Friday, 27 April 2012

El Mars for Bang Bang


BANG BANG SHOP&COFFEE | EL MARS | INSIGHT SS12 from bangbangshop on Vimeo.


Remember the new Bang Bang Shop&Coffee store that I went to last week? Well, they will create videos for their spring campaign together with some well known people from Latvia. And here I present you the first video with songwriter/singer El Mars. Enjoy!


Atceries jauno Bang Bang Shop&Coffee veikalu, uz kura atklāšu devos pirms nedēļas? Viņu komanda radīs vairākas īsfilmas ar zināmiem Latvijas ļaudīm, kuri mums atrādīs veikala pavasara kolekcijas. Kā pirmais uz strīpas ir El Mars. Video tiks publicēti bangbangshop.lv blogā un viņu sociālajos medijos, bet es te vai savā bloga facebook lapā arī noteikti padalīšos. 

kalnina
Thursday, 26 April 2012

outfit post


My outfit from yesterday. 
Mans vakardienas tērps.
Parka/jaka  - Gap
Jeans/džinsu bikses  - Firetrap
Bag/soma - Zara
Belt/josta - New Yorker
Shoes/kurpes - Bronx
Shirt/krekls - Cubus


kalnina

Wednesday, 25 April 2012

labdarības izpārdošanaVēlos Tev pastāstīt par kādu jauku labdarības akciiju, lai palīdzētu bērniem.
No 25. līdz 30. aprīlim studijā „Polefit”, Rīgā, Vīlandes ielā 3,  notiks labdarības akcija-izpārdošana "Garage Sale", lai palīdzētu Latgales atbalsta centra „Rāsas pērles” bērniem, kuri cietuši no vardarbības.
Izpārdošanā ikviens varēs iegādāties Latvijas modes mākslinieku, TV vadītāju un daudzu citu sabiedrībā zināmu cilvēku, piemēram,  Katjas Šehurinas, Annas Rozītes, Natālijas Jansones , "Sockbox” zīmola dizaineru un daudzi citu, ziedotās mantas. Cenas precēm būs 5, 10, 25 un 50 Ls.
Visi izpārdošanas laikā iegūtie līdzekļi tiks izlietoti, lai labiekārtotu Latgales reģionālā atbalsta centra „Rasas pērles” (www.rasasperles.lv) sporta zāli.
Atnāc arī Tu!


Sorry, but this info is more relevant to those living in Riga, Latvia. Have a great day and see you soon here :)kalninaMonday, 23 April 2012

outfit post

 

Say hello to my new boyfriend style jeans from Zara. Hope you like today's post! And have a great week!


Jaunas džinsu bikses no Zara - puiku stila. Ceru, ka patīk šodienas ieraksts un, lai veiksmīga jaunā nedēļa :)Earrings/auskari - Marni for H&M
Shirt/krekls - Cubus
Blazer/žakete - Vero Moda
Shoes/kurpes - Bronx
Jeans/bikses - Zara
Sunglasses/saulesbrilles - Lindex

kalnina


Sunday, 22 April 2012

bang bang


 
 
 


Bang bang, he shot me down. Bang bang, I hit the ground..I'm listening to Nancy Sinatra's song Bang Bang while writing this, but, of course, the post isn't about the song. It's about a new shop&coffee concept store 'Bang Bang' that truly represents the street style fashion. This definitely will be a place to visit when you are in Riga! Brands like Cheap Monday, Volcom, Supra, Insight and KR3W have found home here (for boys and girls). Also you will be able to find collaborations with Latvian artists and creative people here, as well as have a coffee (I don't drink coffee, but I have heard that 'Illy' is pretty damn good), listen to music and enjoy the good atmosphere with a bit of shopping. Oh, and did you notice the amazing building the shop is in? The brick walls and ceiling is something I wouldn't mind having at my place.  


