Tuesday, 9 October 2012

nails gone wild


A while ago I got my hands on the new nail polishes from L'Oreal. This L'oréal fall collection was inspired by Versailles in France. With the two beautiful shades (410 and 114) I also received crackle nail polish and was eager to try it out together with the two other ones. In the picture you can see the result. I still have mixed feelings about the crackle effect. Not sure if I like the effect or not. Now I have done the reddish nails with the gold crackle twice and I'm slowly getting use to them. Maybe if I combine them with this season trend- baroque - it would look pretty awesome. What do you think about these nail polishes? 
 


Pirms kāda laika manās rokās nonāca jaunās L'Oreal nagu lakas. L'Oreal rudens kolekcija ir iedvesmojusies no Versaļas Francijā. Saņēmu divus elegantus toņus (410 un 114), kā arī saplaisājuša efekta virskārtu zalta krāsā. Esmu to jau izmēģinājusi 2 reizes. Aizvien ir dalītas jūtas pret šīm saplaisājušā efekta nagu lakām-nevaru saprast: ir vai nav?! Lai gan pie sarkanā un zelta kombinācijas pamazām sāku pierast. Varbūt, ja savienošu tās kopā ar šīs sezonas aktuālo trendu - baroku - tad būs pavisam cita lieta. Vai esi mēģinājusi, kādas tavas domas?
PS Vai zināji, ka L'Oreal ir arī make-up pamācību video kanāls Youtube? Grima māksliniece Una Bernatoviča parādīs kas un kā jādara. Viens no noderīgākajiem video, manuprāt, ir video - Perfekts tonālā krēma pamats. Tajā māksliniece izmanto arī L'Oreal Studio Secrets bāzi, ko Tev iesaku  - tā ir mana grima neatņemama sastāvdaļa rudenī un ziemā jau 2 gadus.


kalninaNo comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...