule, vai vasarīgās marta modes žurnālu lapas, bet šodien nevaru sagaidīt pavasari un vasaru! Tā ļoti, ļoti gribas siltumu.


 
 
Sanita

Wednesday, 23 February 2011

In my wardrobe


Hello everyone:) Where are all the colors?! I need to get some variety in my wardrobe. And more space. It's getting packed in here.


Laba diena. Šodien secināju, ka manā skapī pietrūkst krāsas (jo īpaši zaļš un dzeltens). Mans skapis (pareizāk sakot daļa no tā) ir kļuvis diezgan pārpildīts, tāpēc apsveru domu pāris lietas (manā skapī atrodas diezgan daudz gandrīz nevilkti apģērbi, kas man pašai ir mazliet par lielu, vai kā citādi nav derējuši) pārdot par lētām naudiņām. Liekas gan, ka visas Andeles Mandeles esmu nokavējusi, jo vienmēr atrodos ārzemēs, kad šie pasākumi notiek. Bija doma sabildēt un caur blogu arī nopārdot. Ko par to saki, vai tevi tas interesētu?

 
 
Sanita

Tuesday, 22 February 2011

Acne

Pictures from http://www.coutequecoute.blogspot.com

Here you go - Acne Autumn/Winter 2011/12 Women's collection. Looks like colors are here to stay. I actually like the '70's yellow' set. I love seeing muted tones all over the catwalks.


Te nu būs - Acne Rudens/Ziemas 2011/12 sieviešu kolekcija. Tā rādās, ka krāsas mūsu skapjos ir uz palikšanu. Man diezgan pie sirds iet dzeltenais komplekts. Nezinu gan vai tas man diez ko piestāv, bet būs jāizmēģina.

 

Sanita

Monday, 21 February 2011

details


Details from today's outfit.

Šodienas apģērba detaļas.Earrings/auskari - C&A
Shirt/krekls - H&M
Jumper/džemperis - United Colors of Benetton


 
 
Sanita

backstage


If you haven't seen backstage photos from my collaboration with digital fashion magazine Parterre. The weather was just wow:)


Ja vēl neesi redzējusi/redzējis bildes no fotosesijas žurnālam Parterre, tad te nu būs. Laikapstākļi bija vienkārši lieliski:)Sanita

Friday, 18 February 2011

on my wishlistAt the moment I am doing some window-shopping at Amazon.com. Elyssa Dimant’s book "Minimalism and Fashion: Reduction in the Postmodern Era"  is something I really want to own. I need to start and build up my fashion related book collection.Šobrīd aplūkoju Amazon.com pieejamās grāmatas. Un atrado šo lielisko eksemplāru: Elyssa Dimant "Minimalism and Fashion: Reduction in the Postmodern Era". Par minimālismu un modi. Jāsaka, ka minimālisms šobrīd ir laikam man tuvākais stils.  Jebkurā gadījumā-secināju, ka man steidzmi jāveido sava ar modi saistīto grāmatu kolekcija.


Sanita

Thursday, 17 February 2011

dinner date/outfit post
I am kind of in search of the perfect cheese cake in LV. The best one I have ever had was in Maastricht, but here at home I am still looking for something as good, but no luck yet. If you know any good places, where they have cheese cake, then let me know:)


Varētu teikt, ka meklēju labu un gardu sierakūku. Diemžēl man diez ko labi nesokas. Māstrihtā baudītā kūka ir uzstādījusi augstu latiņu. Ja nu tev ir kādi ieteikumi, tad dod ziņu:) Šī kūka tika baudīta kafejnīcā "Silts".


Blazer/žakete - Vero Moda
Blouse/blūze - Zara
Shirt/džinsu krekls - Zara
Leggings/legingi - H&M 
Sanita

Wednesday, 16 February 2011

the shirt


Photo from http://www.refinery29.com
Now you can have Anna Wintour (editor-in-chief of American Vogue, if you dindn't know:D) in a can and on your t-shirt. Have an amazing day!Tagad Annd Wintour ir nokļuvusi arī uz mūsu t-krekliem. Lai tev lieliska diena!
 
