Thursday, 31 March 2011

RFW konkurss!

Vai vēlies iegūt ielūgumu uz kādu no RFW skatēm 02.04.? Ja tava atbilde ir jā, tad iespējams, ka es varēšu tevi iepriecināt.
Pavisam izlozēšu 5 ielūgumus uz 02.04. skatēm (1xD.EFECT, 2xAnita Altmane&Ieva Balode, 2xTom Rebl) (katrs 2 personām).  Viss, kas tev ir jādara:
1) jāseko man twitterī (ja tev nav konta, tad to norādi šeit komentāru sadaļā) http://twitter.com/miskeria un jāiesaka man blogs saviem sekotājiem
2) jāseko manam blogam (skatīt follower sadaļu bloga labajā pusē)
3) jāatstāj pēc šī ieraksta komentārs ar savu e-pastu (ja nu gadījumā nevēlies publicēt savu e-pastu, tad raksti man uz kalnina.s@gmail.com).

 Uzvarētāju sarakstu meklē drīz blogā! Lai veicas:)


So I have some invites to Riga Fashion Week shows, but you have to be in Riga to participate. Sorry. Next time giveaway will be international. Sanita 

Wednesday, 30 March 2011

Fashion with a cause


Fashion store "Klase" is a place you have to visit, when in Latvia. It's a must see spot for Latvian designer pieces (clothes, accessories, shoes and bags). If you are in Riga at the moment, then now it's a good moment to go there, as they have amazing discounts on spring/summer 2010 collections. Plus you will give something back with your purchase, because half of the income goes to Meņģeles Elementary School and the other half to support Latvian designers and making of their new collections.


Latvijas Modes Pārstāvniecība, veikals "Klase" ir viena no skaistākajām iepirkšanās vieta, jo atrodas ar noskaņu bagātajā "Berga Bazārā", kā arī piedāvā iegādāties mūsu pašu mākslinieku apģērbus, somas, apavus un aksesuārus. Šobrīd veikalā aizvien var iegādāties 2010. gada pavasara/vasaras kolekcijas ar patīkamām atlaidēm. Un pērkot šīs preces tiek dots arī kas atpakaļ, jo puse no ienākumiem tiks izlietota, lai sapirktu grāmatas Meņģeles Pamatskolai, bet otra puse, lai atbalstītu Latvijas mākslinieku jauno kelokeciju radīšanu. Ir vērts aiziet paskatīties;)Sanita 

Tuesday, 29 March 2011

outfit post

 
 
 

Today my super boyfriend went back to Germany. So yesterday we went for a dinner and this is what I was wearing. I have borrowed my sisters vintage skirt(borrowed from my mom:), while she is traveling around Europe (you can read about her adventures here: http://wildorchidtravel.blogspot.com/). 


Šodien mans mīļais puika devās atpakaļ uz Vāciju. Tā nu vakar gājām vakariņās un iemalkot pa kādai glāzei vīna. Bildēs vari redzēt, kas man bija mugurā. Aizņēmos šos lieliskos vintage svārkus no savas māsas(kura savukārt tos aizņēmās no mūsu mammas), kamēr viņa ceļo. Par viņas ceļojumu piedzīvojumiem vari lasīt šeit: http://wildorchidtravel.blogspot.com/


 Shirt/krekls - H&M
T-shirt/t-krekls - Zara
Skirt/svārki - vintage
Clutch/soma - Primark
Boots/zābaki - La RedouteSanita Sunday, 27 March 2011

outfit post

 


Leggings/legingi - H&M
Jumper/džemperis - H&M
Vest/veste - DKNY
Boots/zābaki - Rieker


Sanita 

Thursday, 24 March 2011

today

Picture found trough google.com

Happy birthday to me:) I wish I had so many balloons. Beautiful day to all of you!

Daudz laimes man:) Kaut nu man būtu tik daudz balonu. Lai tev skaista šī diena!

Sanita 

Wednesday, 23 March 2011

new stuff

 
 
 
Well I have some new books to read. Some of them quite fashionable:) Thanks to my boyfriend.

