Friday, 29 June 2012

item of the week

Picture from butiq.lt

Oh, the perfect white shirt. It's from American Vintage available trough butiq.lt and costs 34 €. Find it here.


Perfekts balts krekls. Manas garderobes neatņemama sastāvdaļa. Šis ir no American Vintage caur butiq.lt un maksā 24Ls. Vari to atrast te.


kalnina 

Thursday, 28 June 2012

outfit postSay hello to my new Topshop trainer wedges.

Manas jaunās platformas kedas no Topshop ir klāt!


Skirt/svārki - Urban Outfitters
Shirt/krekls - Cubus
Blazer/žakete - Vero Moda
Bracelets/rokassprādzes - Bik Bok
Hi-top wedge trainers/kedas ar platformu - Topshop


kalnina

Monday, 25 June 2012

songIt has been a loooong day and tomorrow will be the same, but after Tuesday some outfit posts and more interesting stuff. Have a nice evening.

Šī bija gara diena un rītdien nesolās būt mierīgāka, bet pēc otrdienas ķeršos klāt pie kārtīgiem ierakstiem blogā. Lai tev mierīgs vakars.


kalnina


Saturday, 23 June 2012

līgo


Tonight we Latvians are going to celebrate Līgo and Jāņi (midsummer festival), so I'm off. Have a great night if you are celebrating! 
PS you can also find me on instagram (kalnina). 


Lustīgus Līgo un Jāņus! Tiekamies pēc brīvdienām.
PS starp citu, vari atrast mani instagram (kalnina). 


kalnina

Wednesday, 20 June 2012

the next big thing?

Picture from topshop.com

Are camo army jackets the next big thing? Many bloggers are already wearing camo jackets, shirts and sweaters, so I was wondering what do you think about this micro trend? I found this jacket at topshop (click here)for £48.00. With pointy heels and mini skirt-I think it would work :)
 

Vai armijas stila jakas iekaros mūsu sirdis? Daudzas blogeres visā pasaulē arvien biežāk izvēlas apģērbu armijas stilā. Ko tu domā par šo mikro trendu? Jā vai nē? Es atradu stilīgu jaku Topshop.com (te) un tā maksa 48 mārciņas. Ar papēžiem ar spicu purnu un īsiem svārkiem būtu, manuprāt, tieši laikā :)


kalnina

Tuesday, 19 June 2012

19062012


Today was hard, but great day. And I wore the beautiful 'Something Else' dress again. 


Šodiena bija gara, bet lieliska diena. Un es atkal uzvilku skaisto  'Something Else' kleitu.


Dress/kleita Something Else from butiq.lt
Blazer/žakete - Valentino
Loafers/kurpes - Bronx


kalnina

Monday, 18 June 2012

baguette?

 
 


Last Friday I went to the presentation of a new baguette (yes, really. apparently they do that. but why not? it was a pretty good baguette. it deserved a special event for sure.). 
It was a picnic, so we enjoyed our sandwiches (I hope that baguettes can be called that) outside in the lovely weather. You can also see how my baguette with salmon was made. Yummy! Ok, after writing this I'm hungry, have to go to the kitchen. 


Pagājušajā piektdienā devos uz Statoil rīkotu pikniku par godu viņu jaunākajai bagetei 'Svaigbagete'(jā, tiešām! izrādās, ka tādi tiek rīkoti. un kāpēc gan ne? tā bija viena garda bagete) un nelielai instrukcijai par drošu piknikošanu un produktu uzglabāšanu vasarā. Maizītes koncepts un recepte tika izstrādāta 3 mēnešus (tā ir mīksta un mazliet, mazliet kraukšķīga), bet sastāvdaļas tai vari izvēlēties pati/pats vai izvēlēties kādu jau no gatavajām opcijām. Es nogaršoju bageti ar lasi un sinepju mērci (kas izrādījās, ka garšo pat ļoti labi, lai gan neesmu sinepju cienītāja). Bildēs vari redzēt, kā tā tapa. Tāds mazliet citādāks ieraksts, bet liels paldies Statoil par uzaicināšanu. Pēc šī ieraksta jūtos izsalkusi un dodos uz virtuvi. Atā!


kalnina

Friday, 15 June 2012

yesterdayBlack dress/melnā tīkliņ-kleita - Vero Moda
Under-dress/kleita apakšā - Cos
Vets/veste - DKNY
Bracelet/rokassprādze - Chanel
Loafers/kurpes - New Look


kalnina

Tuesday, 12 June 2012

outfit post


How do you like today's outfit post? The most amazing blue dress! Simple. but with a twist, wearable both with heels and chic flats. It's going to be my favorite piece this summer. 
By the way, at the moment butiq.lt has a flash sale (20% off) on Something Else items (and this dress as well). 