Sanita

Tuesday, 15 February 2011

new stuff (bremen edition)

This is what I got in Bremen/mani pirkumi Brēmenē:

Orange shirt (it's from menswear)/oranžs krekls (vīriešu nodaļa) - H&M
Fake leather dress (my leather wishlist is full)/neīstās ādas kleita - Primark
Classic jeans/klasiskas džinsas - H&M
Simple shirt(menswear)/balts krekls (vīriešu) - Primark
Ballet pumps/baleta kurpītes - H&M
Bag/soma - MangoSanita

Sunday, 13 February 2011

inspiration

Picture from http://www.garancedore.frThese shoes just look so fun! Would be great to own a pair like this;)

Šīs ir patiešām lieliskas kurpes un kopā ar krāsainajiem nagiem izskatās izcili. Neatteiktos tikt pie šāda mākslas darba. 
 
 
SanitaFriday, 11 February 2011

big news


Last month I joined the amazing "Parterre" team to create 'Mardi Gras' photo shoot. "Parterre" is new, but very qualitative digital fashion magazine in Latvia (available in Latvian and Russian, but if your language is English, you still won't have any problems looking trough it).
The theme of  'Mardi Gras' shoot was carnival (as you know - February is carnival month and that is why this month's issue was devoted to this event). Carnival  - an event where you can be anything you want to, you can be funny, silly, you can be yourself. Masks, fake hair, crazy jewelry. Basically everything can work:). I teamed up with oh so talented people: photographer Alesja Bondarenko, our beautiful model Alisa Znarok (agency "Natalie") and my mentor Deniss Ševeļovs.

Here is the magazine:  http://www.parterre.lv/
And don't forget to 'like' the magazine on their facebook page to be up to date (as I will team up with them again): 


Pagājušājā mēnesī es pievienojos lieliskajai "Parterre" komandai, lai radītu 'Mardi Gras' fotosesiju. "Parterre" ir jauns, bet ļoti kvalitatīvs digitāls modes žurnāls latviešu un krievu valodās. 
'Mardi Gras' fotosesijas tēma bija karnevāls (arī visa numura tēma bija karnevāls), jo kā zināms Februāris ir karnevāla mēnesis. Karnevāls ir pasākums, kurā mēs varam būt jebkas un ikviens. Smieklīgs, nopietns vai muļķīgs tēls, vai beidzot tu pats. Maskas, baloni, parūkas un trakas rotas - karnevāla laikā der viss. 
Man bija tas gods strādāt kopā ar jauniem un talantīgiem cilvēkiem: fotogrāfi Alesju Bondarenko, skaisto modeli Alisi Znaroku (modeļu aģentūra "Natalie") un manu padomdevēju Denisu Ševeļovu.

Te nu būs pats žurnāls:  http://www.parterre.lv/
Un neaizmirsti pievienoties žurnāla facebook lapai, jo mūsu sadarbībai būs turpinājums: http://www.facebook.com/home.php#!/pages/Parterre/127091420678522


Sanita

Thursday, 10 February 2011

surprise, surprise.

Picture from http:www.fullissue.comToday I read some interesting news from "Lindex". They will have a collaboration with LA-based stylist Rachel Zoe (she has worked with Demi Moore, Cameron Diaz, Nicole Richie, Anne Hathaway, Keira Knightly and many more). Zoe will be choosing her favorites from Lindex spring collection (on sale April 20) and it going to be available worldwide and on their online store.


Šodien izlasīju diezgan interesantas ziņas no apģērbu firmas "Lindex". Šajā pavasarī (precīzāk 20. Aprīī)veikalos parādīsies kolekcija, kurai kā stiliste ir pieaicināta slavenā Losandželosā dzīvojošā slavenību stiliste Rachel Zoe (klientu loks ietver tādas aktrises kā Demi Moore, Cameron Diaz, Nicole Richie, Anne Hathaway, Keira Knightlyun daudzas citas zvaigznes). Kolekcija būs pieejama visos "Lindex" veikalos, kā arī viņu interneta veikalā. 


