Friday, 9 November 2012

becarousell


 
Photos: Jānis Lācis

Finally I can show you my favorite show from Riga Fashion Week - BeCarousell from Latvia. Love that leather is mixed with feminine pieces.
Thanks to Maybelline I can show you some backstage pictures as well :) The make-up look was created with Maybelline products (I actually also have all these products and tried them out here) . Make-up artist was the amazing Dita Grauda.
Even hard to decide which look is my favorite one. Hmm...maybe the long leather vest and the final dress was spectacular! Your verdict?Beidzot arī bildes no manas mīļākās RFW skates - BeCarousell.  Patīk kā ādas izstrādājumi ir samiksēti ar sievišķīgām lietām un detaļām. 
Pateicoties Maybelline varu arī atrādīt pāris backstage bildes :) Kā tapa make-up un kā modeles gatavojās savam uznācienam. Lai radītu make-up tika izmantoti Maybelline produkti (es, starp citu, ar izmēģināju pirms laika šos produktus te) un make-up māksliniece bija lieliskā Dita Grauda.
Visu laiku domāju, kurš no tērpiem visvairāk patīk, bet grūti izvēlēties. Varbūt garā ādas veste un pēdējā kleita arī bija fantastiska. Kas Tev sakāms par šo kolekciju? :)


kalnina

No comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...