Monday, 29 October 2012

the magical world of Burberry

Burberry store in Riga/Burberry veikals Rīgā
The interior of Burberry store in Riga/Rīgas Burberry veikala interjers
Musician/DJ and Burberry model Matthew Whitehouse/Mūziķis/DJ un Burberry modelis Metjū Vaithauss
Together with boyfriend on the opening night(more outfit photos tomorrow)/veikala atklāšanas pasākumā kopā ar savu puisi(vairāk tērpa bildes būs rīt)


About a week ago I went to the opening of Burberry store in my hometown - Riga. What can I say-the store is fabulous! And it is not surprising at all, because the incredible Mr. Christopher Bailey is behind it, using British materials and themes throughout the store. 315 square meters of stunning fashion. 
The biggest excitement for me was to hear Matthew Whitehouse DJ-ing. Music is an important part of Burberry world - have you seen Burberry shows and how music perfectly matches the show and leaves you speechless and wanting to hear the song and watch the show again and again? I have had that feeling many times and especially loved when they chose U2 "Everlasting love" (magical!)and The Feelings "Rose" for the shows. And, yes, the music at the opening was perfect as well.
The brand's contribution to changing the fashion scene and communication with the public is remarkable. Starting from their fashion shows, where you can never know what to expect - snow? rain? flowers? It seems that they will try everything at least once. And it works, even for a viewer like me - watching the show live streaming (and they probably where almost the first ones to offer that) in my glamorous outfit.
Some serious fashionista recently sang "wear coat as a dress" and there is no other coat more perfect for that than Burberry trench.

In the store you can find Burberry LondonBurberry Brit, Burberry Accessories, Eyewear and Fragrance collections.
Address: Elizabetes street 51, Rīga
Opening hours: Monday - Friday   11:00 – 20:00
               Saturday          11:00 – 18:00
               Sunday            11:00 – 16:00
Apmēram pirms nedēļas devos uz Burberry veikala atklāšanu tepat pie mums Rīgā. Veikals kā jau pats zīmols ir brīnišķīgs! Tas, protams, man nebija liels pārsteigums, kā nekā aiz šī visa interjera stāv pats Kristofers Beilijs, kurš izmantojis britu dizaina elementus un materiālus visā veikalā. 315 kvadrātmetri brīnišķīgas modes. 
Viens no lielākajiem priekiem šajā atklāšanas pasākumā man bija dzirdēt DJ Metjū Vaithausu. Mūzika ir vienmēr bijusi neatņemama un būtiska Burberry pasaules sastāvdaļa. Vai ir redzētas Burberry modes skates un tas, cik ideāli ir piemeklēta mūzika, kas atstāj tevi bez vārdiem un rada vēlmi vēlreiz noskatīties skati un dzirdēt dziesmu? Man šī sajūta ir bijusi ne reizi vien, jo īpaši atmiņā palikusi U2 dziesma "Everlasting love" un The Feeling "Rose". Un, jā, arī atklāšanā mūzika bija izcila.
Noteikti jāuzsver šī zīmola ieguldījumu modes pasaulē un komunikācijā. Sākot no viņu modes skatēm, kurās vienmēr var sagaidīt ko maģisku - sniegu, ziedus, lietu vai ko citu, bet viss ir nostrādāts līdz sīkākajai detaļai un strādā arī uz tādu skatītāju kā mani, kas skatās skati tiešraidē (pavisam iespējams, ka viņi bija vieni no pirmajiem, kas piedāvāja šo unikālo opciju) uz sava datora saģērbusies kā uz svētkiem pieklājas. 
Kāda zināma modes dāma vēl pavisam nesen dziedāja "valkā mēteli kā kleitu" (wear coat as a dress) -nevaru iedomāties perfektāku mēteli par Burberry trenci, ko šādā veidā varētu valkāt . 

Veikalā vari atrast tādas Burberry kolekcijas kā Burberry LondonBurberry Brit, Burberry aksesuārus, saulesbrilles un smaržas. 
Adrese: Elizabetes iela 51, Rīga
Darba laiki:   Pirmdiena-piektdiena   11:00 – 20:00
               Sestdiena              11:00 – 18:00
               Svētdiena              11:00 – 16:00


Burberry Brit

Burberry London

 Burberry Prorsum AW12
All are publicity photos

kalnina

2 comments:

peek-a-boo said...

Un man gibas dabuut kaadu senaaku burberry trenci un mazliet paartaisiit..... Nogriezt apakshmalu, varbuut pabalinaat audumu.... Liidziigi kkaa izdariijos ar vinu sominu....patiik shis ziimols ariii

Sanita Kalnina said...

oo, izklausās interesanti! Gribētos redzēt kā izskatās tava uzlabotā somiņa :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...