Kā tev patīk šodienas ieraksts? :) Visskaistākā zilā kleita! Vienkārša, bet ar elegant detaļu, valkajama gan ar papēžiem, gan skaistām baleta kurpītē.  Manas vasaras top kleita! 
Starp citu, butiq.lt šobrīd ir flash sale(-20%) Something Else precēm (arī šai kleitai, un ir arī tāda pati, tikai raiba). 


Dress/kleita - Something Else via butiq.lt
Earrings/auskari - Marni for H&M
Hat/cepure - Bik Bok
Pumps/baleta kurpītes - Anniel via butiq.lt
Heels/papēžu kurpes - Stradivariuskalnina

Monday, 11 June 2012

un konkurss ir noslēdzies!

Maybelline konkurss ir noslēdzies! Ar random.org palīdzību noskaidroju 3 laimīgās Maybelline 'Illegal length' skropstu tušas ieguvējas. Apsveicu Lauru Valutu, J.G. un Solvitu B. Nosūtīšu Jums visām šovakar e-pastu par balvas saņemšanu!
Liels paldies arī pārējām konkursa dalībniecēm! Ļoti interesanti bija palasīt jūsu nelegāli foršos piedzīvojumus un izdarības :) Dažreiz ar ko nelegālu mūsu dzīves ir daudz interesantākas :)


Te būs viena manējā no bērnības: Kad biju maza un slimoju, mammma deva dzert visādus Coldrex līdzīgos dzērienus, ar kuriem es mēdzu apliet tuvumā esošās puķes :) Zinu, mammu, ka to šo visticamāk lasi, tāpēc - piedod :)


Un 'outfit posts' būs rīt no rīta :)


Just ended the competition that was open only to participants in Latvia. Outfit post is coming tomorrow morning :)
kalnina

Saturday, 9 June 2012

ready, set, go

 
 
 
 
  All pictures from http://fashiongonerogue.com/


oh, no wait, I'm still having the stupid flu, so no summer for me at the moment. The weather outside is just perfect-sunny and warm, so I am dreaming of days like those in the pictures. Hope you are having a wonderful weekend!
Aizvien esmu savā atveseļošanās periodā, tāpēc nevaru gluži skriet ārā un baudīt skaisto un vasarīgo laiku, bet ceru, ka tu to dari. Nevaru sagaidīt, kad būšu vesela un baudīšu tikpat vasarīgus brīžus kā bildēs. Lai tev karstas brīvdienas!
kalnina


Friday, 8 June 2012

item of the week

Picture trough google.com

Probably you have already noticed that I'm bit of a hair product addict (i color my hair and it needs a lot of treatment) and I have tons of them. I have seen on many blogs and in magazines that Moroccan Oil is super good, so I have decided that I should order one and try out. Have you tried it, thoughts? Buy it here


Gan jau esi ievērojusi lasot blogu, ka esmu mazliet atkarīga no matu kopšanas līdzekļiem, kas manās mājās ir lielā daudzumā (balinu matus, tāpēc par tiem jārūpējas pastiprināti). Daudzos žurnālos un blogos esmu manījusi labas atsauksmes par Moroccan Oil līdzekli, kas gandrīz vai ir katras dāmas must-have. Tā nu domāju, ka vajadzētu iegādāties (pērc te). Varbūt esi to mēģinājusi vai manījusi kādā Rīgas veikalā? 
PS aizvien vari piedalīties Maybelline konkursā te. Konkursu pagarinu līdz pirmdienas vakaram ;)


kalninaThursday, 7 June 2012

what's in the box

 
 

Thanks to butiq.lt I received a wonderful package! Girls like things that come in beautiful packaging and this one was stunning, as you can see. At the moment I have a stupid cold, but hopefully after the weekend I will be able to show you THE dress in action. It is amazing! When I tried it on, my boyfriend told me that I look like 'out of his league' (haha, that's not true :). 


