Wednesday, 11 April 2012

on my desk


Probably you already now my love for ELLE magazine (in my collection I have few vintage issues as well), so I am always happy when someone brings me one from other countries. This time thanks to my dear mom as she brought me 2 magazines from Denmark and Sweden. Also new H&M necklace, Elizabeth Arden lipstick and carry-on perfume from Bvlgari. Gan jau esi pamanījusi manu patiku pret modes žurnālu ELLE (manā kolekcijā arī pāris vintage numuri), tāpēc ļoti priecājos, kad kāds atved man jaunu eksemplāru no kādas citas valsts. Šoreiz paldies manai mīļajai mammai, jo viņa man sarūpējusi veselus 2- no Zviedrijas un Dānijas. Kā arī pie jaunumiem H&M rota, Elizabeth Arden lūpu krāsa un Bvlgari smaržas, ko ērti varēšu nēsāt līdzi somā.


kalnina

3 comments:

peek-a-boo said...

hei, forshi gan ka par mums zhurnaalmiiljiem ruupeejas - labaakaa celojumu daavana, ne taa vieglaakaa gan, ceru ka saliksi modes lapas no zhunaaliem blogaa...es buutu prieciiga, ja arii pietiktu tik ar elle, bet ak..... vajag daudzus - shii briizha favoriits ir TANK

Sanita Kalnina said...

ok, mēģināšu sabildēt kādas labākās modes lapas :)
tā jau ir-ar vienu žurnālu nepietiek, bet ar šo vienmēr sāku. Īstenībā pie Tank vēl neesmu ne reizi tikusi (tik cik izšķirstījusi). kā patīk, kas tur labs?

peek-a-boo said...

loti jau liidziigs kaut vai tam pasham I-D vai muusu veto... bet patiik vienkaarshi, jo lapas nav gllanceetas un labi smarzho - ptiik, ka ir arii viirieshu modes iekshaa... un raxti, ko patiesiibaa lasu - taa nav biezhi - un aizdomaajos... kolaazhas un ziimeetaas bildes - ir skaisti :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...