Tuesday, 30 October 2012

outfit post


What I wore to the opening of Burberry store in Riga.

Mans Burberry veikala atklāšanas tērps.


Blazer/žakete - H&M
Top/tops - DKNY
Shorts/šorti - H&M
Scarf(worn as a bracelet)/lakats ap roku - Burberry
Bag/soma - H&M


kalnina

Monday, 29 October 2012

the magical world of Burberry

Burberry store in Riga/Burberry veikals Rīgā
The interior of Burberry store in Riga/Rīgas Burberry veikala interjers
Musician/DJ and Burberry model Matthew Whitehouse/Mūziķis/DJ un Burberry modelis Metjū Vaithauss
Together with boyfriend on the opening night(more outfit photos tomorrow)/veikala atklāšanas pasākumā kopā ar savu puisi(vairāk tērpa bildes būs rīt)


About a week ago I went to the opening of Burberry store in my hometown - Riga. What can I say-the store is fabulous! And it is not surprising at all, because the incredible Mr. Christopher Bailey is behind it, using British materials and themes throughout the store. 315 square meters of stunning fashion. 
The biggest excitement for me was to hear Matthew Whitehouse DJ-ing. Music is an important part of Burberry world - have you seen Burberry shows and how music perfectly matches the show and leaves you speechless and wanting to hear the song and watch the show again and again? I have had that feeling many times and especially loved when they chose U2 "Everlasting love" (magical!)and The Feelings "Rose" for the shows. And, yes, the music at the opening was perfect as well.
The brand's contribution to changing the fashion scene and communication with the public is remarkable. Starting from their fashion shows, where you can never know what to expect - snow? rain? flowers? It seems that they will try everything at least once. And it works, even for a viewer like me - watching the show live streaming (and they probably where almost the first ones to offer that) in my glamorous outfit.
Some serious fashionista recently sang "wear coat as a dress" and there is no other coat more perfect for that than Burberry trench.

In the store you can find Burberry LondonBurberry Brit, Burberry Accessories, Eyewear and Fragrance collections.
Address: Elizabetes street 51, Rīga
Opening hours: Monday - Friday   11:00 – 20:00
               Saturday          11:00 – 18:00
               Sunday            11:00 – 16:00
Apmēram pirms nedēļas devos uz Burberry veikala atklāšanu tepat pie mums Rīgā. Veikals kā jau pats zīmols ir brīnišķīgs! Tas, protams, man nebija liels pārsteigums, kā nekā aiz šī visa interjera stāv pats Kristofers Beilijs, kurš izmantojis britu dizaina elementus un materiālus visā veikalā. 315 kvadrātmetri brīnišķīgas modes. 
Viens no lielākajiem priekiem šajā atklāšanas pasākumā man bija dzirdēt DJ Metjū Vaithausu. Mūzika ir vienmēr bijusi neatņemama un būtiska Burberry pasaules sastāvdaļa. Vai ir redzētas Burberry modes skates un tas, cik ideāli ir piemeklēta mūzika, kas atstāj tevi bez vārdiem un rada vēlmi vēlreiz noskatīties skati un dzirdēt dziesmu? Man šī sajūta ir bijusi ne reizi vien, jo īpaši atmiņā palikusi U2 dziesma "Everlasting love" un The Feeling "Rose". Un, jā, arī atklāšanā mūzika bija izcila.
Noteikti jāuzsver šī zīmola ieguldījumu modes pasaulē un komunikācijā. Sākot no viņu modes skatēm, kurās vienmēr var sagaidīt ko maģisku - sniegu, ziedus, lietu vai ko citu, bet viss ir nostrādāts līdz sīkākajai detaļai un strādā arī uz tādu skatītāju kā mani, kas skatās skati tiešraidē (pavisam iespējams, ka viņi bija vieni no pirmajiem, kas piedāvāja šo unikālo opciju) uz sava datora saģērbusies kā uz svētkiem pieklājas. 
Kāda zināma modes dāma vēl pavisam nesen dziedāja "valkā mēteli kā kleitu" (wear coat as a dress) -nevaru iedomāties perfektāku mēteli par Burberry trenci, ko šādā veidā varētu valkāt . 

