Sunday, 27 May 2012

miera ielas republika

 
 
 

How was your weekend? Mine was great, most of the time I did something I have been wanting to do for a long, long time-nothing, absolutely nothing. 
I know that I'm not the greatest photographer, but I wanted to share some photos from my Saturday when I went to Miera street in Riga, where summer festival was organized. This area has many great places and hidden gems - vintage shops and small cafes and bars with delicious food and drinks. It's a must visit place if you are in Riga. On Saturday we also went to an outside concert there with relaxing music and great company, and as you can see - the weather was just awesome. 
I will show you my outfit from the day tomorrow, so come back :)


Kā pagāja tavas brīvdienas? Manējās bija lieliskas, jo lielāko daļu laika darīju to, ko biju vēlējusies darīt jau ilgi-tas ir, nedarīt absolūti neko. 
Zinu, ka neesmu visu laiku labākā fotogrāfe, bet sestdien devos uz Miera ielas vasarsvētkiem, daudz ko iemūžināju un izdomāju padalīties. Ja neesi vēl bijusi(bijis. puikas te ir?) Miera ielas rajonā, tad noteikti aizdodies uz turieni - lieliska atmosfēra, vintage veikaliņi un lieliskas kafejnīcas un bāri. Diemžēl pati te neesmu piestaigājusi pārāk bieži, bet cerams, ka tas mainīsies. 
Pasākumā piedāvājumā bija arī koncertprogramma un tā nu devāmies pakalausīties 'Baložu pilni pagalmi'. Relaksējoša diena un laikapstākļi ideāli, neko vairāk ar nevar vēlēties. 
Piekāp blogā arī rīt, tad padalīšos ar tās dienas apģērba izvēli.


kalnina
No comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...