Saturday, 31 December 2011

2012


Happy 2012 to all of you! Thank you so much for being with me, for all the support and for reading my blog in 2011! Fingers crossed that it will be a wonderful year to all of us!
I hope you will stay with me also in 2012, I have planned some new additions to the blog and hope you will like them. If you have any questions or suggestions then do not hesitate to leave a comment here or send me and e-mail to sanita@thekalninablog.com Ok, I really should go and start getting ready for the evening. No idea what to wear :)Laimīgu 2012. gadu! Liels paldies visiem, kas lasa mana blogu un par atbalstu tā tapšanā! Jācer, ka 2012. gads būs visiem mums veiksmīgs!
Uz tikšanos arī 2012. gadā, man ir padomā nelieli bloga uzlabojumi un ceru, ka tev tie būs saistoši. Ja nu gadījumā tev ir kādi jautājumi vai ieteikumi, tad gaidīšu komentārus tepat blogā vai uz e-pastu sanita@thekalninablog.com Ok, tad gan ir pēdējais laiks sākt gatavoties vakaram :)kalnina

Thursday, 29 December 2011

Santa was here


I had a really nice Christmas and I was lucky enough to spend it with my dear ones . Santa also brought me some sweet and thoughtful presents. One of them is missing - plane tickets. Where I am going? You will see in the next year.

Man bija ļoti jauki Ziemassvētki un bija laimējies, ka varēju tos sagaidīt ar saviem mīļajiem. Misters Santa arī bija ieradies un sarūpējis mīļas un pārdomātas dāvanas. Viena no tām gan iztrūkst- lidmašīnas biļetes. Uz kurieni es došos? To nākamā gada laikā noteikti uzzināsi. kalninaoutfit post


Did you have nice Christmas? I sure did! Will tell you and show you more in the evening post. 
Vai tev bija jauki Ziemassvētki? Man bija mierīgi, bet ļoti forši svētki, par kuriem vairāk pastāstīšu un parādīšu vakara bloga ierakstā, jo tagad atpakaļ pie darba.

Skirt/svārki - Stradivarius
Shirt/krekls - Zara
Necklace/rota - Primark
Boots/zābaki - Ecco


kalnina

Saturday, 24 December 2011

be merry


Merry Christmas to all of you! I hope you are spending this time with your dear ones.
Priecīgus Ziemassvētkus! Ceru, ka šo svētku laiku pavadi ar saviem tuvākajiem.
kalnina
Thursday, 22 December 2011

Polhem Christmas party

 

Yesterday I went to a lovely Christmas event hosted by PR agency "Polhem". Every guest had to create an outfit from clothes that you can buy on the internet shop/catalog "Halens" (all the clothes in the pictures are from there). In the last picture you can see my choice. I saw leather pants and I just had to use them :) 
The Christmas tree was decorated with pictures of the guests and the outfits they created (such a cool idea!). Oriflame representative was also there to tell us all about the newest stuff and in the end we got some goody bags - I am really excited to try out their cosmetics.


Vakardien vakarā devos uz Polhem PR aģentūras rīkoto Ziemassvētku eglīti (gandrīz kā bērnībā, bet ar šampanieti un daudz foršākām dāvanām:). Ikvienam viesim vajadzēja radīt savu tērpu no interneta veikalā/katalogā "Halens" nopērkamajām drēbēm (visas drēbes bildēs arī ir no turienes). Pēdējā bildē ir manis izvēlētais tērps. Ieraudzīju ādas bikses un nevarēju tās neizmantot:)
Beigu beigās Ziemassvētku eglīte tika rotāta ar viesu un viņu radīto tērpu bildēm (lieliska ideja!). Oriflame pārstāvis bija klāt, lai pastāstītu visu par kosmētiku un citiem viņu produktiem. Saņēmām arī nelielas dāvaniņas (svētki taču). Ja godīgi, tad nevaru sagaidīt, lai izmeģinātu saņemto kosmētiku, jo kādu laiku neesmu neko lietojusi no viņiem. 


