Thursday, 15 March 2012

Cristalliste event


A post. Finally! Last Monday I went to the L'Oreal Academy in Rīga for the Kerastase new product range 'Cristalliste' presentation. Cristalliste products (shampoo, conditioner and luminous perfecting essence) are specially made for young girls with long hair.
It was a great start for the week - nice people, useful information  and we also got to see how to make 3 Parisian style hair-styles (one of them I will definitely use in the summer festival time). I also received Cristalliste products - I've tried them only once, but hair seamed light and shiny. Remind me in a week to give you my thoughts on the Cristalliste products ;)
Beidzot ir tapis jauns ieraksts! Pagājušajā pirmdienā devos uz L'Oreal Akadēmiju, lai iepazītos ar jaunāko Kerastase produktu sēriju 'Cristalliste' (šampūns-pelde matiem, kondicionieris un mirdzumu pilnveidojošs serums nonāca arī manā rīcībā), kas ir domāta jaunām meitenēm ar gariem matiem. 
Tas bija diezgan lielisks nedēļas sākums - jauki cilvēki, noderīga informācija un mums arī parādīja kā izveidot 3 vienkāršas parīzietes stila frizūras (vienu jau esmu ieplānojusi izmantot vasaras mūzikas festivālu laikā). Kā jau minēju, tad arī tiku pie produktiem, bet esmu paspējusi tos tik vienu reizi izmēģināt, pagaidām likās, ka mati ir viegli un zīdīgi+serums padarīja matus viegli ķemmējamus. Jebkurā gadījumā atgādini, lai pēc kādas nedēļas padalos ar detalizētāku viedokli ;)


kalnina


No comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...