Friday, 30 March 2012

rfw. outfit post. day 3.


And here is the outfit post from the last RFW day. I was working, so that's why I went for a casual look.
Ok, now I have to get ready for Riga Fashion Mood (by the way you can watch it online on cosmo.lv or kasjauns.lv/lv/stils/). 


Te nu ir pēdējās RFW dienas tērps. Sestdienā strādāju vienas skates ietavros tāpēc arī tērps tāds vairāk ikdienišķs. 
Ok, tagad gan jāsāk taisīties uz Riga Fashion Mood otrās dienas skatēm. Starp citu, tās arī Tu vari skatīties online cosmo.lv vai kasjauns.lv/lv/stils/



Silk top/zīda krekls - DKNY
Jeans/džinsas - Mango
White shirt/baltais krekls - Cubus
Leather vest/ādas veste - vintage
Sunglasses/saulesbrilles - Max Mara


kalnina

Wednesday, 28 March 2012

 

RFW. day 2. I was really tired after long day at work so I opted for my favorite leather skirt from UO and added a cozy knit from Lindex. 


RFW. 2. diena. Pēc garas darba dienas bija neliels sagurums, tāpēc izvēlējos savus iecienītos UO ādas svārkus un ērtu džemperi no Lindex jaunās kolekcijas.


Knit/džemperis - Lindex (modern preppy collection)
Skirt/svārki - Urban Outfitters
Necklaces/rotas - Primark and Promod 

Tuesday, 27 March 2012

rfw. a/w 12/13

D.Efect (Lithuania)

Leitmotiv (Italy)
KatyaKatya Shehurina 
Narciss 
One Wolf (by Agnese Narnicka)
Pohjanheimo (Estonia)
Red Salt 
Photos from L'Officiel and kasjauns.lv

And once again Riga Fashion Week is over. Here you can see my selection of Autumn/Winter 2012/13 collections and items from them that I liked.  This time I have to applaud to our foreign guests as their collections are my favorite ones. Still in love with D.Efect, Leitmotiv prints are super cool and so in at the moment (would like to see what they will do next), and Pohjanheimo clothes were just super stunning and elegant (you would have to see them in real life). 
KatyaKatya Shehurina didn't surprise me (as she has her signature style), but I still loved her beautiful dresses. From Narciss I mainly liked the middle part of the show with the more edgy black clothes. And then there were also the newer brands like One Wolf with interesting designs and Red Salt with more classical outfits (loved the maxi dresses). So what do you say? Who was your favorite designer at this RFW?



Un te nu atkal Riga Fashion Week pienāca un atkal ātri pagāja. Esmu apkopojusi kolekcijas rudens/ziema 2012/13 un tērpus no tā, kas visvairāk piesaistīja manu uzmanību. Šoreiz gan vislielākais prieks par ārzemju viesu kolekcijām. Aizvien esmu iemīlējusies D.Efect radītajās drēbēs, Leitmotiv apdrukas arī piesaistīja acu skatu un tad vēl igauņu Pohjanheimo ar ļoti elegentiem tērpiem, kas jāredz dzīvē, lai pilnībā novērtētu. 
Pārejot pie mūsu pašu dizaineriem. KatyaKatya Shehurina neko daudz šajā reizē nepārsteidza (kas gan laikam liekas saprotami, jo viņai ir savs noteikts stils), bet man aizvien ļoti patika viņas radītās kleitas. Narciss skatē mana favorītdaļa bija vidējā, kurā varēja vairāk aplūkot tumšākus un roķīgākus (ja varu tā izteikties) tērpus. Tad vēl noteikti jāpiemin jaunākie zīmoli, kā One Wolf (Agnese Narņicka), kas piedāvāja interesanta dizaina apģērbus, un Red Salt ar 'pieaugušo modi', klasiskākām drēbēm (maxi kleitas ir brīnišķīgas). Kā Tev patika RFW? Mīļākā kolekcija?

kalnina

the Rabit is qooqoo

Photo from qooqoo

It's official - Latvian fashion brand QooQoo (remember the make-up bag post?!)together with Rabit!! Paper Goods present to you the new must-have notebooks, created (handmade) from the leftovers of the past collection fabrics. It's all about being 'green'.  
If you are interested then you will be able to buy these online at www.qooqoo.lv from 2.04.12.



Nu tad tas ir oficiāli - modes zīmols QooQoo (atceries ierakstu par kosmētikas somiņu, ko izveidoja Maybelline sadarbībā ar šo zīmolu?!)sadarbībā ar Rabit!! Paper Goods ir radījuši stilīgas piezīmju grāmatas no veco kolekciju audumu atgriezumiem. Starp citu, tas ir roku darbs un ar videi draudzīgu papīru. Dzīvosim zaļi!
Ja nu Tevi interesē to iegāde, tad man ziņojot, ka tie būs pieejami www.qooqoo.lv no 2. aprīļa. Man jau ir plānots vienu sūtīt uz ārzemēm :)


kalnina

Monday, 26 March 2012

rfw. outfit post. day 1.


In the first Riga Fashion Week day I opted for a 80's style suit and a chunky necklace. Just something I felt comfortable in. What do you think? 


Pirmajā Rīgas Modes Nedēļas dienā es sakombinēju apģērbu tā, lai izveidotu tādu mazliet 80o gadu stila kostīmu ar manu šī brīža mīļāko rotu. Kā Tev patīk?




