Monday, 17 September 2012

outfit post


Good morning! How is your Monday? I'm still hanging out with the flu, but it's getting better. 
And here is my second H&M look. I am usually not a fan of see trough shirts, but I really liked this black one and decided to try something more brave for me. 


Labs rīts! Kā ir sākusies tava pirmdiena? Es aizvien cīnos ar rudens vīrusu, bet pašsajūta ir jau daudz labāka. 
Un te būs arī mans otrais H&M tērps. Parasti neesmu viena no tām meitenēm, kuras nēsā caurspīdīgas drēbes vai augšiņas ar lieliem dekoltē, bet šis melnais krekls man ļoti iepatikās un izdomāju pamēģināt ko mazliet drosmīgāku. 


See-trough shirt/caurspīdīgs krekls - H&M
Jacket/jaka - H&M
Necklace/kaklarota - H&M
Skirt/svārki - H&M
Bag/soma - Longchamp

kalnina

4 comments:

Margarita said...

Superīga jaciņa es arī to noskatīju, tagad noteikti būs jānopērk!

Sanita Kalnina said...

un cena arī laba, ne? :)
savējo gan pirku lielāka izmēra (parasti ir 34., bet šī ir 38), lai būtu brīvāka.

peek-a-boo said...

loti skaisti es laikam nespeeju noticeet ka tas ir hm jo nekad tur neeju he he bet peec latviesu blogeru uzlidojuma shim veikalam - izskataas ka varbuut ieskrieshu kkad kko apskatiit....loti loti loti skaisti...vieniigais tas visiem viens un tas pats... bet taa jau ar visaam bodeem.... es parasti nopeerku un tad gadu nevalkaaju un tad visi jau tikushi pie jaunaam trendiigaam lupatinaam - es velku aaraa saveejo.... soma protams ko mees atkal share ha ha ha atceries topshop hightop wedges- man loti patiik...pat ne patiik kaa taada - bet ir superiiga soma

Sanita Kalnina said...

jā, hm atklāšana bija iespaidīgs notikums LV modes pasaulē :) domāju, ka tomēr tur var atrast daudz ko labu..un izvēloties vienkāršus siluetus un krāsas, un kombinējot pa savam, var diezgan labi atšķirties no citiem. Aksesuāri un veļa viņiem arī ļoti laba. Piemēram, šo jaku pirku 2 izmērus lielāku, jo būtībā tā bija domāta kā maza uzspīlēta jaciņa, bet es gribēju tādu brīvāku.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...