Sunday, 3 June 2012

new shop in town


Meitenes un puikas arī, jūnijs ir atnācis ar labām ziņām - mums ir uzradies jauns interneta veikals - butiq.lt Šis ir gandrīz mans sapņu veikals, jo var iegādāties kvalitatīvas, minimālisma stilā un līdz pēdējais detaļai nostrādātas lietas + te var atrast ideāla piegriezuma t-kreklus (šis jautājums man parasti sagādā galvassāpes). Tāpēc ļoti nopriecājos, kad butiq komanda ar mani sazinājās, lai es tev pavēstītu šo jaunumu.
Vēl kāds pluss veikalam? Tas, ja pamanīji pēc adreses, bāzējas mums kaimiņos - Lietuvā - un tas nozīmē, ka kārotās lietas saņemsim ātrāk nekā no citiem interneta veikaliem aiz jūrām un kalniem.
Starp citu, interneta veikalā atrodamas arī preces mājai. Šobrīd pieejamas gan sveces, gan Chanel grāmata un vēl šis tas. 
Puikām pagaidām preces mazāk nekā meitenēm, bet tāpat ir vērts ielūkoties, kaut dēļ stilīgajiem pulksteņiem.
Meitenēm piedāvājuma klāsts ir plašāks, bet tāpat jārīkojas žigli, ja atrodi ko tādu, kas liek tev sajūsmā salekties, jo kā novēroju, tad preces ātri pazūd un nav lielos daudzumos, kas ir +, ja vēlies savā ziņā unikālu preci, kas nebūs mugurā ne kaimiņu Mašai, ne Sašai.
Sūtīšana? Ja pasūti mantas summā virs 100Lt, kas ir ~ 20Ls, tad tā ir bezmaksas!
Stilīgajā interneta veikalā atradīsi tādu zīmolu preces kā American Vintage, Gat Rimon, D'Efect, French Connection, American Retro un daudzus citus.
P.S. Ja nu gadās piemirst veikala adresi, tad mana bloga labajā pusē ir iemājojis skaists butiq.lt baneris, tā ka klišķini tik virsū!
P.P.S. Un veikalam ir arī savs blogs! Lietuviešu valodā, bet tas jau netraucē apskatīties, cik stilīgi ir mūsu kaimiņi :)


Last week I was approached by a really cool online store from Lithuania - butiq.lt  - to tell my blog readers in Latvia about them, as they are now shipping to Latvia (whoop whoop). I was super excited about that, because when browsing trough the site I fell in love with at least every second item. Many wonderful basic pieces with great cut and design. 
At the moment butiq ships to Lithuania, Latvia, and Estonia, but if you you are living somewhere else, then you can contact them and they will be happy to assist you.
What brands do they have? American Vintage, Gat Rimon, D'Efect, French Connection, American Retro and many more. Shop offers clothing, shoes and accessories for both girls and boys, and also home stuff. Delivery is free when you spend more than 100Lt which is ~ 30euros.  
By the way, now my blog has their banner on the right side, so feel free to step by whenever you want to. 
Oh, and butiq.lt also has a nice blog, it's in Lithuanian, but you can still enjoy the backstage photos and the great style.
kalnina

No comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...