Pants/bikses - H&M
Jacket/žakete - Vero Moda
Shirt/krekls - H&M
Necklace/rota - H&M
Boots/zābaki - Ecco



kalnina

Tuesday, 20 March 2012

item of the week

Picture from asos.com




Would be so cool for summer. Asos




Praktiska un stilīga galvassega vasarai. No Asos.€13.19 




kalnina

Sunday, 18 March 2012

outfit post


Finally it was nice outside to take outfit post and I didn't have a flue (score). 




Beidzot laiks ārā bija pieklājīgs, lai nobildētos+es nebiju apslimusi. Lieliski.





Jumper/džemperis - Cubus
Necklace/rota - H&M
Jeans/bikses - H&M
Boots/zābaki - ecco
Sunglasses/saulesbrilles - Lindex


kalnina

Saturday, 17 March 2012

item of the week

Picture from mytheresa.com

Love at first sight. Gorgeous blouse from Dries Van Noten. You can find it here and it will cost you 351 €.

Burvīga blūze no Dries Van Noten. Iegādājama mytheresa.com un tās cena ir  351 €.


kalnina

Thursday, 15 March 2012

Cristalliste event


A post. Finally! Last Monday I went to the L'Oreal Academy in Rīga for the Kerastase new product range 'Cristalliste' presentation. Cristalliste products (shampoo, conditioner and luminous perfecting essence) are specially made for young girls with long hair.
It was a great start for the week - nice people, useful information  and we also got to see how to make 3 Parisian style hair-styles (one of them I will definitely use in the summer festival time). I also received Cristalliste products - I've tried them only once, but hair seamed light and shiny. Remind me in a week to give you my thoughts on the Cristalliste products ;)




Beidzot ir tapis jauns ieraksts! Pagājušajā pirmdienā devos uz L'Oreal Akadēmiju, lai iepazītos ar jaunāko Kerastase produktu sēriju 'Cristalliste' (šampūns-pelde matiem, kondicionieris un mirdzumu pilnveidojošs serums nonāca arī manā rīcībā), kas ir domāta jaunām meitenēm ar gariem matiem. 
Tas bija diezgan lielisks nedēļas sākums - jauki cilvēki, noderīga informācija un mums arī parādīja kā izveidot 3 vienkāršas parīzietes stila frizūras (vienu jau esmu ieplānojusi izmantot vasaras mūzikas festivālu laikā). Kā jau minēju, tad arī tiku pie produktiem, bet esmu paspējusi tos tik vienu reizi izmēģināt, pagaidām likās, ka mati ir viegli un zīdīgi+serums padarīja matus viegli ķemmējamus. Jebkurā gadījumā atgādini, lai pēc kādas nedēļas padalos ar detalizētāku viedokli ;)


kalnina


Sunday, 11 March 2012

details






Shirt/krekls - Cubus
Jacket/žakete - Valentino
Leather look trousers/ādas imitācijas bikses - Cubus
Necklace/rota - Swarovski 


kalnina

Thursday, 8 March 2012

new in

Picture from lindex.com

These sunglasses are almost every Swedish blogger's (think Columbine Smille, Frida Fahrman etc.) must have, so I decided to check what the fuss is about. And now I'm introducing my new sunglasses from Lindex They cost just about 8 euros. 



Zviedrijā šīs saulesbrilles ir katras blogeres must listē, tāpēc nolēmu piemērīt un paskatīties vai tiešām tik labas. Un te nu tās ir manā īpašumā no veikala Lindex, cena arī ļoti tīkama-5,95Ls Atrodamas gan interneta veikalā, gan tirdzniecības centros.


kalnina


Tuesday, 6 March 2012

item of the week

Photo from mango.com

The ultimate summer shoe from Mango - 'fetish sandals'. 




Šīs ir īstās! Pelnrušķītes fetišs. Iegādājamas Mango veikalos un interneta veikalā te.




kalnina

Monday, 5 March 2012

the blues


Blue, blue, blue. All pictures are taken with mobile phone. Hopefully my camera situation will change soon :)



Es redzu zilu. Visas bildes tapušas ar telefona palīdzību. Bildējamā aparāta jautājums cerams jau drīzumā tiks atrisināts :)



Coat/mētelis - Zara
Bag/soma - Zara
Shirt/krekls - Cubus
Boots/zābaki - Zara


kalnina





Sunday, 4 March 2012

un Maybelline skropstu tušas iegūst


Bungu skaņas studijā! Apsveicu Anniju V., Artu O., Ilgu G., Žannu I. un Agritu V. ar laimētajām Maybelline New York 'One By One' skropstu tušām! 
Lūdzu sazinieties ar mani (nosūtiet ziņu) caur 'The Kalnina blog' facebook lapu un es pastāstīšu kā varat tikt pie savas balvas.
Liels paldies visām un visiem, kas piedalījās un paldies Maybelline par iespēju noorganizēt Jums šo konkursu :)



Just announced competition winners. New outfit post tomorrow :)



kalnina


Thursday, 1 March 2012

outfit


Late update of what I was wearing today.






Vēls ieraksts ar manu šodienas ietērpu.
PS neaizmirsti piedalīties Maybelline konkursā, ja neesi vēl to paspējusi izdarīt :)







Jeans/džinsas - Mango
Belt/josta - vintage
Boots/zābaki - Ecco
Striped shirt/svītrainais krekls - Peek&Cloppenburg
White shirt/baltais krekls - Cubus
Ring(worn as a necklace)/gredzens(nēsāju kā rotu) - Swarovski 


kalnina





Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...