Wednesday, 31 August 2011

outfit post
Cuffs/rokassprādzes - Lindex
Skirt/svārki - vintage
Shirt/krekls - DKNY
Pumps/kurpītes - H&M


kalnina

Tuesday, 30 August 2011

playing with make up. part 2Eye shadow/acu ēnas - L'Oreal 'Color Infaillible' 027 Goldmine
Lipstick/lūpu krāsa - L'Oreal 'Color Riche' 383 Pink Carat
Nail polish/nagu laka - Resist and Shine Titanium (739)

All from exclusive collection "L'Or L'Or L'Or".
Viss no jaunās un ekskluzīvās "L'Or L'Or L'Or" kolekcijas.


We are golden!
Sorry that you had to wait a bit longer for the second L'Oreal post. It's been a busy, busy weekend. I hope like my simple golden make up (earrings are vintage from my mom).
I have always been a fan of L'Oreal gold eye shadows, I bought my first one in high school and served me well. This one is also really nice, like the black one I tried in previous post. Nail polish is real treasure, because it really lasts on for long (on the packaging it's written up to 7 days), mine lasted on for 4 days and I am renovating my apartment (new white walls, as you can see in the pictures:), so it's pretty impressive.


Zelta jaunatne!
Sanāca nākamais kosmētikas izmēģinājuma raksts vēlāk nekā plānots, jo traki aizņemta un nogurdinoša nedēļas nogale bija. Ceru, ka Tev patīk mans vienkāršais zelta meikaps (auskari ir vintage no mammas pūra lādes).
Jau sen esmu bijusi L'Oreal zelta acu ēnu piekritēja. Savu pirmo iegādājos vidusskolā un tā man kalpoja daudz un dikti. Izskatās, ka arī šī būs labs sabiedrotais. Savukārt, nagu laka ir īsts dārgums, jo patiešām ir ilgnoturīga (uz iepakojuma rakstīts, ka turās līdz 7 dienām), manējā turējās uz nagiem 4 dienas, un es piedavām šobrīd remontēju dzīvokli (bildēs vari redzēt manas jaunās baltās sienas - ļoti parocīgas bildēšanai:).


kalnina

Friday, 26 August 2011

playing with make up. part 1

 
 
Eye shadow/acu ēnas - L'Oreal 'Color Infaillible' 023 Black Onyx


Eye shadow/acu ēnas - L'Oreal 'Color Infaillible' 023 Black Onyx
Lipstick/lūpu krāsa - L'Oreal 'Color Riche' 382 Flaming Fuchsia 


Eye shadow/acu ēnas - L'Oreal 'Color Infaillible' 023 Black Onyx
Lipstick/lūpu krāsa - L'Oreal 'Color Riche' 383 Pink CaratAll from exclusive collection "L'Or L'Or L'Or" (in stores this September).
Viss no jaunās un ekskluzīvās "L'Or L'Or L'Or" kolekcijas (veikalos jau septembrī).


As you can see i tried few of the products I received from L'Oreal (thanks a lot:). This time I used the black eye shadow and it is really great, only maybe I should have used more of it and then it would look even better. I am really satisfied with the result! What do you think? I liked that it's not too black (and with silver glitters), because my skin is quite pale so I have to be careful when making smokey eyes. 
About lipsticks: I liked that they have really rich color and the pink one I will be wearing almost every day, because it's quite neutral and the red one for the evenings. Only I wish they had some fruity smell. Can't tell you yet if the red one lasts on for long, but the pink one I didn't have to renew really often. 
Oh, and I started to use L'Oreal Elvital Total Repair (5) instant miracle reconstructing treatment. So far so good, but will have to wait and tell you my final verdict.
Tomorrow I will make a post with the gold eye shadow and nail polish. Stay tuned!


Kā redzi, tad izmēģināju vairākus no L'Oreal produktiem, ko saņēmu (liels, liels paldies viņiem:). Šoreiz izmēģināju melnās acu ēnas un patiešām bija labas, cerams, ka arī ilgi turēsies. Vienīgi laikam vajadzēja vairāk ēnas uzklāt, lai iegūtu vēl labāku efektu. Kopumā gan esmu ļoti apmierināta ar efektu. Kā Tev šķiet? Man patika, ka ēnas nav pārāk tumšas (un ar nelieliem sudraba spīdumiņiem), jo man ie gaiša āda, tāpēc vienmēr jāskatās, lai ēnas nav par tumšu un beigās izskatās pietiekami eleganti. 
Par lūpu krāsām: tās tiešām atbilst nosaukumam un tām tiešām ir bagātīga krāsa. Rozīgo lūpu krāsu lietošu ikdienā (jau daru to tagad), bet sarkano atstāšu izejamiem vakariem. Vienīgi man būtu gribējies, lai tām ir varbūt kāda augļu smarža. Pagaidām nevaru vēl pateikt, cik noturīga ir sarkanā lūpu krāsa (šim tonim tas ir ļoti būtiski), bet rozā man nab bijusi jāātjauno bieži (tik cik pēc ēšanas). 
Un es sāku lietot L'Oreal Elvital Total Repair (5) instant miracle atjaunojošu pastiprinātas iedarbības kondicionieri, pagaidām viss izskatās ok, bet vēl jāpalieto vairākas reizes, lai varu pateikt savu gala vērtējumu. 
Rītdien, savukārt, izmēģināšu zelta acu ēnas un nagu laku. Tā ka priecāšos, ja iegriezīsies blogā arī rītdien. Ceru, ka baudi skaisto vasaras dienu :)


