Thursday, 30 June 2011

fashion dinnerOne of the best fashion blogs (street style) in Latvia has a blogger week from 30.06.-07.07. Every day they will post a  picture of a fashion blogger. I am the first one to open the week. Here you can see some of my photos for them.
Check them out here for some Latvian fashion: http://www.fashiondinner.lv


Viens no zināmākajiem un kvalitatīvākajiem modes blogiem Latvijā, kas specializējas ielu modē, veido blogeru nedēļu no 30.06.-07.07. Katru dienu tā lasītāji un lasītājas tiek iepazīstināti ar vienu blogeri. Man ir tas gods atklāt šo nedēļu. Te vari redzēt pāris bildes, kas tapa šim ierakstam.
Ja nu gadījumā vēl nezini, tad: http://www.fashiondinner.lv
Jacket/žakete - H&M
Shorts/šorti - self-made from old jeans/radīti no biksēm
Shirt/krekls - H&M
Heels/kurpes - Bronx
Bag/soma - Cos
Cuff/rokassprādze - Lindex
Ring/gredzens - C&A
kalninaTuesday, 28 June 2011

detailsDetails of my yesterday's outfit.
Vakardienas tērpa detaļas. 


Shirt/krekls - Next
Necklace/rota - Stradivarius
Sunglasses/saulesbrilles - Lindex
Sunglasses chain/saulesbriļļu ķēde - asos


kalnina

Monday, 27 June 2011

the drinkMy new favorite drink. Discovered in Germany. Fritz kola.


Mans jaunais mīļākais dzēriens. Atklājums Vācijā. Fritz kola.
kalnina

Sunday, 26 June 2011

sunday

 


This morning I went with my boy to the flea market in Bremen. It takes place near the central station every Sunday morning. It was very interesting! You can find so many great and amusing stuff. Vintage and new, antiques and total junk, but it was totally worth it. And look what I found - a long leather vest (acne style). I was looking for one for a while and I couldn't wait for the autumn collections to hit the stores. 


Šorīt devāmies ar puisi uz tā saucamo blusu tirgu, kas katru svētdienu norisinās netālu no Brēmenes centrālās stacijas. Ļoti kolorīts pasākums! Šeit var atrast visādus jaunus un vecus (lielākoties vecus) labumus, antikvariāta cienīgas vācu preces un pilnīgi nevajdzīgus krāmus, bet gājiens uz turieni noteikti bija tā vērts. Un lūk ko es atradu - garu vintage ādas vesti (acne stilā). Jau kādu laiku man bija vēlme tādu iegādāties, bet nevarēju sagaidīt, kad rudens kolekcijas parādīsies veikalos (ādas turpina savu uzvaras gājienu). kalnina

Saturday, 25 June 2011

outfit postAs you can see, then there is no sign of summer in Bremen (yet), but there are rumors that on monday we will finally see some sun.
I like wearing my beloved DKNY vest over leather jacket and a parka too. You kinda get the feeling that you have a new jacket:) How do you like my new Lindex sunglasses? I won them on Lindex facebook page. Thanks Lindex! I love them:)
As you can see I am still wearing my hurricane festival wrist band, but I am taking it off today (it's been a while). 
Hope you like these photos. Made by Shannon. Thanks:)


Kā redzams bildēs, tad Brēmenē pagaidām nav ne miņas no vasaras. Bet tā runā, ka pirmdien beidzot būs iespējams ieraudzīt sauli.
Man šobrīd patīk valkāt DKNY vesti pāri ādas jakai (kā es to darīju muzeju naktī) vai manai zaļajai gap jakai. Rodas sajūta, ka uzvilkta pavisam jauna ārjaka:)
Starp citu, kā tev patīk manas jaunās saulesbrilles? Tās es laimēju Lindex Facebook lapā. Man pašai ļoti tīk! Paldies liels Lindex par tām:)
Laikam jau var pamanīt, ka aizvien esmu festivāla atmiņās, jo neesmu vēl novilkusi savu Hurricane aproci (bet esmu to apņēmusies izdarīt šodien). 
Ceru, ka tev patīk bildes. Par tām saku lielu paldies savai kanādiešu draudzenei Šenonai:)


Parka/jaka - Gap
Vest/veste - DKNY
Jeans/džinsas - H&M
Sneakers/kedas - Converse
Bag/soma - Mango
Sunglasses/saulesbrilles - Lindex
Watch/pulkstenis - May28th
Belt/josta - vintage
kalnina

Tuesday, 21 June 2011

the festival spiritThere is one thing everyone needs to do - you have to go to a proper music festival. I finally did that and went to the Hurricane festival in Germany. It is even quite hard to describe the feelings you get after this kind of event, but I still see the camping area when I close my eyes. Incubus, Two Door Cinema Club, Foo Fighters, Arcade Fire, The Chemical Brothers, Arctic Monkeys, Kaiser Chiefs, The Wombats, Gogol Bordello, Friendly Fires and more. Done! 
The camping area was grand, so many people and so many tents. It was a challenge to find a place to build our home (we arrived quite late, because someone forgot the festival tickets at home and we had to buy a new tent because someone else didn't check if the tent has all the necessary parts). In the end we found a place to build them, next to the fence or as many of you boys who were there may know it - the peeing area.  
In the last day we had a proper festival weather - heavy rain and mud everywhere, but if you have an amazing company (like we did), then it just makes it all more fun. 
In the pictures you can also see some of my outfits. I love the last one, when I was wearing all the warm clothes I had with me, raincoat and some garbage bags (it was really, really wet). 
Can't wait for the next festival! Are you going to one this summer?