Bang bang, he shot me down. Bang bang, I hit the ground..klausos šo Nensijas Sinatras dziesmu, kamēr rakstu šo bloga ierakstu par jauno shop&coffee konceptveikalu 'Bang Bang', uz kura atklāšanu devos pagājušās piektdienas vakarā. Lielisks pasākums (žēl gan, ka ierados diezgan vēlu) un vēl lieliskāka atmosfēra. 
Bet galvenais jau jāpastāsta kas vairāk par pašu veikalu! Šeit vari iegādāties tādu ielu modes zīmolu drēbes un apavus kā Cheap Monday (mans favorīts! un, protams, nāk no Zviedrijas), Volcom, Supra, Insight un KR3W. Gan puikām, gan meitenēm. 
Šeit būs iespējams apskatīt un iegādāties arī kolekcijas un dažādus mākslas darbus, kas tapuši sadarbojoties ar Latviešu radošajām personībām un māksliniekiem. "Maijā 'Bang Bang' prezentēs projektu 'Bang Bang artists T-shirt series', ko aizsāks Flēra Bīrmane ar darbiem no savas gaidāmās personālizstādes 'Wake Up' un tuvākajā laikā gaidāma arī Ketas Gūtmanes kolekcija 'Blank Blank'"*. 
Tava iepirkšanās var tikt apvienota arī ar gardu 'Illy' kafijas krūzi (es gan nedzeru kafiju, bet ir dzirdēts, ka šī ir makten laba) un vispār šī būs vieta, kur Tev satikt draugus un līdzīgi domājošos, baudīt mūziku un smelties iedvesmu stilīgajā interjerā ar ķieģeļu sienām un griestiem. *no 'Bang Bang' preses relīzes. 


Bang Bang
Kalēju street 18/20
Working hours
Mon.-Fri. 09:00-19:00
Saturday 09:00-19:00
Sunday 09:00-15:00


Bang Bang
Kalēju iela 18/20
Darba laiks
Darba dienās no 09:00-19:00
Sestdienās no 09:00-19:00
Svētdienās no 09:00-15:00


kalnina

Friday, 20 April 2012

wishful thinking

Photo from elle.com
Wouldn't mind wearing this total look by Balmain. Love the skirt!
Šodien gribētu izskatīties šādi. Balamin. Svārki, manuprāt, ir bezgala skaisti. 
kalnina

Wednesday, 18 April 2012

on my desk


I received some new products from Maybelline New York. Have you already heard, seen or tried the new Color Sensational popsticks from Maybelline? They are perfect for summer (there are 4 shades and tastes to choose from).  A bit of color and a bit of shine. By the way it's also a Caroline's from Caroline's Mode (Stockholm Streetstyle) favorite product. Oh  and the BB cream is from Maybelline and it has SPF 30, I will use it in Summer, am really satisfied with the Garnier BB cream, because it gives your skin such a light feeling and is less heavy than regular foundation.Esmu saņēmusi jaunākos Maybelline produktus. Vai Tu jau esi ko dzirdējusi, redzējusi vai izmēģinājusi Color Sensational popsticks no Maybelline? Tie ir diezgan perfekta alternatīva karstām vasaras dienām, kad parasto lūpu krāsu nav vēlēšanās lietot (kopā 4 toņi un garšas no kurām izvēlēties. Man, piemēram, šobrīd uz lūpām ir 030 Pink Lollipop). Lūpu krāsa dod pavisam nedaudz krāsas un pavisam, pavisam nedaudz spīdumu. Starp citu, šīs lūpu krāsas ir iecienījusi zviedru blogere Caroline Blomst no Caroline's Mode (Stockholm Streetstyle). Un vēl viens Maybelline jaunums ir BB krēms, ja atceries, tad biju rakstījusi par Garnier BB krēmu te , šim gan ir lielāks SPF un tas ir 30, tāpēc vasarā noteikti šo palietošu. Esmu vispār kopumā diezgan apmierināta ar BB krēmiem, jo tie nav tik biezi un smagi kā parastie tonālie krēmi.


kalnina

Monday, 16 April 2012

outfit post

 

The white look with the necklace made by my friend Emese (see previous post:). 


