Thursday, 29 November 2012

todayJumper/džemperis - H&M
Skirt/svārki - C&A
Boots/zābaki - Zara
Necklace/kaklarota - H&M


kalnina

Monday, 26 November 2012

outfit


Spanish style. I found this jumper in Zara and fell in love with it! One of my favorite pieces at the moment. 

Esi sveicināta Spānija! Šo džemperi pavisam nesen atradu Zara veikalā un uzreiz iemīlējos tajā, viennozīmīgi viens no maniem mīļākajiem džemperiem.


Jumper/džemperis - Zara (in stores now/šobrīd veikalos)
Leggings/legingi - Zara (in stores now/šobrīd veikalos)
Boots/zābaki - Stradivarius
Earrings/auskari - Kazene

kalnina

Sunday, 25 November 2012

H&M spring 2013 previewLast week I attended the preview of H&M spring 2013 press collection. It looks amazing, something totally different and unexpected - bohemian, sporty and a bit of western style. What do you think? Personally I can't wait for spring! 

Pagājušajā nedēļā bija iespēja iepazīties ar H&M preses kolekciju pavsaris 2013. Kolekcija, manuprāt, izskatās lieliski, kaut kas jauns un svaigs - bohēmisks, sportisks un arī ar nelielu kovboju stila akcentu. Kā Tev patīk? Es noteikti nevaru sagaidīt pavasari! 


kalnina


Friday, 23 November 2012

outfitWhat I was wearing yesterday. A lot of Maison Martin Margiela with H&M - amazing leather leggings and I will probably spend all winter in them, they are the most comfortable pants I have had and the straight cut blazer. Did you manage to buy something from MMM with H&M?


Vakardienas tērps. Pārsvarā viss ir no Maison Martin Margeila with H&M sadarbības kolekcijas - lieliskie ādas legingi, kuros noteikti pavadīšu visu ziemu, jo tās ir vienas no visu laiku ērtākajām biksēm manā garderobē un arī žakete ir no MMM kolekcijas. Vai tiki pie savas kārotās MMM with H&M mantas?


kalnina

Thursday, 22 November 2012

Polhem PR press day

 
 

Finally my blog is working again! Wuhuu! Last week it was Polhem PR press day where we could see the spring/summer collections from brands like Bronx, Blink, Tamaris, Safilo Group, Lauma Lingerie, Stein, Happy Socks and super cool watch brand - Triwa. Dear Santa, what do you think about that Triwa watch? With it I would always be on time :) Enjoy the pictures!

Nu tad beidzot blogs ir atkal darbības kārtībā! Pagājušajā nedēļā bija Polhem PR preses diena, kurā varējām iepazīties ar pavasara/vasaras 2013 sezonas precēm no tādiem zīmoliem kā Bronx, Blink, Tamaris, Safilo Group, Lauma Lingerie, Stein, Happy Socks un stilīgā pulksteņu zīmola Triwa. Neatteiktos no tāda, piemēram, uz Ziemassvētkiem :) 


kalnina

Monday, 19 November 2012

made in LV

Photos by Kaspars Filips Dobrovolskis and me

Ok, so this is not my most fashionable post, but recently I went to the presentation of a new bread from Liepkalni, made in Latvia. And we do have the best bread in the world, so this is something you can take with you from Latvia when you are visiting.


Šajā svētku laikā, manuprāt, vairāk piedomājam pie tā, kādus produktus liekam uz galda un, vai tie nāk no Latvijas. Tāpēc arī beidzot mans ieraksts par Liepkalnu jaunās maizītes prezentāciju La Kanna restorānā. Šajā dienā uzzināju, ka no maizes var pagatavot brīnišķīgus ēdienus un salāts, jā salātus! Mēs baudījām grauzdiņu salātus ar brendijā mērcētām plūmēm un vītinātu cūkgaļas šķiņķi un  pupiņu salātus ar grauzdētu rupjmaizi un grilētu, marinētu papriku. Es ļoti iesaku pamēģināt lustīgo rupjmaizi, kas ir traki garda un ir labs aizstājējs saldumiem. 


kalnina


Wednesday, 14 November 2012

MMM with H&M


Photos from H&M

Photos delfi.lv

Tomorrow finally is the launch of the super cool H&M collaboration (available in selected stores and online)  Maison Martin Margiela with H&M. All pieces are re-edition of his previous works and it is great that when you buy a piece, you can see from which year and season it was. A bit of fashion history.
Are you gonna be one of the first customers in the line? Which pieces are your favorite ones? I added mine as well :)
Don't forget to watch the video from the collection presentation event in New York.


Jau no rītdienas rīta (veikals Galerijā Centrs veroties vaļā jau 8.00!!) varēsim iegādātie ilgi gaidīto H&M sadarbības kolekciju: Maison Martin Margiela with H&M. Kolekcijā ir apkopoti noslēpumainā dizainera slavenākie darbi un iegādājoties kādu mantu saņem arī kklāt info ar gadu un sezonu, kad šī prece ir parādījusies uz mēles. Nedaudz modes vēstures.
Vai Tu dosies no rīta ko iegādāties, ir kas noskatīts? Pievienoju arī kolāžu ar savām favorītmantām :)
Noteikti noskaties arī video no kolekcijas prezentācijas pasākuma Ņujorkā.


kalnina

20121113


My simple outfit for Polhem PR press day. More photos from the event will post tonight.
Finally got my hands on the perfect slogan/logo t-shirt. My choice-Cheap Monday from Bang Bang shop in Riga.


Vienkāršais tērps, kas tika vilkt vakar uz Polhem PR preses dienu, vairāk bildes no pasākuma būs vakarā.
Beidzot esmu tikusi pie perfekta t-krekla ar uzrakstu no Cheap Monday, kas iegādāts Bang Bang veikalā.T-shirt/krekls - Cheap Monday
Leginggs/legingi - Zara
Boots/zābaki - Ecco

kalnina

Sunday, 11 November 2012

outfit
Found these old unpublished photos from a weekend a while ago.

Atradu šīs vēl nepublicētās bildes no kādas brīvdienas.


Knit/ādīta jaka - H&M
Leather look trousers/ādas imitācijas bikses - Lindex
Shirt/krekls - Cos


kalnina


Friday, 9 November 2012

becarousell


 
Photos: Jānis Lācis

Finally I can show you my favorite show from Riga Fashion Week - BeCarousell from Latvia. Love that leather is mixed with feminine pieces.
Thanks to Maybelline I can show you some backstage pictures as well :) The make-up look was created with Maybelline products (I actually also have all these products and tried them out here) . Make-up artist was the amazing Dita Grauda.
Even hard to decide which look is my favorite one. Hmm...maybe the long leather vest and the final dress was spectacular! Your verdict?Beidzot arī bildes no manas mīļākās RFW skates - BeCarousell.  Patīk kā ādas izstrādājumi ir samiksēti ar sievišķīgām lietām un detaļām. 
Pateicoties Maybelline varu arī atrādīt pāris backstage bildes :) Kā tapa make-up un kā modeles gatavojās savam uznācienam. Lai radītu make-up tika izmantoti Maybelline produkti (es, starp citu, ar izmēģināju pirms laika šos produktus te) un make-up māksliniece bija lieliskā Dita Grauda.
Visu laiku domāju, kurš no tērpiem visvairāk patīk, bet grūti izvēlēties. Varbūt garā ādas veste un pēdējā kleita arī bija fantastiska. Kas Tev sakāms par šo kolekciju? :)


kalnina
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...