Friday, 27 January 2012

on my way


...to Italy! Can't wait to meet my friend Elīza! ok, I am alreday there. Forgot to post this one. See you when I will be back :)


Esmu ceļā uz Itāliju! Nevaru sagaidīt, kad satikšu savu draudzeni Elīzu! Ok, isteniba esmu jau Italija (tapec trukst garumzimju), tik aizmirsu pirms prombruksanas nopublicet ierakstu. Tiekamies, kad būšu atpakaļ :)
kalninaThursday, 26 January 2012

market

 
 

When my sister was in Latvia in December we went to the market. Haven't been there for a long time, but nothing really has changed. Decided to share my photos with you.
Decembrī mana māsa bija ieradusies Latvijā un mēs devāmies uz tirgu (jāsaka, ka to sanāk apmeklēt parasti tikai, kad kāds ārzemju viesis ierodas). Te nu būs bildes, ko iemūžināju. Šikus maisiņus iegādāties ir iespējams aizvien. kalninaWednesday, 25 January 2012

DIY(do it yourself)

1. You need a sparkly necklace
1.tev nepieciešama bling-bling rota

2.then you need colorful nail polishes and a small brush(I used an old eye liner brush), some imagination and patience 
2.krāsainas nagu lakas un smalka otiņa(es izmantoju vecu acu lainera otiņu), iedvesma un pacietība

3.and here you have the final product
3.un te nu ir gatavais produktsI saw something similar on one other blog and decided to try out this myself and I had this old necklace that probably I wouldn't wear if I hadn't painted it. 
My new necklace is quite light and I can't wait for spring and summer to wear it with pastels. Hope you like it and maybe it will be useful to you too.


Kaut ko līdzīgu ieraudzīju kādā blogā un nevarēju nepamēģināt pati, jo atvilknē stāvēja šī vecā rota, ko citādāk nemaz nevalkātu.
Jaunā rota ir diezgan gaiša, tāpēc nevaru vien sagaidīt pavasari un vasaru, lai vilktu to kopā ar sezonas aktuālajiem pasteļiem. Ceru, ka patīk un varbūt noderēs arī pašai.kalnina

Tuesday, 24 January 2012

a magazine to read?In the weekend I organized my fashion magazines buy year and month. I used to have a lot more magazines, but had to throw them out when I went abroad. Still I have a small collection –with lots of inspiration (starting from 1954).
Yesterday I did some DIY (do it yourself) with my old necklace and will show you the result in the evening. Have a nice rest of the day. 
Brīvdienās saorganizēju savus žurnālu krājumus pa gadiem un mēnešiem. Diemžēl liela daļa žurnālu tika izmesti ārā, kad braucu erasmusā, bet šis tas atkal ir iekrājies un vecie labie numuri tāpat jau bija atlikti (sākot pat no 1954. gada). Te nu rodu iedvesmu un labprāt pāršķirstu kādu deviņdesmitā gada ELLE žurnālu.
Vakar es nedaudz pārveidoju vienu no savām vecajām rotām. Gala rezultātu un procesa aprakstu vakarā ievietošu blogā. Lai jauka atlikusī darba diena.


 kalnina

Monday, 23 January 2012

new in


Finally bought these cool pants on sale in Zara (was surprised they were still in the shop, because prints are huge now and also in spring/summer) and I have a new shampoo+conditioner from Andrew Barton (I will try his products for the first time, so hopefully they are good).
Uz atlaidēm beidzot iegādājos šīs raibās Zara bikses (biju mazliet pārsteigta, ka tās vēl bija atrodamas veikalā, tā kā apdrukas ir modē šobrīd un būs arī pavasara/vasaras sezonā). Starp citu, Zara veikalos ir vēl daudz labu lietu par patīkamām cenām. Kā arī iegādājos jaunu šampūnu un kondicionieri. Šos lietošu pirmo reizi, tāpēc jācer, ka būs labi. Aukstā laikā cenšos maksimāli rūpēties par saviem matiem (laikam šonedēļ jāuztaisa kāds ieraksts par maniem mīļākajiem matu produktiem:).kalnina

Sunday, 22 January 2012

outfit postShirt/krekls - H&M
Jacket/žakete - Principles
Jeans/džinsas - Mango
Shoes/kurpes - Cara
Necklace/rota - Primarkkalnina

Thursday, 19 January 2012

the job is done


I have been working together with the wonderful Maybelline team to present this catalog to you (sorry, but it's in Latvian): http://maybelline.lv/katalogs2011/ Many thanks to them for the opportunity!


