Wednesday, 29 August 2012

rama rama colorama


The new Colorama nail polish from Maybelline is here! And I was one of the lucky ones to try them out before they hit the stores. First of all, I like the new packaging a lot better. Together there are 62 shades and these 7 in the picture are the ones I am trying out at the moment (yes, I am literally sitting with rainbow on my hands, while I'm typing this). I spent all yesterday with the gold one and the quality was great-dries really fast and even one layer was enough for me. Good quality for a good price.


Jaunās Maybelline Colorama nagu lakas ir klāt! Un man bija tas gods vienai no pirmajām izmēģināt pāris jaunos toņus, pirms tie vēl parādās veikalos. Vispirms jau priecēja dizains, kas, manuprāt, ir labāks nekā iepriekš. Kopā būs pieejami 62 toņi, bet tie 7, kas redzami bildē ir tie, ko es šobrīd izmēģinu (un šobrīd es domāju tagad, jo sēžu ar varavīksni uz maniem pirkstiem, kamēr rakstu šo bloga postu). Visu vakardienu pavadīju ar zelta toni uz maniem pirkstiem un ar kvalitāti esmu diezgan apmierināta - ātri nožūst un pietika pat ar vienu lakas kārtu, jo krāsa bija pietiekami intensīva. Laba kvalitāte par lielisku cenu! Veikalos no septembra, aptuvenā cena 1,69Ls


kalnina

Tuesday, 28 August 2012

lookbook


New autumn lookbook of Mohito looks quite good. Loving the leather skirt, of course.


Jaunā Mohito rudens kolekcija izskatās diezgan labi. Šis nav bijis mans visiecienītākais veikals, bet šī kolekcija tiešām patīk. Un elegantie ādas svārki ļoti pat tīk. Meklē jauno kolekciju veikalā Mohito, Rīga Plaza.


kalnina

Monday, 27 August 2012

on my desk


On my desk- the new Extraordinary oil from Elivital. This is a quite good hair oil. It is suitable for everyday use, but I would recommend to use it  every other day. You can use it either in wet or dry hair. I have tried it only in wet hair and it made my hair feel soft. Seems good for a start.Uz mana galda ir nokļuvusi jaunākā no Elvital eļļām - Extraordinary oil, kas domāta īstenībā visiem matu tipiem. Tā ir piemērota ikdienas lietošanai, bet es ieteiktu to lietot katru otro dienu, lai mati pārāk nepierod un nepaliek taukaini. Šo eļļu (tāpat kā Kerastase Elixir Ultime eļļas) var lietot gan sausos, gan mitros matos. Es izmēģināju mitros matos un rezultāts bija apmierinošs - mati likās gana mīksti pēc tās lietošanas. Pagaidām izklausās labi.


kalnina

outfit postJeans/džinsu bikses - Mango
T-shirt/t-krekls - Cos
Shirt/krekls - Zara
Shoes/kurpes - Stradivarius


kalnina

Sunday, 26 August 2012

24082012


Sorry for the blurry photo, but I quite like it :) Have a great next week!

Atvainojos par miglaino bildi, bet pašai tā kaut kā dikti tīk. Un, lai izdevusies nākamā nedēļa!

Shorts/šorti - Firetrap
Shirt/krekls - Cos
Blazer/žakete - Vero Moda
Bag/soma - Zara


kalnina

O.M.E.


6 new artists - Monta Apsāne, Rolands Briedis, Kārlis Caune, Katrīna Ģelze, Anete Liepa and Oskars Veilands, 3 days, locked in 1 apartment in Riga. And this is a part of what was created. If you are in Riga, then you have just today to visit the exhibition place-apartment on Stabu street 16-29. 
Creative idea, don't you think? 


6 jauni mākslinieki - Monta Apsāne, Rolands Briedis, Kārlis Caune, Katrīna Ģelze, Anete Liepa un Oskars Veilands, 3 dienas, 1 dzīvoklis Stabu ielā 16-29. Un lūk, kas ir sanācis. Neliels ieskats no mana skatu punkta, bet, ja vēlies apskatīt visu pati/-s, tad tev ir vēl tikai šodiena, lai to izdarītu. Projektam ir arī mājas lapa http://originalsmakslaseksperiments.lv/ , kurā varēja vērot kā viss process norisinās, noteikti iemet aci arī tagad. 
Ļoti interesants un izdevies projekts, manuprāt. Tāpēc, ja sanāk, tad noteikti aizdodies šodien uz Stabu 16-29. 


kalnina

Friday, 24 August 2012

new in

Picture from zara.com

Finally found this cool camo Zara shirt in Stockholm(this explains why I haven't blogged for a while). Happy times :) What about you, have you decided to try camo style?


