Sunday, 26 February 2012

fit me baby one more time

 

A while ago I received a beautiful box from Maybelline with their new products 'Fit me'. So finally my review is here. First things first. The packaging is nice - sleek, chick and minimal - just the way (aha-aha) I like it. The foundation bottle has a pump (heard that in the USA they don't?!), so it is easy to use. As you can see, there are 3 foundations in the box - 120 for light skin, 220 for medium dark skin and 315 for dark skin. All together there are 11 shades to choose from. I think that 120 suited for my skin well, the rest of them were too dark, maybe I could  use 220 when I am more tanned, but as I mentioned then there are huge variety to choose from.  The foundation itself was light and creamy and suits dry skin quite well. 
From the powders I used the 120 one (although it is said that you should better use 125 one with 120 foundation). I don't use powder too often, so maybe I am not the best judge. The packaging is also nice, but could be a bit smaller, because if I am using it, then I want to carry it in my bag. But overall the powder gave a nice finishing touch. There are 6 shades available.
What do you think? Have you tried it?Pirms kāda laika saņēmu lielu skaistu kasti no Maybelline ar vienu no viņu jaunākajiem produktiem 'Fit me'. 
Vispirms par iepakojumu. Tonālā krēma pudelīte ir minimāla, kantaina un manam acu skatam ļoti pievilcīga. Veikalā tā noteikti piesaistītu manu uzmanību, ja meklētu jaunu tonālo krēmu. Tai ir ērts korķītis un ar otiņu krēms uz ādas klājas vienmērīgi. Kā redzi bildēs, tad kastē atradās 3 dažādu toņu krēmi - 120 gaišai ādai, 220 vidējam ādas tonim un 315 tumšai ādai. Jāpiebilst, ka pavisam ir pieejami 11 toņi, kas ir pietiekami plašs klāsts no kā izvēlēties un atrast sev piemērotāko. Es izmantoju 120 toni, kas manai ādai derēja diezgan labi, 220 tonis varbūt derētu, ja man būtu žilbinošs iedegums. Pats krēms ir pietiekami viegls krēmveidīgs un manai sausajai ādai tas ļoti labi derēja.
No abiem pūderiem es izvēlējos arī gaišāko, 120 numuru (lai gan ir ieteikts ar 120 tonālo krēmu lietot 125 pūderi). Pūderi neizmantoju pārāk bieži, tāpēc varbūt neesmu vislabākā žūrija, bet šo un to jau nu es zinu. Jāsaka, ka iepakojums varēja būt mazliet mazāks, jo, tad, kad lietoju pūderi, tad ņemu to arī līdzi somā, bet šis ir diezgan paliels. Pats pūderis deva labu nobeigumu, tas arī ir viegls, lai gan gribētos pamēģināt to 125. Kopumā mums tiek piedāvāti 6 toņi. 
Vai tu jau esi mēģinājusi 'Fit me' produktus? Kādas Tavas atsauksmes?kalnina

2 comments:

Stefany said...

Es šobrīd arī lietoju 120. numuru. Tas ir "Classic Ivory" un arī vienīgais tonis, kas der manai ādai. No sākuma man nepatika, likās, ka seja izskatās nedzīva un, ka ir nedaudz par tumšu, bet tagad vai nu esmu pieradusi, vai arī iepriekš tikai rādījās. :D Par dizainu runājot - patīk tas kantainums. Acis piesaista.

Sanita Kalnina said...

man it kā tas tonis labi atbilst. it kā jau tas tonālais pielāgojas ādas tonim, varbūt tāpēc arī tagad liekas, ka ir ok :D

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...