Ir viena lieta, ko katram savā dzīvē būtu jāizdara - jādodas uz kārtīgu mūzikas festivālu (vēlams uz kādu ārzmeju). Es beidzot to izdarīju un apmeklēju the Hurricane festivālu Vācijā. Ir grūti aprakstīt tās sajūtas, kas tevi pārņem festivālā un pēc festivāla. Bet aizverot acis, aizvien redzu telšu pilsētiņu savā acu priekšā! Incubus, Two Door Cinema Club, Foo Fighters, Arcade Fire, The Chemical Brothers, Arctic Monkeys, Kaiser Chiefs, The Wombats, Gogol Bordello, Friendly Fires un vēl. Darīts! Un tagad man ir vēl lielāka kāre pēc citu festivālu apmeklēšanas. Diemžēl nesanāk būt Positivus festivālā, bet jau nevaru sagaidīt nākamo festivālu, uz kuru došos (cerams, ka drīz).
Telšu pilsētiņa bija milzīga un bija grūtības atrast savai pagaidu mājai vietu, jo ieradāmies salīdzinoši vēlu, tā kā kāds bija aizmirsis festivāla biļetes mājās un bija jāiegādājas jauna telts, jo vēl kāds nebija pārbaudījis visas detaļas. Vienmēr ierodies laicīgi un ar biļetēm+paķer gumijas zābakus. Beigu beigās atradām jauku vietu pie sētas, kura kā izrādījās bija neoficālā čuršanas zona, bet tur bija salīdzinoši kluss un mierīgs. Nekādas vainas. 
Pēdējā dienā mums bija kārtīgs festivāla laiks - stiprs lietus un dubļi. Viss kā nākas:)Protams, ja tev ir tik lieliska kompānija kā man gadījās, tad viss ir viena liela jautrība.
Bildēs vari apskatīt arī manus festivāla tērpus. Jo īpaši man patīk pēdējās dienas apģērbs: biju savilkusi visas iespējamās siltās drēbes, kas bija līdzi (jo bija patiešām auksts), personalizēts lietus mētelis un nedaudz atkritumu maisu ap kājām (tas, lai var pa peļķēm lēkāt).
Nevaru sagaidīt nākamo festivālu! Tas ir kaut kas fantastisks un uzlādējošs! Kā tev šovasar ar festivāliem, kur dosies?kalnina

Monday, 20 June 2011

hey'n black


Hi! I'm finally back! At the moment I am in Bremen (Germany) and I will stay here until the end of June. And then what? Then I am going again to London for the whole July! I'm so excited and I just can't hide it (yes, I'm citing the song). 
But before I came to Germany, I went to the presentation of one new Latvian fashion brand (thanks to Maybelline): hey'n black. I don't have anything much to show you, all my photos are rubbish, because the lighting was awful in the area I was sitting and if I have to be honest it was quite hard to see clothes as well. I liked some of the printed pieces and shoes for men were great (only not sure if they are from the brand). Would like to see the collection once more and a bit closer. 
By the way, this weekend I went to the Hurricane festival (amazing!). Festival post tomorrow!


Tā, nu tad beidzot esmu atpakaļ. Šobrīd esmu Brēmenē (Vācija) un palikšu šeit līdz jūnija beigām, bet pēc tam došos vienu mēnesi padzīvot Londonā (yes, yes, yes).
Pirms aizbraukšanas devos uz Nabaklab, kur notika jaunā LV modes zīmola "Hey'n black" prezentācija (paldies Maybelline par ielūgumu). Diemžēl man nav labu bilžu, jo apgaismojums telpā, kurā sēdēju bija ļoti slikts un nepiemērots šādam pasākumam, jāpiebilst, ka pat pašu kolekciju apskatīt bija pagrūti. Jāsaka, ka man patika drēbes ar apdruku un daudzi apavi vīriešiem bija lieliski, bet nezinu gan, vai tie bija speciāli pasūtīti (pieļauju, ka nē). Labprāt apskatītu kolekciju tuvāk un labākā gaismā. Jebkurā gadījumā prieks, ka pie mums kaut kas labs notiek un cerams, ka drīz redzēsim un dzirdēsim vēl kaut ko no šī zīmola:)
P.S. šajās brīvdienās biju aizdevusies uz Hurricane festivālu Vācijā. Tādas emocijas! Rītdien sekos ieraksts ar bildēm.kalnina

Wednesday, 15 June 2011

outfit post

 


 Skirt/svārki - Urban Outfitters
Shirt/krekls - Lindex
Cuff/rokassprādze - Lindex


kalninaRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...