Sunday, 20 May 2012

connecting people

Picture from parasts.lv


Last week was busy, busy for me and I visited many events, both for blog and private. So I will start from the beginning. I was invited to attend the launch of new Nokia lumia 800 phone. Nokia was my first mobile phone ever, so I had warm feelings when going to this presentation. I tried a bit the new Nokia, which uses windows operating system and my first impression was good and I think that this phone would be great for young people - it looks and is fun, is easy to use, has everything you need to socialize and the price is reasonable. I am not sure if this would be the perfect phone for me, but who knows, I held it for 5min and probably didn't experience all of its great features. 


Pagājušā nedēļa bija diezgan saspringta ar dažādiem pasākumiem - gan privātiem, gan bloga sakarā. Sākšu no paša sākuma - nedēļas pirmajā pusē devos uz jaunā Nokia lumia 800 telefona prezentāciju Club Kino (kur, starp citu, biju pirmo reizi). Tā kā Nokia (piektā) bija mans pirmais mobilais telefons, tad uz pasākumu devos ar ļoti pozitīvām emocijām, kas saglabājās arī pēc pasākuma :) 
Jaunais Nokia lumia 800 ir windows telefons un pēc maniem pirmajiem iespaidiem varu teikt, ka ļoti ērts lietošanai. Visvairāk šis telefons, manuprāt, ir piemērots jauniešiem, jo ir gana pievilcīgs izskatā, ērts un vienkāršs lietošanā, tam ir pieejamas visas socializēšanās iespējas, un cena ir diezgan patīkama. Jāatzīst gan, ka nezinu, vai šis telefons būtu man piemērotākais, bet, kas zina, paspēlējos ar viņu kanpi 5min un noteikti neiepazinu visas tā funkcijas un priekšrocības. Vairāk par telefonu vari uzzināt Nokia lapā (klikšķini tik virsū). 


kalnina

No comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...