kalnina

Tuesday, 20 December 2011

outfit post
Coat/mētelis - Zara
Leggings/legingi - H&M
Boots/zābaki - Rieker
Jumper/džemperis - New Yorker
Backpack/mugursoma - Gapkalnina

Sunday, 18 December 2011

Christmas spirit

 

Ok, so this year we don't have any snow (the white stuff that gets you into the Christmas mood) in Latvia, but there is one place where you can find the feeling and it's "Christmas Pop-up store" in  the Old Riga.  Sorry for the picture overload, but I took many and really wanted to share them with you. 
There you can find so many beautiful and interesting presents or just go inside to enjoy the atmosphere. If by any chance you are in Riga, then this is the place to be - Kaļķu street 3.
Oh, and I got myself an angry bird (Christmas edition). Tātad šogad izskatās, ka iztiekam bez sniega, tāpēc neviļus rodas jautājums: kur atrast to īpašo Ziemassvētku sajūtu? Varbūt esi jau bijusi/-is, varbūt nē, bet mans uzdevums ir Tevi informēt par Līvas Jaunozolas radīto unikālo Ziemassvētu pop-up veikaliņu Vecrīgā, Kaļķu ielā 3. Kāpēc? Jo mana svētku sajūta  radās tieši tur. Un šobrīd laikam atkal gribētos tur būt, jo skatoties ārā pa logu uz lietu, kaut kā uz Ziemassvētkiem nevelk. hmm.
Paspēju jau iegādāties mammai vārda dienas dāvanu un sev vienu mazu Ziemassvētku dusmīgo putnu (a.k.a angry bird), un būs jāiet vēl -dāvanu un noskaņas dēļ :)
kalnina

Wednesday, 14 December 2011

Dear Santa

All pictures from google.com
So I have created some gift ideas/wishlist for Christmas. Maybe this will help you too! Ok, it is a bit fancy, but you can still get the idea of what to give to your friends, yourself or your gf. At least these are things on my longtime wishlist.
The coolest piece on the list are (no not the LV bag) the slippers and you can personalize them - choose your color (inside and out) and ad your initials. So cool! King Queen of the castle!
Ta dā! Esmu uzmeistarojusi ierakstu ar dāvanu idejām un manu vēlmju sarakstu (divi vienā). Ok, saraksts ir diezgan glamūrīgs (nevarēju īsti atrast piemērotu vārdu:D), bet domāju, ka doma ir skaidra. Varbūt noderēs idejām draudzenēm, sev pašai vai meitenei (ja nu te kāds puika ar ieklīst). 
Kā tev liekas, kas ir pati foršākā lieta sarakstā? Nē, tā nav LV soma, bet gan čības, ko vari personalizēt - izvēlies krāsu iekšpusei un ārpusei, un pievieno savus iniciāļus. Savas mājas pavēlniece! Jeej!Louis Vuitton bag/soma no Louis Vuitton (resort collection 2012)
Calvin Klein "Beauty" parfume/smaržas (pērc šeit)
a very She&Him Christmas CD (buy here/pērc šeit)
Orange hat from Cos/oranža cepure no Cos (buy here/pērc šeit)
Candles from Stender/sveces no Stenders (buy here/pērc šeit)
Blackberry Curve 9360 (pērc šeit)
HUGU bear/HUGU lācis (buy here/pērc šeit)
Carine Roitfeld "Irreverent" book/grāmata (buy here/pērc šeit)
Zara cable-stitched sweater/džemperis no Zara 
Leather mittens from Cos/ādas dūraiņi no Cos (buy here/pērc šeit)
Zara casual large bag/soma no Zara
Emporio Armani Super Slim Ceramic watch/Emporio Armani pulkstenis (buy here/pērc šeit)
City Guides from Louis Vuitton/ceļotāju ceļveži no Louis Vuitton (buy here/pērc šeit)
Pien shower gel/Pien dušas želeja (pērc šeit)
Penelope Chilvers Dandy velvet slippers/Penelope Chilvers velveta čības (buy here/pērc šeit)
Chanel rouge byzantin rouge allure lipstick/Chanel lūpu krāsa
Panasonic Lumix DMC-GF1 digital camera/Panasonic foto kamera (buy here/pērc šeit)
Bracelet from 3windknots/rokassprādze no 3windknots (buy here/pērc šeit)kalnina
Monday, 12 December 2011

