Wednesday, 29 February 2012

win win


 

KONKURSS NOSLĒDZIES!
Noteikti esi ievērojusi, ka man ir izveidojusies lieliska sadarbība ar Maybelline, un mēdzu izmēģināt dažādus viņu jaunākos produktus (par ko liels, liels paldies viņiem). Tā nu arī Tev ir iespēja laimēt jauno un uzlaboto Maybelljne 'One by One Satin Black' skropstu tušu, kura padara skropstas melnas jo melnas, apjomīgākas un bez tušas kamoliņiem (kurai gan tie patīk), kā arī atdala katru tavu skropstu. Bildēs vari redzēt kā izskatās mans izmēģinājums. Manuprāt, ir pat ļoti ok un laikam šī no visām Maybelline skropstu tušām pagaidām būs mana favorīte. 
Kas jādara tev? 
1. Seko Maybelline jaunumiem facebook: http://www.facebook.com/MaybellineNYLatvia
2. Seko The Kalnina blog jaunumiem facebook: http://www.facebook.com/thekalninablog
3. Atbildi uz jautājumu(tepat komentāros): Kura ir tava mīļākā skropstu tuša? 

Svētdien izlozēšu 5 laimīgās (kas zin, varbūt arī laimīgos), kas savā īpašumā iegūs šo skropstu tušu no Maybelline :) 
Lai veicas!


Sorry, but this competition is open only for participants in Latvia. Next time, next time :)


kalnina

Tuesday, 28 February 2012

item of the week

Photo from http://www.glamourmagazine.co.uk


I am into the neon trend for this spring/summer and this leather jacket from Topshop would be a nice addition to wardrobe. Soon in Topshop and will cost £100.
Šajā pavasarī/vasarā labprāt savu gardrobi papildināšu ar kādu neona detaļu. Šī neona ādas jaka no Topshop, manuprāt, nepavisam nebūtu slikts pirkums. Drīzumā veikalā un maksās £100.kalninaSunday, 26 February 2012

fit me baby one more time

 

A while ago I received a beautiful box from Maybelline with their new products 'Fit me'. So finally my review is here. First things first. The packaging is nice - sleek, chick and minimal - just the way (aha-aha) I like it. The foundation bottle has a pump (heard that in the USA they don't?!), so it is easy to use. As you can see, there are 3 foundations in the box - 120 for light skin, 220 for medium dark skin and 315 for dark skin. All together there are 11 shades to choose from. I think that 120 suited for my skin well, the rest of them were too dark, maybe I could  use 220 when I am more tanned, but as I mentioned then there are huge variety to choose from.  The foundation itself was light and creamy and suits dry skin quite well. 
From the powders I used the 120 one (although it is said that you should better use 125 one with 120 foundation). I don't use powder too often, so maybe I am not the best judge. The packaging is also nice, but could be a bit smaller, because if I am using it, then I want to carry it in my bag. But overall the powder gave a nice finishing touch. There are 6 shades available.
What do you think? Have you tried it?Pirms kāda laika saņēmu lielu skaistu kasti no Maybelline ar vienu no viņu jaunākajiem produktiem 'Fit me'. 
Vispirms par iepakojumu. Tonālā krēma pudelīte ir minimāla, kantaina un manam acu skatam ļoti pievilcīga. Veikalā tā noteikti piesaistītu manu uzmanību, ja meklētu jaunu tonālo krēmu. Tai ir ērts korķītis un ar otiņu krēms uz ādas klājas vienmērīgi. Kā redzi bildēs, tad kastē atradās 3 dažādu toņu krēmi - 120 gaišai ādai, 220 vidējam ādas tonim un 315 tumšai ādai. Jāpiebilst, ka pavisam ir pieejami 11 toņi, kas ir pietiekami plašs klāsts no kā izvēlēties un atrast sev piemērotāko. Es izmantoju 120 toni, kas manai ādai derēja diezgan labi, 220 tonis varbūt derētu, ja man būtu žilbinošs iedegums. Pats krēms ir pietiekami viegls krēmveidīgs un manai sausajai ādai tas ļoti labi derēja.
No abiem pūderiem es izvēlējos arī gaišāko, 120 numuru (lai gan ir ieteikts ar 120 tonālo krēmu lietot 125 pūderi). Pūderi neizmantoju pārāk bieži, tāpēc varbūt neesmu vislabākā žūrija, bet šo un to jau nu es zinu. Jāsaka, ka iepakojums varēja būt mazliet mazāks, jo, tad, kad lietoju pūderi, tad ņemu to arī līdzi somā, bet šis ir diezgan paliels. Pats pūderis deva labu nobeigumu, tas arī ir viegls, lai gan gribētos pamēģināt to 125. Kopumā mums tiek piedāvāti 6 toņi. 
Vai tu jau esi mēģinājusi 'Fit me' produktus? Kādas Tavas atsauksmes?kalnina