Jaunas grāmatas manā bibliotēkā. Dažas no tām ir diezgan modīgas:) Paldies puikam.


Sanita 

Monday, 21 March 2011

new hair


Ok, so probably you can't see my new hairstyle properly, but I have new side bangs. And it's a bit lighter. Yeah, the 70's on my head:)

Laikam jau līdz galam nevar saprast, kas man ir uz galvas. Bet būtībā man ir apgriezti mati, uztaisīti gaišāki un mans matu celiņš tagad ir pa vidu. Jeej, 70ie:)


 
Sanita 

outfit post

 
 

Here you can see what I was wearing to Riga Fashion Mood event. I love my new necklace, that I got from my sister. It's from London:) By the way, I have a new hair. Oh, and I just noticed that my blog has now more than 10 000 views. Wow! Thank you all so much! I hope you will continue watching and reading it, and I promise to improve it as much as I can. You are all awesome:)


Te nu ir mana apģērba izvēle, kad devos uz Riga Fashion Mood pasākumu/modes skatēm. Esmu ļoti priecīga par savu jauno kaklarotu, kuru saņēmu no savas māsas. Tā ir, protams, no Londonas:) Un, starp citu, tikko ievēroju, ka mans blogs nu ir skatīts mazliet vairāk kā 10 000 reizes. Opā! Paldies liels, ka skaties un lasi to! Ceru, ka turpināsi iegriezties šajā lapā arī turpmāk, bet es centīšos to uzlabot arvien vairāk un vairāk. Jūs visi esat lieliski:)


Trousers/bikses - Cubus
T-shirt/krekls - H&M
Blazer/žakete - Vero Moda
Clutch/soma - Cos
Necklace/rota - a gift
Boots/zābaki - Elisa


Sanita 

Wednesday, 16 March 2011

inspiration

 
 
Pictures from streetfsn.com, carolinesmode.com, styelescrapbook.com


Have a nice evening:)
Lai tev jauks vakars:)
Sanita 

Shopping event


Sorry, but this post is for my Latvian readers, because it's about Cosmopolitan Shopping Night in Riga, Latvia. By the way I am taking part in the organization of the event:)


2. aprīlī Modes un izklaides centrā Rīga Plaza notiks Cosmopolitan Shopping Night! Būs visādas labas atlaides jaunajām kolekcijām, īpaši piedāvājumi, loterija, modes skates un vēl un vēl. Tici man, būs tā vērts (zinu, jo pati piedalos organizēšanas darbos)! Papildus labumus var iegūt, ja reģistrējas iepriekš Cosmopolitan mājas lapā, te: http://www.cosmo.lv/


Sanita 

Tuesday, 15 March 2011

wolf and I
My sister showed me this wonderful Swedish singer. Love the video and her voice is amazing! Enjoy!

 
Māsa mani iepazīstināja šo lielisko zviedru dziedātāju. Ļoti labs video un viņas balss ir satriecoša. Lai skan!


Sanita 

fashion against aids

 
 


Pictures from http://www.hmfaacollection.com/

Fashion for a good cause. From H&M Press Release: "Fashion Against AIDS (FAA) is an extremely important initiative for H&M and this year the collection comes with a new twist. Because the HIV/AIDS message is as important for young women as much as it is for young men, the sporty unisex collection is for everyone to wear in their own way. The collection is available in H&M’s Divided department from 26th April and 25% of sales will be donated to youth HIV/AIDS projects around the world."
I think that this collection looks extremely good and with this purchase you will be able to give something back. I picked my favorite pieces (those shorts are wonderfully futuristic:), but you can check rest of the collection and all the prices here:  http://www.hmfaacollection.com


Mode labam mērķim. H&M atkal piedāvā savu kolekciju "Fashion against Aids" no kuras ienākumiem 25% tiks ziedoti cīņai ar Aids visā pasaulē. Ja esi pavasarī(veikalos no 26. aprīļa) H&M un tev nepieciešams jauns džemperis, tad kāpēc gan lai tas nebūtu šis minta tonī!? Manuprāt, kolekcijas ir izdevusies patiešām lieliska. Atlasīju lietas, kas piesaistīja manu uzmanību (jo īpaši tie šorti:). Visu pārējo kolekciju un cenas vari aplūkot šeit: http://www.hmfaacollection.com


Sanita 

Monday, 14 March 2011

outfit post

 

Yesterday went for a lovely walk with my sister:) Thanks to her for taking my pictures! It's so nice to take photos outside. Everything just looks better.