Kādu laiciņu atpakaļ sadarbojos ar lielisko Maybelline komandu, lai radītu un piedāvātu Tev šo skaisto Maybelline katalogu (liekas, ka arī drukāto versiju drīz kaut kur varēsi paķert) http://maybelline.lv/katalogs2011/ Liels jo liels paldies burvīgajai komandai par iespēju! kalnina


Wednesday, 18 January 2012

it's chanel

 
 
 
Photos from millionlooks.com, http://pursuitist.com, purseblog.com

Stunning Chanel spring/summer 2012 ad campaign photos shot by Karl Lagerfeld himself.Burvīgas Chanel pavasara/vasaras 2012 mode skampaņas bildes. Fotogrāfs, starp citu, ir pats Karls Lagerfelds.kalnina

Tuesday, 17 January 2012

outfit post
Trousers/bikses - Cubus
Bag/soma - Zara
Shirt/krekls - Peek&Cloppenburg
Boots/zābaki - Zara
Charmbracelets/rokassprādzes - self made/pašas taisītas
kalnina 

Monday, 16 January 2012

lovely ears.


I was searching for some statement earrings and I found these beauties. Actually I found 2 more earrings that I loved, but not sure if I should get them now.Kādu laiku meklēju sev lielus auskarus un tad es iearudzīju šos veikala Kazene brīnumus, un te nu tie ir uz mana galda. Īstenībā šodien atradu vēl 2 skaistus auskarus, bet neesmu vēl droša vai man tos vajag.


kalnina

Sunday, 15 January 2012

joy. the new beginning.


I am back. Didn't have a lot of time for my blog and I had some on and off relationship with the flu. 
These pictures are from 'Joy Beauty Stage' (here in Riga). As I mentioned before in my blog, fashion magazine Joy is being published in Latvia again and that is why they had a grand opening last week with the best hair stylists, make-up specialists, free manicure, amazing gift bags and a fashion show (where I also took part and helped so that everything ran smoothly. and it did.). I have to say that I was impressed with the high level of the event and it reminded me a bit of London Fashion Weekend (because of the quality, but this event was probably a bit more vip). 
Oh, in one picture you can see 2 of our beautiful models together with the super talented make-up artist Dita Grauda (see her work here).
Ta dā! Beidzot esmu atpakaļ! Esmu noslimojusies un nostrādājusies dažādos aizraujošos projektos. Viens no tiem ir redzams šajās bildēs. Pagājušajā ceturtdienā Elkor Plaza norisinājās žurnāla Joy grandiozais atklāšanas pasākums 'Joy Beauty stage'. Pasākuma laikā viesiem bija iespēja baudīt gardas uzkodas (dzirdēju ļoti labas atsauksmes par tām), apmeklēt frizieru meistaru, make-up speciālistu stūrīšus un veikt manikīru (tas viss bez maksas, protams), kā arī skatīt modes skati (kurā arī es pieliku savu roku, lai viss izdotos. un izdevās arī). Vakara noslēgumā ikviens varēja baudīt īpašo Joy svētku torti un tika pie goody-bag, kas bija, manuprāt, wow - ar lieliskiem produktiem no L'Oreal, Elkor dāvanu karti un visādiem citiem foršiem un noderīgiem nieciņiem. Šis viss man kvalitātes ziņā atgādināja London Fashion Weekend, lai gan, ja tā padomā, tad bija, iespējams, pat labāk.
Starp citu, vienā no bildēm vari redzēt arī 2 no modes skates modelēm (ar viņu lieliskajām frizūrām) un make-up mākslinieci Ditu Graudu (viņas veikumi skatāmi te).kalnina

Monday, 9 January 2012

sporty spiceI am loving this complete look from asos.com. I just added also bag from topshop and some weird but kinda attractive nike sneaker-boots. Already can't wait for spring. 
Kaut kā manu uzmanību ļoti piesaistīja asos.com sportiskais komplets, tik klāt vēl pievienoju somu no topshop un dīvainas, bet savā ziņā stilīgus nike ked-zābakus. Ziema vēl nav sakusies, bet es jau nevaru sagaidīt pavasari.