Wednesday, 22 February 2012

Polhem PR press day

:)

Yesterday evening I went to Polhem PR Press day-yay. Some favorites of mine  - Halens white dress and see-trough top would be perfect for this summer. Oh and would I give for that Cambridge Satchel Company yellow bag! The lovely Mammu scarfs. You really should check more about them here. New jewelry brand Wellery Jewels that I will have to take a closer look at.
Although I am not really into leggings anymore, these black ones from Narciss caught my eye. And did you know that Lauma lingerie is from Latvia? I saw something nice there that I will try to track down in a shop.
Like always, had a really nice time at Polhem.Vakar aizstaigāju līdz vienmēr viesmīlīgajam Polhem PR ofisam uz Preses dienu. Pavasaris tuvojas! Bildēs pāris no lietās, kas piesaistīja manu uzmanību - baltā kleita un tops no interneta veikala Halens būtu diezgan perfekti šai vasarai. Un ko tik es neatdotu par Cambridge Satchel Company spilgti dzelteno somu! Šīs firmas slavenās somas, starp citu, vari iegādāties veikalā   Stiletto (Sky&More). Jaukās Mammu šalles (kuras diemžēk man vēl nav). Ir parādījies arī jauns rotu zīmols Wellery Jewels, būs jāpaskatās kaut kas vairāk. 
Nobrīnījos, ka manu uzmanību piesaistīja melnie legingi no Narciss, jo pēdējā laikā esmu ar tiem pārgājusi uz 'Jūs', bet šie likās dikti stilīgi. Laumai arī piedāvājumā bija šis tas kārdinošs, ko mēģināšu uzmeklēt Rīgas veikalos. 
Kā jau vienmēr pavadīju jauki laiku ciemos pie Polhem. 


kalnina

Tuesday, 21 February 2012

NY Fashion Week

3.1 Phillip Lim

Alexander Wang

Calvin Klein

Derek Lam

Lacoste

Rebecca Minkoff

Tibi
Pictues from elle.com , collages by me.

Look what I did yesterday night - went trough NY Fashion Week collections and picked my favorite pieces. So here you go. Next: London Fashion Week.Skat, ko esmu sadarījusi pagājušajā vakarā/naktī - izskatīju NY Modes nedēļā demonstrētās kolekcijas un atlasīju to, kas man visvairāk gāja pie sirds. Nākamā pietura: Londonas Modes nedēļa.


kalnina

Monday, 20 February 2012

item of the week

Picture from selfridges.co.uk

Diorshow Heat Curl heated lash curler is something I really want to buy as soon as it will be available somewhere that ships to Latvia or when I will be in the UK (hopefully soon). You can buy it here(UK)or here (US). And it costs £23/$25.
Diorshow Heat Curl skropstu atliecējs ir lieta, ko ļoti vēlētos iegādāties sev uz dzimšanas dienu. Cerams tikai, ka drīzumā tas parādīsies kādā interneta veikalā, kas piegādā preces uz LV vai arī, ka nokļūšu Londonā neatteiktos arī no šī varianta). Ja esi UK, tad vari to iegādāties te vai, ja vari to kādā veidā pasūtīt US, tad meklē to te. Cena £23/$25. kalnina