Veikalā vari atrast tādas Burberry kolekcijas kā Burberry LondonBurberry Brit, Burberry aksesuārus, saulesbrilles un smaržas. 
Adrese: Elizabetes iela 51, Rīga
Darba laiki:   Pirmdiena-piektdiena   11:00 – 20:00
               Sestdiena              11:00 – 18:00
               Svētdiena              11:00 – 16:00


Burberry Brit

Burberry London

 Burberry Prorsum AW12
All are publicity photos

kalnina

Thursday, 25 October 2012

yes, lady gaga

Publication pictures and trough google.com

No šodienas veikalos Stockmann, Douglas un Kolonna var iegādāties jaunās Lady Gaga smaržas "Fame". Kādas tās ir? Vispirms jau unikālas, jo tas ir pirmais melnais smaržūdens (Eau de Parfum), kas izsmidzinot kļūst gaišs un caurspīdīgs saskarē ar gaisu. Jauni tehnoloģiski sasniegumi smaržu jomā, kas tapuš Haus Laboratories (starp citu, pieder pašai Lady Gaga) sadarbībā ar Coty. Tās ir arī sievišķīgas un pavisam valkājamas. Neesmu Lady Gaga fane, bet šīs smaržas uzrunās arī ne fanus, jo aromāts, lai gan mazliet salds, tomēr nav uzbāzīgs.
Un, ja nu sadomā šodien smaržas pamēģināt un varbūt iegādāties Stockmann, tad zini, ka tur tevi šodien gaida visādi pārsteigumi. 
PS noteikti noskaties arī youtube filmu šīm smaržām. 


Have you tried the new Lady Gaga parfume "Fame"? I was surprised how actually normal nav wearable they are, of course the bottle is unique and the color is wow - black, but still the parfume is very ladylike. What do you think of it, will you buy it?
PS Don't forget to watch the officiel Lady Gaga movie for the parfume here


kalninaTuesday, 23 October 2012

pennyblack


Last week I went to the opening of first Pennyblack store in Riga. Pennyblack is part of the wonderful Max Mara group, so you probably already figured out that this is Italian brand. 
I especially love their collaborations with Tommy Ton and also with fashion bloggers - Chantal from Dutch Cocorosa and Nadia from British FrouFrouu (scroll down to see more pictures). My favorite pieces from their FW12 collection are probably the green checked pieces. 

Pagājušajā nedēļā devos uz Latvijā pirmā Pennyblack veikala atklāšau tirdzniecības centrā 'Spice'. Pennyblack veikali ietilpst Max Mara grupā, tā, ka visticamāk jau noproti, ka šis zīmols nāk no Itālijas. 
Noteikti apskati viņu mājas lapu - www.pennyblack.com - tur atradīsi daudz interesanti info, skaistas bildes un video. Diezgan ilgi aizķēros viņu mājas lapā - interesanta sadarbība ar fotogrāfu Tommy Ton un arī ar blogerēm Chantal no Dutch Cocorosa un Nadia no British FrouFrouu (mazliet zemāk arī bildes). Iedomājos arī par to, kas man visvairāk patīk no viņu jaunākās kolekcijas un laikam tie ir zaļie rūtainie apģērbi - svārki un bikses.


 Pictures trough pennyblack.com


kalnina 

Monday, 22 October 2012

outfit post


Hope your weekend was awesome! 
Simple Saturday outfit. I love plain grey t-shirts. This one is from Mango.


Ceru, ka tavas brīvdienas bija lieliskas!
Mans vienkāršais sestdienas tērps. Bez pelēka t-krekla manā skapī neiztikt. Šis konkrētais ir no Mango. T-shitrt/krekls - Mango (get it here)
New Leather look trousers/jaunas ādas imitācijas bikses - Lindex (get them here)
Bag/soma - Zara (find it here)
Ballet pumps/baleta kurpītes  - Anniel thanks to butiq.lt (get them here and now with a 50% discount)
Bracelets/rokassprādzes - oxxo

kalnina


Sunday, 21 October 2012

it's all about the hair

 
 

Last week was full of events! So let's start with the first one - W 12/13 Retro Nouveau from L’Oreal Professionnel event I went to on Monday where we were introduced with the new coloring trends from L'Oreal. The inspiration for the trends are the iconic hair of Twiggy, Elizabeth Taylor and Bridget Brigitte Bardot (but in their own interpretation - where she is a redhead). The idea is that the roots of your hair are dyed a bit darker then rest of the hair. I really like the twiggy style hair, but probably I wouldn't be so brave to cut it so short now, but I really want some changes for my hair. Not sure yet, what. 
In one of the pictures you can see me (not the best photo, though) with fellow blogger from Latvia Stefany (check out her cool blog stefanystrange).