Vakar devos jaukā pastaigā ar māsu:) Liels paldies viņai par manis bildēšanu. Pārmaiņas pēc ir ļoti patīkami bildēt ārā. Viss izskatās daudz labāk, kad ir saule. Starp citu aju aktīvi izmantoju savu oranžo lūpu krāsu. Savējo iegādājos Vācijā, bet ļoti laba alternatīva ir "Dzintars" lūpu krāsa (kas man arī ir).


Shirt/krekls - Lindex
Fake leather pants/neīstās ādas bikses - Cubus
Bag/soma - Mango
Sneakers/kedas - Lacoste
Sunglasses/saulesbrilles - Zara


Sanita

Sunday, 13 March 2011

outfit post


Spring, please spring here faster! I couldn't wait to wear something lighter, so when I saw that it was sunny outside I went for my vintage maxi skirt. You can see by my scarf and coat that it was actually quite chilly. Oh, I really want to wear more skirts, dresses and shorts, but no coats. It's been a long winter and now it's really time for some sun fun (as you can see from my pale skin:).


Pavasari, pavasari..nevaru tevi sagaidīt! Nevarēju nociesties un uzvilku savus garos svārkus. Lai gan bija saulaina diena (vakardiena), tomēr pēc manas šalles un mēteļa var redzēt, ka nebija nemaz tik silts. Gaidu, kad varēs nomest ziemas drēbes un vairāk uzvilkt svārkus, kleitas un šortus. Šī ziema ir bijusi gara un nu tai ir laiks beidzot doties prom. Mana āda raud pēc saules:)Coat/mētelis - HM
Scarf/šalle - Primark (menswear)
Leather jacket/ādas jaka - Stockamnn
T-shirt/krekls - HM
Maxi skirt/svārki - vintage
Boots/zābaki - Elisa
Bag/soma - Global Fashion
Sunglasses/saulesbrilles - New Yorker


Sanita

Saturday, 12 March 2011

new magazinePictures from http://stylebykling.nowmanifest.com/

My favorite fashion blogger Elin Kling has launched her own fashion magazine "Styleby" in Sweden. How amazing is that?! She looks gorgeous, of course. It seems that the first issue - pilot - has turned out really good and professional (from what I have seen on the web). My sis is going to Sweden soon, so she will post it to me! How exciting! Can't wait! Love everything that's Swedish:) Congrats to Elin and her support team.


Mans lielākais iedvesmas avots, zviedru blogere Elin Kling, sākot ar šo mēnesi izdod savu modes žurnālu "Styleby". Lieliski, ne? Radīt savu žurnālu! Mazliet esmu redzējusi, kas "lācītim vēderā", jo internetā pāris bildes ir pieejamas, tomēr gribas visu versiju aplūkot. Unnn man būs tāda iespēja, jo drīz māsa dodas uz Zviedriju un solījās man nosūtīt to. Nevaru sagaidīt! Liels apsveiciens Elin Kling un visai viņas radošajai komandai.


 
Sanita

Friday, 11 March 2011

inspiration

Picture from google.com


Kate Bosworth is one of the most stylish celebs and always looks stunning, even in simple outfit like this. Love it. Yeah, probably she is one of my girl crushes, will have to make a post with her outfit choices. Happy Friday!


Kate Bosworth ir viena no stilīgākajām slavenībām. Viņa vienmēr izskatās lieliski, pat vienkāršos ikdienas tērpos, kāds redzams bildē. Drīzumā laikam vajadzēs izveidot bloga ierakstu ar viņas tērpu izvēlēm. Jestru piektdienu!

