Friday, 30 September 2011

outfit postT-shirt/t-krekls - H&M
Pants/bikses - Zara
Jeans shirt/džinsu krekls - Cubus
Flats/kurpes - Zara
Scarf/lakats - from Venezuelakalnina

Wednesday, 28 September 2011

LFW

 Acne
Aquascutum
Burberry Prorsum 
Jaeger London
Matthew Williamson 
Paul Smith 
Sass&Bide
Preen
Giles 
Richard Nicoll
All pictures from elleuk.com


kalnina

Monday, 26 September 2011

outfit postTrousers/bikses - Zara
Shirt/krekls - H&M
Boots/zābaki - Office
Sunglasses/saulesbrilles - Lindex
kalnina

Sunday, 25 September 2011

NYFW

Derek Lam 

 
Rag&Bone 

Alexander WangAltazurra3.1. Phillip LimTibi
Photos from elleuk.com, vogue.it, google.com
I finally went trough NY Fashion Week Spring/Summer 2012 photos and these are my favorites. Still to go London, Milan and Paris.


Beidzot bija laiks izskatīt Ņujorkas Modes nedēļas pavasara/vasaras sezonas 2012 bildes un tad nu šīs ir manas favorītes. Priekšā vēl darbs ar Londonas, Milānas un Parīzes bildēm.


kalnina

Saturday, 24 September 2011

details
Jeans/džinsas - Mango
Polo neck/bītlene - Bik Bok
Choker necklace/rota - Lindex
kalnina

Friday, 23 September 2011

outfit post

Denim shirt/džinsu krekls - Cubus
Skirt/svārki - Urban Outfitters
Knit/adītā jaka - Primark
Pumps/kurpītes - H&M

kalnina


Wednesday, 21 September 2011

outfit post: TFW


sorry, but these are all photos I have with my TFW outfit. Was a bit too busy to think about taking my own photos, but thanks to Deniss for making some :)I am in love with my new snakeskin trousers from Zara! Oh, and as you can see my Lindex choker has arrived (just in time for fashion week).diemžēl tas ir viss no bildēm, kas man ir, jo biju vienā skriešanā, tāpēc paldies arī Denisam par pāris bildēm :) Esmu ļoti priecīga par savām jaunajām čūsku biksēm no Zara. Un kā redzi, tad mana rota no Lindex arī ir atceļojusi līdz manīm (tieši laikā uz modes nedēļu).

Trousers/bikses - Zara
Jumper/džemperis - Cubus
Jacket/žakete - Dolce&Gabbana
Choker necklace/rota - Lindex
Shoes/kurpes - Zara
Bag/soma - Cos


kalnina

Tuesday, 20 September 2011

fashion illustrations

 
Anu Samarüütel-Long (EST)
 
Kätlin Kaljuvee(EST) 
 
Lovisa Burfitt (SWE)
Laura Laine (FIN)
 
Minni Havas (FIN)
Marju TammikDuring my visit to Tallinn I and fellow blogger Deniss went to exhibition "New Nordic Fashion Illustration" where we had a meeting with the creative director Toomas Volkmann and with one of the illustrators and a designer Anu Samarüütel-Long. A beautiful and inspiring exhibition, where you can see that amazing pictures are created by talented people from Nordic countries. And it made me think about whether we have some successful fashion illustrators in Latvia?! 
It was a real pleasure to meet all of the people involved in this exhibition - Toomas, Anu and Helen. We went trough all illustrations and talked a bit about them. As you can see the first 2 pictures are with the works of Anu Samarüütel-Long and she also creates amazing necklaces that I am madly in love with now. I hope to make a post about them, but in the meantime you can find her blog here
Enjoy!Atrodoties Tallinā kopā ar kolēģi blogeri Denisu apmeklējām izstādi "New Nordic Fashion Illustration", kur mums bija tikšanās ar iizstādes radošo direktoru Toomas Volkmann un ar vienu no māksliniecēm Anu Samarüütel-Long (starp citu viņa ir arī lieliska dizainere). Skaista un iedvesmojoša izstāde, kurā varēja apskatīt talantīgu un atzinību guvušu kaimiņzemju mākslanieču ilustrācijas. Pēc izstādes apmeklēšanas aizdomājos, vai mums Latvijā ir kādi vērā ņemami modes ilustratori?! 
Bija liels prieks satikt cilvēkus, kas ir ieguldījuši nozīmīgu darbu izstādes tapšanā - Toomas, Anu and Helen. Mēs kopā izstaigājām izstādi un pakavējāmies pie katras autores darbiem un mazliet parunājām par tiem. Kā vari redzēt, tad pirmās 2 bildes ir ar mākslinieces Anu Samarüütel-Long darbiem un viņa rada arī brīnišķīgas rotas, kas nu man ir pievienojušās vēlmju sarakstam. Centīšos kaut kad vēlāk pastāstīt par tām vairāk blogā, bet pagaidām vari apskatīt viņas blogu te.kalnina

Monday, 19 September 2011

tallinn fashion week. the grande finale.


I will actually start my Tallinn Fashion Week posts with the last event I attended: the grande finale show of 3 talanted Estonian designers: Liisi Eesmaa, Tanel Veenre and Aldo Järvsoo. All pictures from the first row straight to you :)
One of my favorite parts of the show was the venue - the place was perfect and all decorations were stunning. 
About the outfits. The head pieces of the models were a hit, looked really interesting together with the outfits. I have to say that my favorite pieces were white crazy ruffled dresses and round shaped skirts. What do you think?
And thanks to TFW PR department for taking me to Tallinn Fashion Week!
Sākšu savu Tallinas Modes nedēļas aprakstu sēriju ar ierakstu par pēdējo pasākumu, kuru apmeklēju: noslēguma modes skati, kurā savus tērpus demonstrēja 3 igauņu dizaineri: Liisi Eesmaa, Tanel Veenre and Aldo Järvsoo. Visas bildes no pirmās rindas tavam priekam:)
Modes skates vieta bija izraudzīta ideāla un dekorācijas, un mēle bija pārdomāta un skaista, radot sajūtu, ka atrodies kādā ledainā un aukstā vietā. Arī modeļu galvas rotas bija ļoti interesantas un kalpoja par lielisku akcentu kopējam tēlam. Mani favorīttērpi bija baltās krokotās kleitas un baltie noapaļotie svārki. Kādas tavas domas par tērpiem?
Vēl tikai jāsaka paldies TFW PR daļai par manis nogādāšanu Tallinas Modes nedēļā.


kalninaRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...