Tuesday, 23 October 2012

pennyblack


Last week I went to the opening of first Pennyblack store in Riga. Pennyblack is part of the wonderful Max Mara group, so you probably already figured out that this is Italian brand. 
I especially love their collaborations with Tommy Ton and also with fashion bloggers - Chantal from Dutch Cocorosa and Nadia from British FrouFrouu (scroll down to see more pictures). My favorite pieces from their FW12 collection are probably the green checked pieces. 

Pagājušajā nedēļā devos uz Latvijā pirmā Pennyblack veikala atklāšau tirdzniecības centrā 'Spice'. Pennyblack veikali ietilpst Max Mara grupā, tā, ka visticamāk jau noproti, ka šis zīmols nāk no Itālijas. 
Noteikti apskati viņu mājas lapu - www.pennyblack.com - tur atradīsi daudz interesanti info, skaistas bildes un video. Diezgan ilgi aizķēros viņu mājas lapā - interesanta sadarbība ar fotogrāfu Tommy Ton un arī ar blogerēm Chantal no Dutch Cocorosa un Nadia no British FrouFrouu (mazliet zemāk arī bildes). Iedomājos arī par to, kas man visvairāk patīk no viņu jaunākās kolekcijas un laikam tie ir zaļie rūtainie apģērbi - svārki un bikses.


 Pictures trough pennyblack.com


kalnina 

No comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...