Sunday, 13 May 2012

blue fashionistaLast Friday I a wonderful present from L'Oreal Latvia with their new nail polishes - Color Riche. As you can see, I had 3 blue shades (611 Sky Fits Heaven, 613 Blue Reef and 615 Blue Fashionista) to try on. The best thing about these nail polishes are their brush, it's a bit angled so applying it is a lot easier than with others. And if you are as 'great' mani specialist as me, then you will appreciate this. And the packaging is perfect size - not too big, not too small. And you have 46 colors to choose from. 43 to go for me. Now I just have to test how long it will stay on my nails.
If you are wondering what you can see in the pictures, then: 1. L'Oreal Color Riche nail polishes 2. My manicure using all 3 nail polishes that I received together with beautiful Pilgrim ring (also a present from lovely L'Oreal team) 3.I was inspired by the blue nail polishes and created blue mood-board with blue things that are dear to me (hope you like it).

Pagājušajā piektdienā saņēmu jauku paciņu no L'Oreal ar 3 viņu jaunajām nagu lakām (611 Sky Fits Heaven, 613 Blue Reef and 615 Blue Fashionista) no sērijas Color Riche. Nagu laku lielākais pluss, manuprāt, ir to otiņa, kuras sariņi it kā mazliet pa diognāli samazinās garumā, veidojot tādu kā lāpstiņas formu, kas lieliski pielāgojas nagu formai un beigu beigās tādai manikīra nespeciālistei kā man tiek krietni atvieglots viss nagu lakošanas process. Kā arī pudelītes tilpums ir parocīgs - nav ne par daudz, ne par maz. Kopumā vari izvēlēties no 46 toņiem. Man vēl atlikuši tikai 43 neizmēģināti vēl. Tagad tikai vēl jāgaida un jāskatās, cik noturīga ir nagu laka. 
Ja nu vēlies zināt, kas tieši ir attēlots bildēs, tad: 1. L'Oreal  Color Riche nagu lakas 2.Mans manikīrs, izmantojot visas 3 nagu lakas un skaisto Pilgrim gredzenu, kas arī bija dāvana no jaukās L'Oreal komandas 3.Man radās iedvesma no šīm 3 zilajām nagu lakām, tāpēc izveidoju nelielu savu mīļo lietu kolāžu, kas arī ir zilos toņos (ceru, ka tev patīk).


kalnina

No comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...