Wednesday, 3 October 2012

wanted

Pictures trough google.com


When I saw this street fashion shot (can't really remember where), I just fell in love with the jumpsuit all over again and now I am in the search of the perfect one. Jeans jumpsuit for me is the new must have for next spring/summer. Here you can see some of my finds, but I'm still searching. Have you seen one? Vintage could be even better. 
And don't forget to take part in my competition here

Līdzko ieraudzīju augstāk esošo ielu modes bildi, tā tūlīt atkal no jauna iemīlējos džinsu kombinzonā un tagad esmu tā meklējumos. Šāds džinsu kombinzons ar šortiem ir mans jaunais must-have nākamajam pavasarim/vasarai. Piedāvāju ar pāris variantus, ko esmu atradusi interneta veikalos, bet meklējumus tomēr vēl turpinu. Varbūt esi kur manījusi ko līdzīgu kā bildē? Vintage varianti arī der. 
Neaizmirsti piedalīties bloga konkursā te
kalnina


1 comment:

peek-a-boo said...

es shaadaa iemiileejos kad biju viduskolaa un tad hei nebija nemaz tik gruuti atrast kaut arii bija ha haaa un tagad kaadu laicinu atpakalj man shkjiet paaris sezonas noteikti ralph lauren skatee bija visbriinishkjiigaakais denim kombinzons oooh skaista skaista lietina lai veicas atrashanaa...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...