Monday, 7 May 2012

flēra and blank blank at bang bang

Photo from bangbangshop.lvI am back! We had a long weekend here in Latvia and i was - how to put it - feeling little under the weather. It seems that lately I am either working or being sick. Oh well, probably I need a vacation and to exercise more.
In this post I present you the second movie (love it!) that coffee&shop Bang Bang made with another artist - Flēra Bīrmane - in Latvia. These t-shirts are collaboration between her and brand Blank Blank, but you have to come to Riga to buy them :) 


Esmu atpakaļ ierindā savā bloga pasaulē! Tā vien liekas, ka pēdējā laikā es to vien daru kā strādāju un slimoju, tad atkal strādāju un mazliet paslimoju. Laikam nepieciešams kāds mini atvaļinājums un jāsporto vairāk (to gan!). 
Lai vai kā, bet šajā ierakstā Tev ir iespēja noskatīties otro filmu, kas tapusi sadarbojoties konceptevikalam Bang Bang  ar mākslinieci Flēru Bīramni. Starp citu, veikalā tagad vari iegādāties arī t-kreklus, kas tapuši Bang Bang kopīgā darbībā ar Blank Blank un Flēru Bīrmani. Ar šo tad tiek aizsākts 'Bang Bang Artist Series' projkets, kura ietvaros tiks veidotas sadarbības ar Latvijā ļoti zināmiem un mazāk zināmiem māksliniekiem.kalnina


No comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...