Wednesday, 10 October 2012

riga fashion mood

Pictures trough riga fashion mood facebook page and by me

Last week I went to Riga Fashion Mood where 20 young designers presented their collections during 3 days. Fashion Month in Riga has started! My favorite collection was by Zane Poriete (check out her blog) - first picture. 
I really, really enjoyed the way everything was organized - the venue looked amazing. Your impressions?
PS Have you already entered my giveaway?


Pagājušajā nedēļā devos uz Riga Fashion Mood, kur 3 dienu laikā 20 jaunie dizaineri prezentēja savas jaunākās kolekcijas. Modes mēnesis ir sācies! Visvairāk manu uzmanību piesaistīja jautrā Zanes Porietes tērpu kolekcija (apskati arī viņas blogu) - pirmā bilde. Iespējams, ka tās valkāšana varētu arī mani padarīt par rītus mīlošu cilvēku. 
Kopumā arī jāizsaka liels kompliments organizētājiem, jo viss izsaktījās lieliski. Tiešām radoši noorganizēts, tā, ka prieks ciemoties.Kas Tev sakāms par kolekcijām, pasākumu?
PS Vai konkursā jau piedalies?


kalnina

3 comments:

peek-a-boo said...

Modes skatos patiik nepatiik gribu. Un gribu to zanes dzemperi par teeju un viinu. Gribu. Veel gribu kaadreiz sho mood redzeet, jo kameer neredz, nespeej iisti spriest vairaak par patiik nepatiik. Paldies ka daliijies ar blogu, eju izpeetiit varbut par dzemperi sanaaks izprasiit. :-)

Sanita Kalnina said...

prieks dzirdēt, ka bloga ieraksts noderīgs :)
Porietes darbi tiešām ļoti labi un skate ar! Uz nākamo RFM tad jau jāieplāno došanos uz Rīgu :)

peek-a-boo said...

jaieplaano tik ar to plaanosanu ir taa ka shie visi pasaakumi savas ieshanas gaisaa dienas pietiekami laiciigi neizzino :(

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...