kalnina

Thursday, 25 August 2011

outfit post


Come by tomorrow, as I am preparing my post, where I am trying out all that L'Oreal stuff.
Neaizmirsti apskatīt manu blogu arī rītdien, kad būšu sagatavojusi ierakstu par L'Oreal kosmētikas produktiem, kurus saņēmu.Dress/kleita - Cos
Jacket/žakete - H&M
Wedges/kurpes - Primark
Cuff/rokassprādze - Lindex


kalnina

Wednesday, 24 August 2011

surprise, surprise

 

Hi! I have received some exciting goods from L'oreal in beautiful packaging.  
L'Oreal Elvital Total Repair (5) instant miracle reconstructing treatment. Really happy about this one and can't wait to try it, as I am a bit obsessed with my hair, because it's long and I dye it. So I try to take a really good care of it. 
Also 2 L'Oreal Color Riche Intense lipsticks (flaming fuchsia and pink carat)- will try one of them this evening. 2 Color Infaillible eye-shadows (gold and a sparkly black one) and gold Resist and Shine Titanium nail polish. Can't wait to try all the products and give my feedback to you:)  


Čau:) Esmu saņēmusi lielisku kosmētikas sūtījumu no L'Oreal, kas iepakots bija ļoti gaumīgi.
Esmu saņēmusi L'Oreal Elvital Total Repair (5) instant miracle atjaunojošu pastiprinātas iedarbības kondicionieri. Nevaru sagaidīt, lai to pamēģinātu, jo esmu mazliet atkarīga no matu kopšanas produktiem:) Tā kā man ir gari un balināti mati, tad cenšos tos uzturēt labā kvalitātē.
Kā arī 2 L'Oreal Color Riche Intense lūpu krāsas (sarkanīgā un rozā tonī) - vienu no tām izmēģināšu šovakar:) 2 Color Infaillible acu ēnas (zelta un melnā tonī) un Resist and Shine Titanium nagu laku zelta krāsā. 
Nevaru sagaidīt, kad izmēģināšu produktus un padalīšos ar jums par to kā man gāja un kā kas izskatās.kalnina

Tuesday, 23 August 2011

L'Officiel event

 Last Friday I went to L'Officiel event - opening of the exhibition of L'Offieciel inspired pictures made by young photographers at photo studio 'Kiparis' .  As you can see I am still struggling without my camera, but I am doing my best at this situation.  
Congratulations too all participants! It was interesting to see all pictures, but it is hard to say which one was my favorite. If you are in Riga, then you have to go and look for yourself or you can see all photos here.
A little fashion show was also presented (clothes from Concept store in Latvia) and it was my favorite part :) A lot of things I would love to buy. More events like this.
Pagājušajā piektdienā devos uz L'Officiel rīkotā fotokonkursa izstādes atklāšanu foto studijā 'Kiparis' (Kalēju iela 8). Aizvien bez savas dārgās kameras, bet centos uzņemt pāris bildes.
Izstādē bija atrodamas daudzas radošas bildes. Prieks par talantīgiem jaunajiem fotogrāfiem Latvijā un apsveiciens visiem ar darbu izstādīšanu. Apbalvošana gan norisinājās krievu valodā, kas mani nedaudz izbrīnīja, jo, manuprāt, būtu bijis labāk, ja vadītāja runātu gan latviešu, gan krievu valodās. Kaut gan no otras puses manas krievu valodas zināšanas ir jāuzlabo, tāpēc bija vismaz derīga mācību stunda. 
Vakara gaitā apmeklētājiem bija iespēja noskatīties arī modes skati ar apģērbiem no veikala Concept Store (Baznīcas iela 31), kas bija mana mīļākā vakara daļa. Skaisti apģērbi! Ja Tev pa kabatai ir dizaineru lietas, tad iesaku iegriezties ;)Protams, ka uz izstādi arī. Gaidu vairāk šādus pasākumus no L'officiel.Shirt/krekls - H&M
Jacket/žakete - Vero Moda
Skirt/svārki - Stradivarius
Loafers/kurpes - New Lookkalnina

