Monday, 9 July 2012

hello mr. jacobs


Last week I travelled to Berlin for some amazing fashionable experiance. One of the presentations I saw was given by the incredible Marc Jacobs (had to pinch myself). All of our bags were taken away and my phone was in there, so thanks to Jennifer for sending me 2 of her pictures. I also visited the backstage of Mercedes Benz Fashion Week Berlin (amazing!), but no photos from there either (damn it). Of course I have some other photos from Berlin that I will gather and post here sometime this week. Have tons of work to do after my vacation. Berlin, I miss you already!


Pagājušajā nedēļā devos uz Berlīni nelielā modīgā braucienā. Vienu no modes prezentācijām, kuras apmeklēju nolasīja pats lieliskais Marks Džeikobs (kniebu sev rokā. tiešām). Diemžēl pasākuma laikā mūsu (pasākumā ielūgto viesu) somas tika paņemtas noliktas glabātuvē un mans telefons palika tajā (šitā nepaveikties!), bet viena jauka norvēģu meitene, kas sēdēja blakus, padalījās ar savām. Pasākuma ietvaros apmeklēju arī Berlīnes modes nedēļas aizskatuves pasauli (whoop whoop!), bet arī no turienes bilžu man diemžēl nav. Protams, ka ceļojumā sabildēju pāris bildes, kuras apkopošu un kaut kad šonedēļ ievietošu blogā. Traki daudz darba sakrājies pēc garajām brīvdienām. Berlīne, tu man jau pietrūksti!


kalnina

1 comment:

peek-a-boo said...

Smukas prada? ?? Kurpes. .. dazhreiz pat ir labi ka nevar bildet Jo tad tomer taa klaatienes sajuta ir daudz patiesaka nu ok nevar ieblogot bet arii pastastiitajam ir sava garsha zinu zinu zinu mess kaa Andy warhol vairak skatamies bildes un tomer ko marc labu pastastija?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...