Beidzot atradu šo Zara kreklu Stokholmā (tas izskaidro, kapēc kādu laiku blogā bija klusums). Labi laiki, labi laiki. Kā ir ar tevi, vai izmēģināsi armijas stilu?


kalnina

Monday, 20 August 2012

outfit post
Dress/kleita - Cos
Hat/cepure - H&M
Backpack/mugursoma - Gap
Wedge sneakers/kedas - Topshop
Parka/jaka - Gap


kalnina

Friday, 17 August 2012

take a walk


Here are some backstage photos from photoshoot for 'Pastaiga' magazine where I also took part. My favorite project so far. And we had such an amazing new model Laura!
Photographer: Polina Viljun
Stylist: Anita Altmane
Model: Laura (Dandy)
Stylist assistant: Sanita Kalnina


Ir iznācis žurnāla 'Pastaiga' septembra numurs, kuru es noteikti iesaku iegādāties arī Tev! Bildes no lielās fotosesijas, kurā arī bija tas gods piedalīties. Pagaidām viennozīmīgi labākais projekts. Un mums bija lieliska, lieliska modele Laura. Daudz panākumi viņai vēl priekšā.
Fotogrāfe: Polina Viļuna
Stiliste: Anita Altmane
Modele: Laura (Dandy)
Stilistes asistente: Sanita Kalniņa


kalnina

Monday, 13 August 2012

cocktails and the city


Look what's on my desk windowsill! It's the new sex Cocktails&the City collection from oriflame. What's interesting about it, is that it's made by cocktail 'designer'. You can choose from 3 different smells: Flirty Bella, Fashion Addict and Party Queen. There is a fragrance, shower gel, hand cream, body lotion, lip gloss and duo eye shadow. My fragrance is fashion addict of course :) Find more about oriflame here
And the cocktail shaker will also come in handy for sure.


Skat, skat, kas ir uz manas galda palodzes- jaunākā kosmētikas sērija sex Cocktails&the City no oriflame. Interesanti, ka tās radīšanā ir piedalījusies kokteiļu dizainere/miksoloģe Sandrina Odri-Gregori. Kolekcijā ir atrodamas 3 smaržas: Flirty Bella, Fashion Addict un Party Queen, kuras radušās no viņas pašas radītajiem kokteiļiem - Ginger Reve, Pa Pa Pa Paaaa un Biperra. Kolekcija atrodamas smaržas, dušas želeja, ķermeņa losjons, roku krēms, lūpu spīdums un divtoņu acu ēnas. Smaržas, pie kurām es tiku, protams, ir fashion addict. Vairāk par oriflame meklē te
Un šeikeris arī noteikti noderēs.


kalnina
 

Tuesday, 7 August 2012

elexir ultime


I've realized that I haven't told you about the Kerastase event I went to last week. The main point of the event was to present to us 3 new beautifying scented oils Elexir Ultime from Kerastase. I am not the biggest fan of hair oils, because sometimes they make my hair feel really greasy, but what I found interesting about Elexir Ultime oils is that you can use them in dry hair before you wash them with the shampoo and each of them has a beautiful smell. From all 3 new oils I chose the one for damaged hair in green packaging (the other two are for fine  and sensitised hair and for color-treated hair). During this week I will try to update you with the results, hopefully it will be as good as my favorite Kerastase product-Cristalliste Lumiere Liquide for dry lenghts or ends. 

Tikko apjautu, ka neesmu tev pastāstījusi par Kerastase pasākumu, kurā piedalījos pagājušajā nedēļā. Pasākums tika organizēts, lai iepazīstinātu ar jaunākajiem Kerastase produktiem - 3 aromatizētām matu eļļām Elexir Ultime. Eļļas atjaunos matus un izcels to skaistumu (tā vismaz rakstīts uz kastītes) un interesanti, ka eļļu vari izvēlēties vai nu pēc sava matu tipa (smalki un jutīgi mati, bojāti mati vai krāsoti mati) vai pēc smaržas, jo visas eļļas varēsim lietot visas. Jāsaka gan, ka pati neesmu pārāk liela matu eļļu cienītāja, jo tās matus lielākoties mēdz padarīt taukainus, bet šīs var lietot arī sausos matus pirms to mazgāšanas ar šampūnu. Šīs nedēļas laikā mēģināšu tev pastāstīt par savu pieredzi ar eļļu zaļajā iepakojumā (bojātiem matiem), cerams būs tikpat laba kā mans iemīļotākais Kerastase produkts-Cristalliste Lumiere Liquide eleksīrs sausiem matiem un matu galiem.


kalnina

Monday, 6 August 2012

outfit postLast weekend I tried out 'Valentino' style braid together with army style. What do you think, will you try out camo print this season?


Pagājušās brīvdienās izmēģināju 'Valentino' stila bize kopā ar armijas stila džemperi. Ko saki, vai izmēģināsi militāro šajā sezonā? 


Jumper/džemperis - Bik Bok
Bag/soma - Zara
Skirt/svārki - Bik Bok
Shoes/kurpes - Zara


kalnina
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...