Balts. Es un manas draudzenes darinātā rota (vairāk par to manā iepriekšējā ierakstā).


Boyfriend style jeans/džinsas - Vero Moda
Shirt/krekls - Cubus
Sunglasses/saulesbrilles - Lindex
Necklace/kaklarota - made by Emese


kalnina

Sunday, 15 April 2012

new in


At the end of the last week I received a wonderful package from my friend Emese (I met her while I was studying in a dutch language course in the Netherlands for erasmus (one of the most exciting experiences in my life!)). She sent me these lovely Marni for H&M earrings (probably my favorite H&M collaboration)as a gift and the most beautiful necklace that she made (yes, she made it herself!) for me! And it's leather! I really love it and already have worn it 3 times (outfit post will follow tomorrow). What do you think about the necklace? Emese also makes other beautiful things like bags and wallets. And her etsy store will open soon! I will definitely inform you about the address. I feel so happy that I have so many great and talented friends all around the world.
Thank you, Emese :)


Pagājušās nedēļas beigās saņēmu ļoti jauku paciņu no savas ungāru draudzenes Emešes ar kuru iepazinos sava erasmus valodu kursos Nīderlandē (tie tik bija laiki!). Viņa man atsūtīja dāvanu uz dzimšanas dienu: Marni for H&M auskarus (kurus viņa zināja, ka vēlos, bet nevaru tikt pie tiem dēļ pagaidu H&M neesamības Latvijā) un ārprātīgi (atļaušos lietot šo ne-vārdu) skaistu kaklarotu, kuru radījusi ir viņa pati! Un tā ir no ādas! Tā noteikti būs mana šīs vasaras mīļākā rota. Jau esmu paspējusi ar to izrotāt savu kaklu 3 reizes (rīt sekos arī vairāk attēlu). Starp citu, Emeše rada arī stilīgas somas un makus, kurus drīzumā varēs iegādāties viņas etsy veikalā par kura atvēršanu noteikti paziņošu arī tev. 
Man ir tik tiešām liels prieks, ka manā nelielajā draugu pulkā ir tik daudz talantīgu cilvēku.
Paldies Emešei par rotām :)


kalnina
Thursday, 12 April 2012

item of the week

Picture from google.com
This week I chose a fashion history book published in Latvian. I got it as present on my birthday and it's really great, interesting and probably the best fashion history book that has been published over here. 


Šīs nedēļas top lieta ir Zvaigzne ABC izdotā NJ Stevenson grāmata 'Modes vēsture'. Pateicoties saviem draugiem tiku pie tās savā dzimšanas dienā un tāpēc vēl jo vairāk tev to iesaku (arī puisis aizrautīgi pārlapoja un pārlasīja pāris tēmas). Noteikti viena no labākajām grāmatām, kas izdotas arī latviešu valodā. Starp citu, interneta veikalā Tev tā izmaksās mazāk, Ls 11.36. Meklē to te.


kalnina

Wednesday, 11 April 2012

on my desk


Probably you already now my love for ELLE magazine (in my collection I have few vintage issues as well), so I am always happy when someone brings me one from other countries. This time thanks to my dear mom as she brought me 2 magazines from Denmark and Sweden. Also new H&M necklace, Elizabeth Arden lipstick and carry-on perfume from Bvlgari. Gan jau esi pamanījusi manu patiku pret modes žurnālu ELLE (manā kolekcijā arī pāris vintage numuri), tāpēc ļoti priecājos, kad kāds atved man jaunu eksemplāru no kādas citas valsts. Šoreiz paldies manai mīļajai mammai, jo viņa man sarūpējusi veselus 2- no Zviedrijas un Dānijas. Kā arī pie jaunumiem H&M rota, Elizabeth Arden lūpu krāsa un Bvlgari smaržas, ko ērti varēšu nēsāt līdzi somā.