Friday, 19 August 2011

wishlistYesterday I spoke on skype with my best friend and we started talking about jumpers and autumn trends. I got inspired and created this wishlist, something I would love to wear in late September. I just became a proud owner of silver mini skirt (unfortunately not this one) and I have similar shoes. 2 out of 5 is not bad. And the snake clutch from Zara is a must have.Vakar runājos skype ar savu labāko draudzeni un sākām apspriest rudens tendences, kā arī domājām par lieliem, siltiem džemperiem. Tā nu man radās neliela iedvesma un tapa šis vēlmju saraksts - lietas ko labprāt vilktu vēlā septembra dienā. Pavisam nesen esmu tikusi pie sudraba svārkiem (diemžēl tie nav tie, kas bildē), kā arī man ir līdzīgi apavi. 2 lietas no 5 nav slikti iesākumam. Starp citu čūskādas stila soma ir no Zara. Shoes/apavi - 3.1. Phillip Lim (buy them here)
Skirt/svārki - Elizabeth and James (buy it here)
Jumper/džemperis - Rachel Comey (buy it here)
Coat/mētelis - Y's (buy it here
Clutch/soma - Zara


kalninaWednesday, 17 August 2011

lady in red


Sorry for the blurry pictures. Phone cameras don't have the best quality, but my camera is still broken (have to get it fixed, but it costs a fortune)and this was all I got at that moment .
I have to admit that this jumper is probably the only red item I have in my wardrobe and it's from my mom:) But sometimes you just want to wear something brighter with some red lipstick. I love that it's a bit oversized and really comfy. 

Atvainojos, ka bilžu kvalitāte nav pati labākā, bet mana kamera aizvien ir saplīsusi un tās labošana ir mērāma 3ciparu skaitlī, tāpēc pagaidām iztieku ar telefoniem un svešiem fotoaparātiem (paldies aizdevējiem:).
Man jāatzīst, ka šis džemperis ir vienīgais sarkanais apģērba gabals manā skapī un piedavām tas ir pārmantots no mammas. Bet dažreiz uznāk vēlme uzvilkt ko košāku un uzkrāsot sarkanas lūpas. Ļoti patīk, ka džemperis ir brīvs un ērts, tāpēc labi izskatās arī ar īsiem un apspīlētiem svārkiem. 


Jumper/džemperis - Cubus (really old/vecs)
Leather detail skirt/svārki - Bik Bok
Loafers/kurpes - New Look


kalnina 


Monday, 15 August 2011

wishlistPhotos from google.com


The new Louis Vuitton accessories are amazing!Jaunās Louis Vuitton somas un rokassprādzes ir lieliskas!kalnina

Sunday, 14 August 2011

outfit post

My new obsession - brown lipstick.

Jauna aizraušanās  - brūna lūpu krāsa.
 Leather vest/ādas veste - vintage
Shirt/krekls - Lindex
Jeans/džinsas - H&M
Shoes/kurpes - Zarakalnina

Friday, 12 August 2011

the book

 
Photos from vogue.com and faragopublishing.com
This beautiful book "Northern women in CHANEL" is on my wishlist. In the book you can find models like Freja Beha Erichsen, Helena Christensen, Frida Gustavsson and Latvian models  Ieva Laguna, Inguna Butane un Ginta Lapina. 
The price is 155 euros, but there are only 2000 copies of the book. You can buy it here.


Diezgan nesen tika izdota vēl viena skaista ar modi saistīta grāmata "Northern women in CHANEL", kas noteikti ir manā vēlmju sarakstā. Grāmatas cena ir 155 eiro un tā tika izdota diemžēl tikai 2000 eksemplāros, tāpēc manīsim, vai kādreiz pie tās tikšu. Elegantajās fotosesijās ir piedalījušās tādas modeles kā Freja Beha Erichsen, Helena Christensen, Frida Gustavsson, kā arī mūsu pašu modeles Ieva Lagūna, Ingūna Butāne un Ginta Lapiņa. Grāmatu vari iegādāties te.


kalnina

Wednesday, 10 August 2011

rivers


Nothing better then a nice picnic (cheesecake) near the port. I am wearing one of my favorite cardigans. It's is from my mom's wardrobe. When she got it was already vintage, but it's in a really good condition.
Jauks pikniks ar puiku pie ostas (kad vēl bija silts). Man mugurā ir viena no mīļākajām jakām, ko saņēmu mantojumā no mammmas. Kad viņa tika pie tās, tad jaka jau bija vintage, bet kvalitāte tai ir lieliska. 
kalnina
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...