kalninaSunday, 8 January 2012

PlayboyI have finally bought my first Playboy magazine. And it's not because of the cover. My best friend Eliza is in the magazine  - fully dressed (stylish as always) and telling everyone about wine. I am really proud of her and, of course, wanted to share my excitement with you :) Eliza finished her wine studies in Florence/Italy and is now living and working there, so we have this long distance relationship, but no worries we still see each other often and thank God  Estonians for the Skype :)Ta dā-esmu beidzot iegādājusies savu pirmo Playboy žurnālu. Diemžēl ne vāka dāmas dēļ, bet gan tāpēc, ka mana labākā draudzene Elīza ir žurnālā - pilnā ekpipējumā (stilīgi saģērbusies un ar vīna pudeli rokās), lai pastāstītu mums visiem mazliet par vīnu (kopā ar vēl diviem cienījamiem kungiem). Esmu dikti lepna par viņu (vispirms jau, ka viņa vēl pirms manis ir iekļuvusi Playboy un, ka ir izvēlējusies dzīvē nodarboties ar savu sirdslietu, kas, manuprāt, ir diezgan grūti izdarāms), tāpēc vēlējos ar tevi padalīties un noteikti ieteikt iegādāties janvāra Playboy numuru un izlasīt visu rakstu :) kalnina

Saturday, 7 January 2012

something for the ears

Photo from google.com
I am looking for some statement earrings like these ones from net-a-porter.com Next week I will hunt them down, just need to get better (still not feeling to great). Have a nice Saturday!
Manā vēlmju sarakstā šobrīd ir lieli un iespaidīgi auskari (kā šie bildē no net-a-porter.com ). Cerams, ka nākamajā nedēļā man izdosies kaut ko atrast. Esmu vēl diezgan apslimusi, tāpēc brīvdienās dzīvojos pa mājām. Jauku sestdienu!


kalnina

Thursday, 5 January 2012

it's all about the joy


Hi! This is how my morning started: power-breakfast (not really a breakfast person, but I need good health) and some reading material  - fashion magazine JOY (it's originally from Germany, but we have it now too. ok, we used to have it, then we didn't have it and now it is being published again - sounds so complicated). More fashion magazines, more joy :) Have a great day!


Laba diena! Te nu ir redzams kā sākās mans rīts: kārtīgas brokastis (lai gan īsti neesmu brokastu cilvēks, bet veselība prasa savu) un jauns lasāmais materiāls - žurnāls JOY. Vai jau manīji, ka tas ir atkal parādījies veikalu plauktos? Starp citu, tu vari aizpildīt anketu, lai laimētu ieeju uz žurnāla atklāšanas svētkiem 12.01.2012 To vari izdarīt te.
Forši, ka mums ir par vienu kvalitatīvu modes žurnālu vairāk :) Jauku dienu!


kalnina

Tuesday, 3 January 2012

a bear?


So, what would you say about this picture as my blog's header? Yes or no? Vote on the right side. Thanks :)
Oh, and I gathered my 2011 outfits on the Kalnina blog facebook page. Follow here


Ko tu teiktu par šādu bilde bloga sākumā(augšpusē)? Jā vai nē? Nobalso labajā pusē - Yes/jā vai No/nē. Paldies :)
Starp citu, esmu apkopojusi savus 2011. gada tērpus the Kalnina blog facebook lapā. Seko lapai te
kalnina

Monday, 2 January 2012

2012? bring it on!


Some funky pictures from my New Year celebration. I wore my mom's old dress that I had in my wardrobe for some time now, but didn't have the right occasion. I celebrated 2012 not in Riga, but in Jelgava with my friends in their new cozy bar with supercool mirrors on the ceiling. What did you do, what did you wear? 
Pāris bildes no manas jaunā gada sagaidīšanas. Svinējām Jelgavā, jaunajā Jelgavas bārā Ezītis Miglā, kur ir super stilīgi spoguļi pie griestiem. Bet mugurā man bija mammas vecā jo vecā kleita, kura manā rīcībā jau bija nonākusi kādu laiku atpakaļ, bet nebija īsto svētku, lai to uzvilktu, tad nu visām lietām pienāk sava kārta. Kā tu sagaidīji 2012. gadu, kas tev bija mugurā? Dress/kleita - vintage
Boots/zābaki - ecco
Headband/matu rota - Vero Moda (didn't really wear it/beigu beigās nevilku)
Bag/soma - Zara
Bracelet/rokassprādze - Chanel


kalnina


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...