Tuesday, 8 January 2013

Rouge Bunny RougeFinally my post about my experience with make-up brand Rouge Bunny Rouge. As I received some of their products, I decided to make a video together with super talented make-up artist and photographer Anete Šidlovska (Check out her blog 1 and blog 2). Video is made by upcoming director Zane Hartmane. And we couldn't make it without Nina Elektrichka.
Rouge Bunny Rouge is a luxury cosmetic brand from the UK. You can buy their products online at www.rougebunnyrouge.com What's really cool about their products is their packaging - they have a picture of real flower on each of them - and what I like is that the make-up is quite neutral, think of earthy eye-shadow tones and elegant lipsticks. 

Products we used for our 2 make-up looks:
Lip Gloss Sweet Excesses (Color Cherry Clofoutis) (we also added some red lipstick underneath it)
My favorite products are blush and eye-shadow.
As this was the first video we all made together, we experimented a lot, but I really hope that you like the result! 
And huge thanks to my team and Rouge Bunny Rouge!


Beidzot ir tapis mans ieraksts par kosmētikas zīmolu Rouge Bunny Rouge. Tā kā man bija ekskluzīva iespēja tikt pie vairākiem viņu produktiem, izlēmu pamēģināt ko jaunu un tā nu tapa neliels make-up video un šīs bildes. Make-up māksliniece un fotogrāfe bija lieliskā Anete Šidlovska (skati abus viņas blogus te un te), video veidoja jaunā un talantīgā Zane Hartmane. Un, protams, liels paldies Ņinai Električkai par multitaskingu un palīdzīgo roku. 
Tātad Rouge Bunny Rouge ir kosmētikas zīmols no UK, kas vairāk pielīdzināms luksusa kosmētikai. Viņu produkciju vari iegādāties mājas lapā/interneta veikalā www.rougebunnyrouge.com Sūtīšana uz LV ir 14 eiro. Pirmām kārtām manu uzmanību piesaistīja viņu iepakojums - lakoniski menlbalts un uz katras produktu sērijas ir attēlots viens īsts zieds. Kā arī tas, ka viņu kosmētika pieejama elegantos un neitrālos toņos. Iedomājies par zemes toņiem, un tādas būs acu ēnas. Būtībā tāds labs ikdienas pamata make-up. 

Produkti, kurus mēs izmantojām mūsu 2 make-up variantiem:
Lip Gloss Sweet Excesses (Color Cherry Clofoutis) (apakšā klājām arī sarkanu un rozā lūpukrāsu)
No produktiem man visvairāk patika vaigu sārtums un acu ēnas. 

Šis ir pirmais video, ko visas kopā veidojām, tāpēc diezgan daudz eksperimentējām, bet ļoti ceru, ka novērtēsi mūsu darbu. 
Un visbeidzot liels paldies manai komandai un Rouge Bunny Rouge!


 
 
 
 
 
 kalnina

3 comments:

ElizaElizabete said...

Kompliments jums visām par lielisko rezultātu :) Vairāk šādus projektus!

Anonymous said...

You look very pretty!

Sanita Kalnina said...

Paldies, Elīza!
Mums Tevis pietrūkst šovrūmā!

Thank you :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...