10122011


I love, love simple grey t-shirts and can't imagine my wardrobe without them. I really like H&M and Gap basic shirts, but this one is from Primark and is actually good as well (thanks Māra:).
Nevaru iedomāties savu gardrobi bez vienkārša pelēka t-krekla. Iesaku H&M un Gap kreklus (laba kvalitāte un pieņemama cena), bet mans jaunais ir no Primark un esmu ļoti apmierināta ar to (paldies Mārai:). Latvijā man parasti ir grūtības atrast tieši pelēkus t-kreklus - vai nu to materiāls vai piegriezums ir īpatnējs. Varbūt tev ir kāds ieteikums?Jeans/bikses - Mango
Boots/zābaki - TK Maxx
T-shirt/t-krekls - Primark
Belt/josta - vintage


kalnina

Sunday, 11 December 2011

outfit post from the 60s
On Friday I went to sixties theme Christmas party. I didn't have much time to prepare, so I just improvised  with the stuff I have in my wardrobe. I went for a bit conservative look. Oh and actually the bag is from that time :)

Piektdien devos uz Ziemassvētku balli sešdesmito gadu stilā. Nebija laika daudz kaut ko domāt un plānot, tāpēc improvizēju ar lietām no sava skapja. Beigu beigās sanāca tāds mazliet konservatīvas dāmas tēls. Satrp citu, soma tiešām ir no tiem laikiem :)kalnina


Friday, 9 December 2011

Dear Santa

Photo from vogue.co.uk


I've been a good girl. These Louboutins will do. Thank you.
Someday, someday.


Esmu bijusi laba meitene un jūtos pelnījusi šīs skaistās Christian Louboutin kurpes. Visi sapņi reiz kļūst par realitāti.
kalnina
Thursday, 8 December 2011

new day-new hair


I am not feeling really great today, but I went to my hairdresser and voilà! We added some grayish tone to my hair(it will wash out soon), but I kind of like it.Šodien nejūtos īsti vesela, bet labā ziņa ir tāda, ka devos pie savas frizieres. Te nu ir rezultāts! Matiem pielika mazliet pelēcīgo toni(lai nebūtu tas nepatīkamais dzeltenums), kas gan pēc pirmās mazgāšanas reizes pazudīs, bet man pat tīri labi patīk šī krāsa. Pants/bikses - H&M
Top/krekls - Zara
Necklace/rota - Lindex Affordable Luxury
Boots/zābaki - Eccokalnina

Sunday, 4 December 2011

outfit postOh, I look so happy in these pictures:) haha But you have to know that they were taken at 2:00am. I came home from working ( I helped as a stylist assistant at makeover show in Latvia) late and was supposed to go out, but in the end didn't, but still decided to take pictures of what I was wearing. Izskatos ļoti jau nu laimīga šajās bildēs:) Bet jāņem vērā, ka bildes tapa 2os naktī, jo biju vēlu pārradusies mājās no asistēšanas stilistēm no 'Ievas pārvērtībām' (lieliski pavadīts laiks ar lieliskiem cilvēkiem!). Plānots tālāk bij doties ielās, bet beigās atcēlās. Drēbes jau bija mugurā, tāpēc izlēmu, ka jāiemūžina:)


Trousers/bikses - Zara
Boots/zābaki - Ecco
Shirt/krekls - Lindex
Leather ves/ādas veste - vintage


kalnina

Friday, 2 December 2011

new inMy new coat from Zara. Something from the boys.
Mans jaunais mētelis no Zara. Puiku modes iedvesmots.


kalnina
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...