 
Sanita

Monday, 7 February 2011

when in Bremen


I haven't had time to post anything because I was too busy showing my sister around:) So here are some not so tourist like pictures (ok, the last one is quite typical one) from Bremen and my time here. Enjoy! And visit this small, but beautiful city if you haven't been here yet (cheap ryanair flights). P.S. in one of my pictures you can see my new bag from "Mango". More pictures will follow. Oh, and look at German advertising and visual merchandising style:)


Pēdējās dienās man nav sanācis neko ievietot savā blogā, jo biju diezgan aizņemta izrādot Brēmeni savai māsai:) Te nu būs pāris ne tik tūristiskas bildes (ok, pēdējā ir tomēr diezgan tipiska) no šīs mazās, bet skaistās pilsētas. Ja sanāk, tad noteikti atbrauc (ryanair piedāvā ļoti izdevīgas cenas liedojumiem). P.S. Vienā no bildēm var redzēt manu jauno somu no "Mango", bet bildes vēl sekos.


 
 
Sanita

Friday, 4 February 2011

outfit post
This is my yesterdays outfit. Today my sister has arrived to Germany, so I knew that I won't have a lot of time to create a post and prepared it in advance. Talk to you soon! Have to go out and show my sister Bremen city (not that I know the city very well). Šis ir mans vakardienas ietērps. Šodien mana māsa ieradās Vācijā (jeej), tāpēc sagatavoju savu bloga ierakstu laicīgi, jo zināju, ka nebūs laika sēdēt pie datora. Uz drīzu tikšanos! Jādodas māsai izrādīt Brēmene (lai gan nav tā, ka pati diez ko labi pārzinātu šo pilsētu). Jeans/džinsas - Mango
Shirt/krekls - H&M
Boots/zābaki - Elisa
Bag/soma - Cos


Sanita

Thursday, 3 February 2011

inspiration


photo from http://fashiongonerogue.com/


Maybe it's the color of the jumper,  maybe it's the fun photos. Or probably both.


Vai nu mani piesaistīja zaļais džemperis vai jautrās bildes. Vai visdrīzāk - abi.Sanita


Wednesday, 2 February 2011

in need indeed.

In need of these awesome sunglasses. They are from asos, but not yet available on the website. I am waiting for you, my dear ones.


Šīs satriecošās  asos.com saulesbrilles mani apbūra! Laikam esmu iemīlējusies. Pagaidām gan tās vēl nav pieejamas viņu interneta veikalā. Es gaidu. 
Sanita

new stuff
This is the stuff I bought in Berlin. Of course, I had to go to "Cos", because we don't have their shop in Latvia and I love their clothes and accessories. I got a grey and simple summer dress with a detail on the back and white, plastic style case(it has bit see trough effect and I adore it), that I will wear as a purse.


Te nu ir mani pirkumi no Berlīnes. Protams, ka devos uz "Cos" veikalu, jo mums Latvijā tāda nav, bet man ļoti tīk viņu apģērbi un aksesuāri. Iegādājos vienkāršu, pelēku vasaras kleitu ar nelielu detaļu tās mugurpusē, kā arī baltu ietvaru (ja to tā var nosaukt), ko izmantošu kā somu, lai vai kas, tas iesākumā ir bijis domāts:)


 
Sanita

Tuesday, 1 February 2011

zara. new collection. my picks.New Zara collection looks really good and I like the brights. My most favorite item probably is the orange shirt. It looks like that this is going to be my bright color choice this spring/summer.


Jaunā Zara kolekcija izskatās pieklājīgi patīkama. Un man ļoti patīk, ka viņi piedāvās arī spilgtus toņus. Mans favorīts laikam ir oranžais krekls (tepat pēdējā bildē).


 
 
Sanita
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...