Monday, 31 December 2012

one more outfit post


One more outfit post in 2012! With some new stuff I haven't showed you yet: the cool jumper dress from H&M Divided that I found in the store last week (they also have a really nice grey version). It's sporty and so spring 2013. The price is great too! And biker boots that I bought in Germany couple of weeks ago.
But the most important thing: I wish you an amazing 2013! Thank you for being with me this year and I hope to see you also next year. Cheers!

Vēl viens vienīgs 2012.gada ietērps! Un ar jaunām lietām, ko neesmu vēl te atrādījusi: sportiska džemperkleita no H&M Divided kolekcijas (šobrīd veikalos). Starp citu, ir pieejama arī pelēka džemperkelita (manuprāt, lieliska izvēle un noderēs arī 2013.gada pavasarī, ja patīk sportiskais trends, kas mūs aizvien sagaida). Bet ilgi meklētie biker zābaki tika iegādāti Vācijā (patiešām plaša biker zābaku izvēle tur pieejama). 
Bet pats svarīgākais: novēlu tev satriecošu 2013.gadu! Liels paldies par būšanu kopā ar mani un The Kalnina blog un ceru arī nākamgad tevi te satikt. Priekā!


Leather leggings/ādas legingi - MMM with H&M
Jumper dress/džemperkleita -  H&M Divided
Biker boots/biker zābaki - don't remember the brand at the moment. ooops!

No comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...