Tuesday, 22 January 2013

outfit post


Sorry for the lack of posts but the last few days I had the worst flu ever. So here is a very laid back outfit. What do say about the 90's vibe here? 
By the way I colored my hair last week, but I'm not sure is too light, should I go darker next time? 


Atvainojos par nabadzīgo blogošanu, bet pēdējās dienās biju traki apslimusi. Tā nu pirmais pēc slimošans tērps ir diezgan ikdienišķs. Kā Tev nelielā 90o gadu detaļa?
Starp citu, pagājušajā nedēļā nokrāsoju matus, bet neesmu droša vai tie nav pārāk gaiši. Kā Tev liekas, vai nākamreiz vajadzētu ko tumšāku?


Jumper/džemperis - Zara
Shirt/krekls - Marco Pecci
Jeans/džinsu bikses - Mango
Boots/zābaki - Zara


kalnina

3 comments:

Ginta Birgere said...

Mati shkiet tev vienmeer tik gaishi bijushi, nee?! Un teerps varbuut jaa ikdienishkjs taalajos 90os, muusdienaas loti fashionable tomeer, patiik, bet vairaak patiktu, ja nebuutu tomeer shii mode modee, mode kkaa nogalina stilu, kkaa taa shkiet....bet patiik jaaaaa

ElizaElizabete said...

Tieši gribēju prasīt, vai neesi matus nokrāsojusi! Man patīk :)

Ramona said...

Man žēl, ka esi apslimusi, ceru, ka jau tagad jūties labāk. Bildē nevar redzēt,izskaties lieliski un man ļoti patī 90 gadu vibe. Tas laikam varētu teikt bija mans laiks, kad biju tīna vecumā un tā kā tu casual ar apsietu kreklu ap gurniem un ovesized (bet ne ļoti) T-shirt un vienmēr džinsos :)
Matu krāsa manuprāt tev piestāv. patīk, ka ir gan gaišums gan pāreja uz tumšāku.smuki!
Atpūties, palutini sevi, veseļojies!

xoxo Ra

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...