Sunday, 19 February 2012

review: bb cream


I while ago I received some goodies from Garnier: Intensive 7 days hand cream and their latest innovative product - BB Cream Miracle Skin Perfector.
First of all, I was happy about the hand cream, because that is the one thing I can't live without and I always have it in my bag. I have to say that this one from Garnier is really good and if I (with my super dry skin) don't have to use it too often then for you it will be perfect. Another plus is that it's not to heavy and the smells nice.
The first thing I noticed about BB Cream was on its packaging: 'by using a FSC Certified cardboard for this box, Garnier supports forest management that respects people and nature'. A really nice addition. Plus for that. So what does this cream do? It's 24h moisturizer, evens skin tone, blurs lines and imperfections, boosts healthy glow and also has SPF 15, mineral pigments + vitamin C. Overall the effect has been good, although I still applied cream on my face before using it, because for my dry skin I needed even more moisture. But you have to take into account that it's winter when skin needs a lot of moisture and it's my skin :) As you can see it is light brown, maybe a bit dark for my light skin. I found it really good to apply under my eyes and cream gives your skin a bit of that glowing effect. So the verdict - I would recommend trying it out. 


Pirms kāda laika saņēmu 2 Garnier produktus: Intensive 7 days roku krēmu un BB krēmu Miracle Skin Perfector.
Vispirms jau nopriecājos par roku krēmu, jo tas ir produkts bez kura es nevarētu dzīvot un vienmēr nēsāju to līdzi somiņā. Šis no Garnier man tiešām patika, jo nebija pārāk bieži jāuzklāj (un man tiešām ir ļooti sausa āda). Vēl viens pluss ir tā neuzbāzīgā smarža. 
Pārejot pie nākamā produkta, BB krēma, tad pirmais ko pamanīju bija uzraksts uz iepakojuma, ka Garnier izmanto speciālu materiālu iepakojumam, lai rūpētos par apkārtējo vidi. Neliels plusiņš par to. Bet, ko tad krēms sniedz Tavai ādai? Tas nodrošina 24 stundu mitrināšanu,tā sastāvā ir C vitamīns un SPF 15 aizsargfiltrs, kā arī tas piešķir ādai mirdzumu un uzlabo tās izskatu. Kopumā ar tā sniegto efektu biju apmierināta, lai gan pirms tā uzklāšanas tāpat lietoju mitrinošu krēmu, jo mana āda patiešām ziemas sezonā ir ļoti, ļoti sausa. Kā vari redzēt bildē, tad tas ir gaiši brūnā krāsā, bet nedaudz, nedaudz par tumšu manai gaišajai ādai, kura kādu laiku diemžēl nav redzējusi saules starus. Noteikti varu ieteikt to klāt zem acīm, kur manā gadījumā visvairāk var manīt saguruma pēdas. Pēc krēma uzklāšanas arī varēja nedaudz manīt to apsolīto mirdzuma efektu. Galīgais spriedums - iesaku Tev to pamēģināt. kalnina

Thursday, 16 February 2012

Calvin, I'm in love

 
 

Just watched Calvin Klein fashion show online and they had a great option -  to take pictures. Of course, I discovered it when the show was almost over. But still, here are some of them. I loved the collection and especially the leather pieces - really happy that leather is here to stay :) Will have to go trough all NY Fashion Week photos and post them during the weekend.Pirms pavisam īsa brīža noskatījos tiešraidē jaunāko Calvin Klein modes skati un viņi piedāvāja arī opciju - bildēt, kuru, protams, atklāju tikai pašās beigās. Te nu būs pāris bildes, kuras virtuāli sabildēju. Man ļoti patika kolekcija  - minimāla un ar ādas detaļām. Liels prieks, ka āda aizvien paliek! Vajadzēs pa nedēļas nogali apkopot kolekciju bildes no NY Fashion Week. kalnina

Wednesday, 15 February 2012

outfit post


My Valentine's day outfit. I wore my red leather pants. I know, red for V day - cheesy, but somehow I ended up wearing them. 
Mans Valentīna dienas tērps. Izvēlējos vilkt savas sarkanās ādas(neīstās, protams) bikses. Zinu, zinu, ka sarkanu vilkt uz Valentīna dienu bija diezgan banāli, bet tā nu sanāca.


Trousers/bikses - New Yorker
Shirt/krekls - Cubus
Boots/zābaki - Zara
I am wearing Maybelline Color Sensational Fatal Red lipstick/lūpu krāsa - Maybelline Color Sensational Fatal Redkalnina

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...