Friday, 29 April 2011

outfit post


Yes, I'm still quite excited about my new converse sneakers. And thanks to my mom for taking my pictures :)


Jā, aizvien esmu priecīga par savām kedām un paldies liels mammai par manis nobildēšanu :)Trousers/bikses - Zara
Jumper/džemperis - Bik Bok
Shirt/krekls - Bik Bok
Bag/soma - Mango
Sneakers/kedas - Conversesanita

Thursday, 28 April 2011

outfit post
Shirt/krekls - H&M (mens)
Jeans/džinsas - H&M
Belt/josta - vintage
Sneakers/kedas - Converse
Bag/soma - made by order/pēc pasūtījuma
sanita

Wednesday, 27 April 2011

hedgehog in the fog and me


My friends have this amazing little bar in Old Riga called "Hedgehog in the fog" (there is an animation with the same title, see it here). So yesterday I went for a meal (Tuna sandwich. yummy).
In the bar you can see works of the young and successful Latvian art students. This is one of the places, where I love to go. Probably because I have seen the place grow from the beginning (oh, and I chose the name for it). If you are in Latvia, then come and join me here;)


vakar bija tik skaista diena, ka pusdienās devos uz Ezīti (tunča sendviči ir ņam).Ja neesi vēl dzirdējusi/dzirdējis par Ezīti Miglā, tad tas ir viens stilīgs bārs, kur labprāt pavadu savu laiku un tajā var apskatīt Mākslas Akadēmijas studentu darbus, starp citu, ir pavisam svaigi apgleznoti galdi;)
Sunglasses/saulesbrilles - Zara
Shirt/krekls - vintage
Watch/pulkstenis - May28th.mesanita

Tuesday, 26 April 2011

they're here. part 2
This is the second thing I was waiting for! I know it's nothing special nowadays, but I wanted really badly and here they are :) I'm wearing them tomorrow, of course.


Te nu ir beidzot pienākusi mana otra ilgi gaidītā paciņa. Zinu, ka nekas īpašs, bet ļoti ilgi vēlējos baltas augstās Converse kedas. Un te nu tās ir. Rīt tiks iemēģinātas. 
sanita

Inspiration

Photos from fashiongonerouge.com, carolinesmode.com, google.com


The shirt, the necklace, the blazer, the dress. Inspirational wishlist. Have an amazing week, my friends :)


Krekls, rota, žakete, kleita. Mans iedvesmojošāis vēlmju saraksts. Lai lieliska nedēļa :)

sanita

Saturday, 23 April 2011

details


In this outfit post most of the pieces are on my favorite list: the bag, the jacket and the bracelet. Also a lot of vintage pieces: the belt, shorts and zara sweater is almost like vintage.
Wanted to say thanks so much to my Independent Fashion Bloggers friends!! You are all super friendly and talented! If I haven't replied to your message (sorry), then I will do that tomorrow. Today I'm going to friends house to have a barbecue. Have a nice day!


Šajā bildē apkopotas manas šobrīd mīļākās lietas (to laikam jau varēja pamanīt) - ādas jaka, soma un rokassprādze. Kā arī mazliet no vintage - josta, šorti un zara džemperis arī ir gandrīz vintage. Dodos pie draudzenes cept gaļu. Lai tev jauka diena:)
sanita

Friday, 22 April 2011

holidays

Photo from http://www.wah-magazine.com
Happy Holidays to all of you:) I'm in love with this old-school photo. That's something I would like to wear today (those trousers together with shoes and white socks-cool:)


Jaukas brīvdienas! ļoti iepatikās šī vecā bilde. Gribētu šodien šādi izskatīties. Bikses+kurpes+baltās zeķītes=man ļoti patīk:)


sanita

Wednesday, 20 April 2011

they're here, they're hereRemember them? I wrote about these sunglasses here. Finally I received them! My festival sunglasses:) 
I was searching for them forever! And when they finally appeared on asos.com, I was quick to order them (I think that now they are already sold out. Probably because they were featured in April issue of UK ELLE), but then it took more than 10 days for asos to deliver them (a bit slow, if you ask me). Oh, and I also bought 'a la 70's' sunglasses chain. Can't wait to rock them:D


Vai atceries šīs brilles? Biju rakstījusi par tām februārī te, kad ieraudzīju tās kādā interneta portālā. Un beidzot tās ir pie manis! Manas 2011. gada vasaras festivālu saulesbrilles:)
Es viņas meklēju un gaidīju veselu mūžību, jo interneta veikalā asos.com tās vēl nebija. Līdzko tās parādījās pārdošanā, steidzos brilles pasūtīt (ja nemaldos, tad tagad tās jau ir izpārdotas. Laikam pie vainas tas, ka tās parādījās aprīļa UK ELLE žurnālā), bet tad nāca ilgais gaidīšanas posms - vairāk nekā 10 dienas (manuprāt, diezgan lēni). Aaa, un vēl pasūtīju 'a la 70to' zelta krāsas ķēdīti. Nevaru sagaidīt, kad saulesbrilles tiks liktas lietā:)


sanita

Monday, 18 April 2011

sunday outfit post


Lazy, sunny Sunday. I wish it was still Sunday. Have a great week! PS I can't wait to show you what I received today:)

Laiskā un saulainā svētdiena. Kā man gribētos, lai aizvien ir svētdiena. Lai tev lieliska nedēļa! PS nevaru sagaidīt, lai parādītu kādu sūtījumu saņēmu.


