Sunday, 5 February 2012

from Verona with love


I know, I know..I have been lazy these last days (I also had a bad cold), but here it is, finally, first part of my trip to Italy. When I went trough the photos, I noticed that actually  I haven't captured most of the best moments. I bet you have been at least once to an amazing party, but ended up going home with empty camera, because you were too busy having fun and not thinking about taking pictures. So, basically my trip was like that.
My first stop, apart from Milan where I landed, was Verona. Oh, beautiful and magical Verona. Although there was a transport sector strike in Milan I had no problems getting around, because someone nice (even too nice) sent a driver to pick me up at the airport and basically all my stay at Verona was amazing with delicious breakfasts, softest blankets, horse meat, walks around the city with my sister and one crazy party. 
To be continued.
Jā, zinu, maniem Itālijas ierakstiem vajadzēja tapt jau pirms pāris dienām, bet es izvēlējos gan paslinkot, gan paslimot. Bet te nu beidzot ir mans pirmais ieraksts no ceļojuma. Šķirojot bildes, secināju, ka lielākā daļa labāko mirkļu nav nemaz iemūžināti. Tu taču esi bijusi/bijis kādā izcilā pasākumā, pēc kura ameklēšanas atjēdzies, ka fotoaparātā nav nevienas bildes, jo biji pārāk aizņemta/s baudot mirkli. Lūk, tieši tāds arī bija mans ceļojums.
Tātad, mana pirmā pietura, izņemot Milānu, uz kurieni lidoju, bija skaistā Verona (gan jau, ka ir dzirdēts par Romeo&Džulejtu-kurai, starp, citu vari arī piezvanīt, par attiecīgu samaksu, protams). Lai gan, ierodoties Milānā, mani sagaidīja transporta streiks, tomēr kāds ļoti jauks cilvēks parūpējās, lai nekas man netraucētu baudīt mini atvaļinājumu un atsūtīja uz lidostu pakaļ šoferi, kurš, starp citu, arī brīnumainā kārtā labi runāja angliski. Kopumā viss laiks, ko pavadīju Veronā bija brīnišķīgs-ar karaliskām brokastīm, mīkstākajām segām (šis fakts ir diezgan svarīgs, jā), zirga gaļu, pastaigām pa pilsētu ar māsu un vienu traku ballīti. 
Turpinājums sekos.


kalnina

1 comment:

Anonymous said...

Can't wait for the continue.. =)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...