Sanita

Wednesday, 9 March 2011

fashion report. part two

Proenza Schouler

Michael Kors


3.1 Phillip Lim

Pictures from http://www.nymag.com


Here you go - the second part of my choices from NY Fashion week. I am a bit tired, so don't have an inspiration to write something more. Enjoy!

Te nu ir otrā daļa no manas NY modes nedēļas tērpu izlases. Esmu šovakar diezgan sagurusi, tāpēc nav iedvesmas ko vairāk rakstīt. Bet ceru, ka tev arī patīk šie komplekti;)

 
Sanita

Tuesday, 8 March 2011

happy today!

So today is international woman's day. I hope that today everyone will have an amazing day, women and men. Don't know much about this special day really, but the more celebration, the better:) Oh, and in the picture you can see my favorite candy (licorice, of course) and some fashion magazines, that my lovely mom brought me from Italy. This is what I will do in the evening. Bet before some work, work, work.Šodien ir slavenā sieviešu diena, lai gan man īstenībā nav daudz informācijas par šiem svētkiem. Jebkurā gadījumā, lai visiem, puikām un meitenēm, šī diena ir lieliska! Tomēr, jo vairāk svētku, jo labāk:) Aaa un bildē ir mani mīļākie saldumi (lakrica, protams) un modes žurnāli, ko mana mīļā mamma atveda no Itālijas. Te nu ir redzams mans vakara plāns. Bet pirms tam: darbi, darbi, darbi.


 
Sanita

Monday, 7 March 2011

outfit postT-shirt/t-krekls - H&M
Necklace/kaklarota - Primark
Blazer/žakete - Dolce&Gabbana
Jeans/džinsas - H&M
Boots/zābaki - La Redoute
Bag/soma - Mango

Sanita

Sunday, 6 March 2011

details


Details of my outfit that I wore on Saturday when I went to have a drink with my friends. I was really into ribbons few months ago, when living in London, but hadn't use them for a while. So I decided it was time for them again. Oh, and I adore my latest buy - H&M jeans. That blue color is perfect.


Te nu ir detaļas no mana apģērba, kas bija uzvilkts sestdien, kad devos satikties ar draugiem. Dzīvojoties Londonā mazās lentītes bija neatņemama manas garderobes sastāvdaļa, bet te kaut kā nebiju tās lietojusi. Izlēmu, ka ir laiks tās vilkt ārā no atvilktnes (ja vēlies pamēģināt ko līdzīgu, tad vienkārši ieej audumu veikalā un iegādājies kādas krāsas vien sirds kāro). Un, jā, esmu dikti priecīga par savām H&M džinsām. Zilais tonis ir tieši tāds, kādu vēlējos.Shirt/krekls - H&M (menswear/puiku nodaļa)
Jeans/džinsas - H&M
Boots/zābaki - ElisaSanita

Friday, 4 March 2011

fashion report. part one

DKNY

Calvin Klein

Jason Wu

Derek Lam
Pictures from http://www.nymag.com


I decided to go trough New York fashion week shows first and these collections I really liked (but more are coming). DKNY collection is my favorite one from these, probably because of my recent obsession with orange (the color). Hope my selection will get you inspired:)Izlēmu, ka jāsāk apskatīt modes nedēļu kolekcijas pēc to secības (Ņujorka, Londona, Milāna un šobrīd notiekošā Parīzes modes nedēļa). Daudz darāmā būs. Šo dizaineru kolekcijas piesaistīja manu uzmanību visvairāk (bet būs vēl otrā daļa NY modes nedēļas apskatei). DKNY pagaidām ir mana favorīte (vismaz no šīm), laikam jau dēļ manas pēdējā laika mīlestības uz oranžo krāsu. Ceru, ka šie atlasītie tērpi tevi iedvesmo. Piemēram, piektdienas ballītes tērpa izvēlei:)


Sanita
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...