Jeans/džinsas - H&M
Denim shirt/džinsu krekls - Cubus
Belt/josta - vintage
Sneakers/kedas - Lacoste
Sunglasses/saulesbrilles - New Yorker
sanita

Sunday, 17 April 2011

outfit post
My outfit for high school reunion. 
By the way, how do you like my new bag? It was made by request:) 


Vidusskolas salidojuma tērps.
Starp citu, kā tev patīk mana soma? Darināta  pēc mana pasūtījuma:)
Blazer/žakete - Vero Moda
Shorts/šorti - Lindex
Silk shirt/zīda krekls - DKNY
Shoes/kurpes - Cara
Bag/soma  - made by my request/pēc pasūtījuma


Sanita

Saturday, 16 April 2011

a song to singA song from Latvian band "Laime Pilniga" and their song - I'm in Love with Money. I'm off to High school reunion. Have a nice evening:)


Pirms dodos taisīties uz salidojumu, mana šodienas dziesma Laime Pilnīga izpildījumā: "I'm in Love with Money". Atā


sanita

Friday, 15 April 2011

Hello to our neighbours and welcome to "Klase"

 
Other pieces/citas iedevesmojošas lietas:
 
Yesterday I went to boutique "Klase". Usually they are selling Latvian designer pieces, but from 15.-30.04. you can also buy Spring/Summer 2011 collections from Fashion House "Freak Factory"(Lithuania) and from "Hanna Korsar" (Estonia). I really loved "Freak Factory" pieces - the red trousers and spring coat (the one on the mannequin. Actress Zane Vaļicka was a model for this event. Very good choice, as everything looks stunning on her.
In the second part you can see other pieces that caught my eye. Loved the a bit too big trench coat from A. Pavlov. 
And a message to DNS Denim - I am waiting for those women shoes;) 
PS sorry for the quality of photos. My camera was dying. 
Vakar apmeklēju veikalu "Klase", kur notika Igaunijas Modes nama "Hanna Korsar" un Lietuvas Modes nama "Freak Factory" 2011. gada pavasara/vasaras kolekciju prezentācija, kas Klasē būs nopērkama no 15.-30. aprīlim. Man ļoti patika tieši Lietuviešu dizaineres tērpu kolekcija (pēdējā laikā esmu patīkami pārsteigta par šī kaimiņa modes dizaineriem) - jo īpaši sarkanās bikses un pavasarīgais mētelītis, kas redzams uz manekena. Aktrise Zane Vaļicka iejutās modeles lomā, kas pasākumam piešķīra īpašu noskaņu+Zanei laikam piestāv viss, ko viņa uzvelk:)
Otrajā bilžu daļā ir bildes no veikala (ja neesi bijusi, tad noteikti aizej. ļoti labas dāvanas arī var sameklēt), lietas, kas piesaistīja manu uzmanību. Jo īpaši tīk A. Pavlova radītais pelēkais mētelis, kas lai gan mazliet par lielu, bet ai kā patika.
Un ziņa DNS Denim (jaunums Klasē!)- es gaidu sieviešu čībiņas;) 
PS Atvainojos, ka bildes ir tādas kādas ir. Mana kamera bija uz miršanas robežas.


sanitaThursday, 14 April 2011

detailsI keep on finding amazing necklaces from Primark (like the one in the picture). It's metallic, quite heavy and makes a lot of noise. I love it:)
Kaut kā man sanāk atrast lieliskas un lētas rotas Primark. Tā ir salīdzinoši smaga, no metāla un rada lielu skaņu-vienvārdsakot-man tā patīk.
Necklace/rota - Primark
White shirt/baltais krekls - Velvet by Graham&Spencer
Grey t-shirt/pelēkais krekls - H&M
Sanita

Tuesday, 12 April 2011

new stuff

 
 
 

I have few new things: new favorite necklace from Stradivarius, pipe necklace (gift from bf, brought from Germany), shorts from Lindex and a bargain denim shirt from Cubus (price was about 5 euros).

Esmu iegādājusies pāris jaunas lietas: jaunā mīļākā rota no Stradivarius, rota "pīpe" (dāvana no puikas, pirkta Vācijā), šorti no Lindex un super nocents džinsu krekls (maksāja 3.99Ls) no Cubus. 


sanita
Sunday, 10 April 2011

wishlist

 
hmm..a lot of colorful pieces. I am more neutral kinda girl, but this season I like to add a splash of color. Have a great next week!

hmm..sanāca diezgan krāsains vēlmju saraksts. Parasti man vairāk tīk neitrālie toņi, bet šajā sezonā tiešām gribās mazliet krāsas ieviest garderobē. Lai veiksmīga nākamā nedēļa!


shorts/šorti - Topshop
shopper bag/lielā soma - Zara
clutch/aploksnes tipa soma - Asos
nail polish/nagu laka - Dior
heels/kurpes - Zara
trousers/bikses - Zara


sanita

Thursday, 7 April 2011

affordable fashion

 
 
 
 
 
 
Photos from www.look.co.uk

Can you guess from which clothing company are these looks? As it was written in the look.co.uk: the amazing new collection from Primark. Yes, it's Primark! Of course, I haven't seen how this stuff looks in real life, but pictures are wow and some of the stuff I would like to have (ok, so all of the things in these photos:). 

Tātad, vai vari uzminēt, kuras kompānijas apģērbi ir šie? Kā bija teikts mājas lapā, kurā ieguvu bildes, tā ir jaunā un satriecošā Primark kolekcija. Jā, tas tiešām ir Primark! Protams, ka jāskatās kā dzīvēs visas lietas izskatītos un kāda būtu kvalitāte, bet bildēs tiešām nav ne vainas un šo to labprāt iegūtu savā īpašumā. Tā, ka, ja Anglija par tālu un dārgu, tad Brēmenē arī ir Primark (biju jau rakstījusi par iepirkšanos Brēmenē).


sanita

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...