kalnina

Tuesday, 10 April 2012

outfit post: the braid is back


Photos wit my outfit for Riga Fashion Mood, day 1. I used to wear my hair like this very often few years ago and now the braid is back and we are again in good terms. 
By the way, did you see my blog-up store for creative latvia (banner on the right side)?Bildes ar apģērbu, ko biju savilkusi Riga Fashion Mood, 1.dienā. Akcents gan šoreiz ir uz frizūru. Kādus 3 gadus atpakaļ šāda bize manu galvu rotāja itin bieži, bet tad, kā jau tas mēdz notikt-mēs katra tālāk gājām savu ceļu, bet nu izskatās, ka esam atkal satikušās. Pie visa vainīgas jaunās skaistuma tendences.
STarp citu, vai jau apskatīji mani blog-up veikalu sadarbībā ar creative latvia(baneris bloga labajā pusē)?  Kuras no lietām tev patīk?


Jeans/bikses - Mango
Shirt/krekls - Cubus
Loafers/kurpes - New Look


kalnina

Monday, 9 April 2012

riga fashion mood. day 2


Last photos from Riga Fashion Mood, day 2. 
It has been a busy, busy Easter for me. Was working most of the time. What about you, what did you do?Pēdējās bildes no Riga Fashion Mood 2. dienas. 
Lieldienas man bija diezgan saspringtas ar daudz darbiem. Ko tu darīji, kā atpūties?kalnina

Friday, 6 April 2012

my own little shop


'Creative Latvia' - online shop where you can buy Latvian designer stuff (check it out here and no worries, they have English version as well) decided to create an amazing project together with bloggers and invited also me to take part. The idea is that every blogger has a blog up store at their site, we all chose 12 things from the shop that we liked the most (some of my choices are already sold out, so 9 left, but hopefully I will be able to update the list soon) and everyone can buy them if they like something. So I will be incredibly happy if you will check it out here. And you also have the banner on the right side. 
Have a great long weekend! 


Creative Latvia (tu taču ziņi šo LV dizaineru izstrādājumu interneta veikalu, vai ne? :) Visādam gadījumam atgādinu: www.creativelatvia.com)ir izveidojuši brīnišķīgu projektu kopā ar  vairākiem Latvijas blogeriem un esmu arī viena no viņiem. Ideja ir tāda, ka katram no mums ir savs 'blog up' veikals ar 12 lietām, ko esam atlasījuši no Creative Latvia klāsta (manējā gan palikšas šobrīd vairs tikai 9, cerams, ka drīzumā sanāks papildināt sarakstu :), kuras ikviens var iegādāties. Tā nu  ceru, ka arī Tu ieskriesi un aplūkosi manējo mazo veikaliņu te. Un baneris labajā pusē ar rotās manu blogu kādu laiku :) 
Lai Tev lieliskas garās brīvdienas! 


kalnina

Wednesday, 4 April 2012

riga fashion mood. day 1

The venue
Liga Banga
Arvils Linde
Mila Kruglika and Iveta Vilne
Zane Poriete
Daiga Zvirgzdiņa
Recycled.lv 

My visual diary of Riga Fashion Mood, day 1. What I saw and managed to capture. The venue was just awesome and the organization of the event was also great. Two girls - Liga Banka and Zana Poriete rocked my world that evening with their collections.  Second part soon in the blog. Hopefully. A lot of work lately, but I am happy. 


Riga Fashion Mood no mana skatu punkta, pirmā diena. Ko es redzēju un iemūžuniāju Tavam un savam priekam. Pasākuma norises vieta - Tabakas Fabrika - bija izcili izvēlēta vieta un kopumā visa pasākuma organizētībā patīkami iepriecināja. Jāsaka, ka pirmajā dienā manu uzmanību visvairāk piesaistīja Līgas Bangas un Zanes Porites kolekcijas. RFM otrā diena drīz blogā. Cerams. Darbi, darbi, darbi, bet es jau tikai priecājos.kalnina

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...