Sunday, 22 April 2012

bang bang


 
 
 


Bang bang, he shot me down. Bang bang, I hit the ground..I'm listening to Nancy Sinatra's song Bang Bang while writing this, but, of course, the post isn't about the song. It's about a new shop&coffee concept store 'Bang Bang' that truly represents the street style fashion. This definitely will be a place to visit when you are in Riga! Brands like Cheap Monday, Volcom, Supra, Insight and KR3W have found home here (for boys and girls). Also you will be able to find collaborations with Latvian artists and creative people here, as well as have a coffee (I don't drink coffee, but I have heard that 'Illy' is pretty damn good), listen to music and enjoy the good atmosphere with a bit of shopping. Oh, and did you notice the amazing building the shop is in? The brick walls and ceiling is something I wouldn't mind having at my place.  


Bang bang, he shot me down. Bang bang, I hit the ground..klausos šo Nensijas Sinatras dziesmu, kamēr rakstu šo bloga ierakstu par jauno shop&coffee konceptveikalu 'Bang Bang', uz kura atklāšanu devos pagājušās piektdienas vakarā. Lielisks pasākums (žēl gan, ka ierados diezgan vēlu) un vēl lieliskāka atmosfēra. 
Bet galvenais jau jāpastāsta kas vairāk par pašu veikalu! Šeit vari iegādāties tādu ielu modes zīmolu drēbes un apavus kā Cheap Monday (mans favorīts! un, protams, nāk no Zviedrijas), Volcom, Supra, Insight un KR3W. Gan puikām, gan meitenēm. 
Šeit būs iespējams apskatīt un iegādāties arī kolekcijas un dažādus mākslas darbus, kas tapuši sadarbojoties ar Latviešu radošajām personībām un māksliniekiem. "Maijā 'Bang Bang' prezentēs projektu 'Bang Bang artists T-shirt series', ko aizsāks Flēra Bīrmane ar darbiem no savas gaidāmās personālizstādes 'Wake Up' un tuvākajā laikā gaidāma arī Ketas Gūtmanes kolekcija 'Blank Blank'"*. 
Tava iepirkšanās var tikt apvienota arī ar gardu 'Illy' kafijas krūzi (es gan nedzeru kafiju, bet ir dzirdēts, ka šī ir makten laba) un vispār šī būs vieta, kur Tev satikt draugus un līdzīgi domājošos, baudīt mūziku un smelties iedvesmu stilīgajā interjerā ar ķieģeļu sienām un griestiem. *no 'Bang Bang' preses relīzes. 


Bang Bang
Kalēju street 18/20
Working hours
Mon.-Fri. 09:00-19:00
Saturday 09:00-19:00
Sunday 09:00-15:00


Bang Bang
Kalēju iela 18/20
Darba laiks
Darba dienās no 09:00-19:00
Sestdienās no 09:00-19:00
Svētdienās no 09:00-15:00


kalnina

1 comment:

peek-a-boo said...

re kaa dazhreiz tomr izdodas - love cheap monday un prieks ka ir arvien vairaak forshu vietu kur cilveekiem iet...super....

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...