Paldies butiq.lt par burvīgo sūtījumu! Meitenēm patīk dāvanas skaistos iepakojumos un šis ir ekselents (viss baltos papīros, skaists un smaržīgs :) Šobrīd man ir pieķēries kāds dumjš vīruss, bet cerams, ka pēc brīvdienām varēšu jau tev nodemonstrēt kleitu darbībā. Tā ir fantastiska! Minimāla un ar nelielu detaļu mugurpusē.  Kad to piemērīju, tad puika teica, ka izskatoties 'out of his league' (haha, kurš gan būtu runājis:)


kalnina

Tuesday, 5 June 2012

nelegāli labs konkurss


Vai vēlies iegūt savā īpašumā jaunāko Maybelline NY skropstu tušu 'Illegal length'? Done! Tev tikai jāatbild uz vienu jautājumu: 
kas ir pats nelegālākais, ko esi savā dzīvē izdarījusi? 

Neaizmirsti arī sekot Maybelline NY Latvija facebook lapai
un The Kalnina blog facebook lapai.

Komentāros norādi arī vārdu un uzvārdu/uzvārda pirmos burtus vai vārdu un e-pastu, lai varu ar Tevi sazināties, ja  nu konkursā piedalās 3 Annas, Ievas vai Lienes:)

Piektdien, 8.06., izlozēšu trīs laimīgās dāmas.

Ja neesi vēl neredzējusi, tad es arī izmēģināju (un lietoju katru dienu:) Illegal length tušu teSorry, but this 'Maybelline' competition is open only to blog readers in Latvia. Still, thanks for stepping by and see you soon for some outfit posts :)


kalnina

Sunday, 3 June 2012

new shop in town


Meitenes un puikas arī, jūnijs ir atnācis ar labām ziņām - mums ir uzradies jauns interneta veikals - butiq.lt Šis ir gandrīz mans sapņu veikals, jo var iegādāties kvalitatīvas, minimālisma stilā un līdz pēdējais detaļai nostrādātas lietas + te var atrast ideāla piegriezuma t-kreklus (šis jautājums man parasti sagādā galvassāpes). Tāpēc ļoti nopriecājos, kad butiq komanda ar mani sazinājās, lai es tev pavēstītu šo jaunumu.
Vēl kāds pluss veikalam? Tas, ja pamanīji pēc adreses, bāzējas mums kaimiņos - Lietuvā - un tas nozīmē, ka kārotās lietas saņemsim ātrāk nekā no citiem interneta veikaliem aiz jūrām un kalniem.
Starp citu, interneta veikalā atrodamas arī preces mājai. Šobrīd pieejamas gan sveces, gan Chanel grāmata un vēl šis tas. 
Puikām pagaidām preces mazāk nekā meitenēm, bet tāpat ir vērts ielūkoties, kaut dēļ stilīgajiem pulksteņiem.
Meitenēm piedāvājuma klāsts ir plašāks, bet tāpat jārīkojas žigli, ja atrodi ko tādu, kas liek tev sajūsmā salekties, jo kā novēroju, tad preces ātri pazūd un nav lielos daudzumos, kas ir +, ja vēlies savā ziņā unikālu preci, kas nebūs mugurā ne kaimiņu Mašai, ne Sašai.
Sūtīšana? Ja pasūti mantas summā virs 100Lt, kas ir ~ 20Ls, tad tā ir bezmaksas!
Stilīgajā interneta veikalā atradīsi tādu zīmolu preces kā American Vintage, Gat Rimon, D'Efect, French Connection, American Retro un daudzus citus.
P.S. Ja nu gadās piemirst veikala adresi, tad mana bloga labajā pusē ir iemājojis skaists butiq.lt baneris, tā ka klišķini tik virsū!
P.P.S. Un veikalam ir arī savs blogs! Lietuviešu valodā, bet tas jau netraucē apskatīties, cik stilīgi ir mūsu kaimiņi :)


Last week I was approached by a really cool online store from Lithuania - butiq.lt  - to tell my blog readers in Latvia about them, as they are now shipping to Latvia (whoop whoop). I was super excited about that, because when browsing trough the site I fell in love with at least every second item. Many wonderful basic pieces with great cut and design. 
At the moment butiq ships to Lithuania, Latvia, and Estonia, but if you you are living somewhere else, then you can contact them and they will be happy to assist you.
What brands do they have? American Vintage, Gat Rimon, D'Efect, French Connection, American Retro and many more. Shop offers clothing, shoes and accessories for both girls and boys, and also home stuff. Delivery is free when you spend more than 100Lt which is ~ 30euros.  
By the way, now my blog has their banner on the right side, so feel free to step by whenever you want to. 
Oh, and butiq.lt also has a nice blog, it's in Lithuanian, but you can still enjoy the backstage photos and the great style.
kalnina

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...