Pagājušā nedēļa bija pārbildīta ar dažādiem pasākumiem un nākamā izskatās diezgan līdzīga. Tad nu ķeršos pie to visu atspoguļojuma un sākšu ar L'Oreal Professionnel pasākumu, kurā tika prezentētas jaunākās matu krāsošanas tendences - W 12/13 Retro Nouveau no L’Oreal Professionnel.Iedvesma šajā reizē tika gūta no Tvigijas, Elizabetes Teilores un Bridžitas Bordo ikoniskajām frizūrām (vienīgi Bridžita šajā reizē tika pamainīta uz rudmati). Pamata ideja krāsojot matus ir, ka saknes tiek iekrāsotas mazliet tumšākas. 
ļoti iepatikās modeles, kura frizūra bija iedvesmojusies no Tvigijas. Tik īsus matus gan šobrīd nesaņemtos nogriezt, bet tonis gan liekas ļoti simpātisks. 
Priekšpēdējā bildē redzi arī mani (nav gan man tā labākā bilde) kopā ar blogeri Stefany (noteikti apskati viņas stilīgo blogu stefanystrange).


kalnina

Friday, 19 October 2012

to be in shape


My November. I had the great opportunity to be featured in the November issue of SHAPE magazine here in Latvia. Still feels pretty unbelievable that it's me there. It is a great feeling to be in such a great magazine.
By the way, what are the things that inspire you at the moment?

Mans novembris. Ja seko man instagram (kalnina), tad noteikti jau zini, bet domāju, ka arī šeit ir jāpadalās ar jaunumiem. Man pavērās neticama iespēja nokļūt lieliskajā žurnālā SHAPE un pastāstīt par lietām, kas mani iedvesmo, kas ir manas lietas novembrī.
Liekas neticami tur atrasties, bet ir neizsakāms prieks. Un liels paldies SHAPE komandai!
Starp citu, kas Tevi šobrīd iedvesmo? 
Žurnāls jau ir atrodams veikalu plauktos, ja nu kas :)

kalnina

Thursday, 18 October 2012

and the winner is

And the winner of the beautiful FCUK hat from butiq.lt goes to Krista! Congrats! I will send you an e-mail soon :)

Un skaisto FCUK cepuri no butiq.lt iegūst Krista! Apsveicu! Drīzumā nosūtīšu tev e-pastu :) 
Some of other beautiful entries!
Lūk, citi labākie darbi no pieteikumiem!

Zinta
Diāna

Vineta

Thanks to everyone who participated and thanks for your beautiful collages!
Liels paldies visiem, kas piedalījās konkursā un paldies par burvīgajām kolāžām!


kalnina

Tuesday, 16 October 2012

on my desk

A while ago I received a beautiful present from L'Oreal and L'Officiel on my names day. And there she was - the perfect evryday mascara - L'Oreal Volume Million Lashes excess, been using it ever since. I really think that it's great - no bulks, full and beautiful lashes. Try it out.
PS you have just today to send your entries to butiq.lt competition. I will announce the lucky winner of FCUK hat tomorrow.

Pirms kāda laika uz savu vārda dienu saņēmu dāvanu no L'Oreal un L'Officiel - perfektu skropstu tušu manām ikdienas gaitām - L'Oreal Volume Million Lashes excess.Kopš vārda dienas arī esmu apstājusies pie šīs skropstu tušas. Tās birsīte ir ļoti ērta - neveido mazos tušas mezgliņus, apjoms šķiet pietiekams un acis izskatās gan daiļas.
Aptuvenā cena veikalos 11,29Ls
PS Tev vēl ir šodien laiks, lai piedalītos butiq.lt konkursā un laimētu eleganto FCUK cepuri.Uzvarētāju blogā noskaidrosim jau rīt!
  


kalnina

Sunday, 14 October 2012

MaxMara and Riga


Last week we celebrated the tenth anniversary of MaxMara store in Latvia. I assume that MaxMara was one of the first big brands in Riga. If you have been reading my blog from the beginning, then you know that I have a special relationship with MaxMara, because I spent some time interning there (as a part of my fashion pr internship in London) and helping organize the press day for MaxMara. Oh, happy days! 
Here are some of my pictures from the celebration. My favorite pieces are the cap (as seen on model) and the black coat in the first picture.


Pagājušajā nedēļā tika nosvinēta MaxMara veikala Latvijā 10. jubileja. Pieļauju, ka šis bija viens no pirmajiem lielo zīmolu veikaliem Latvijā. Ja lasi manu blogu jau no pirmsākumiem, tad varbūt atceries, ka pret šo zīmolu mani saista siltas jūtas, jo pirms gadiem diviem tur pavadīju pāris dienas kā praktikante (savas modes pr prakses ietvaros Londonā) un pieliku roku preses dienas organizēšanā.
Nedaudz bildes no pasākuma. Manas favorītlietas ir cepure ar nagu (redzama galvā modelei) un melnais mētelis, kas karājas uz pakaramā (pirmā bilde).


kalnina
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...