Tuesday, 29 January 2013

space rocket


Before/Pirms

 After/Pēc
Say hello to the newest addition to the Maybelline mascara family - the Rocket Volum Express. I tried it and I liked it. At the beginning I had some doubts about the brush as it seamed too big, but it works perfectly and gets also the smallest lashes. No clumps and super black lashes. It stays on your lashes also very good and my mascara remover was a bit too weak to take it off.
PS I was also asked by Maybelline in Latvia to give my review on the Rocekt mascara.This material is in Latvian, so no link for you this time, but I would be happy to hear your thoughts on the Rocket mascara.

Sasveicinies ar jaunāko Maybelline ģimenes tušu - the Rocket Volum Express. Pamēģināju un jāsaka, ka arī patika. Iesākumā mani māca šaubas par tušas otiņu, jo to tā likās salīdzinoši liela, bet beigu beigās raizes izrādījās veltas, jo tā dara savu darbu lieliski un nokrāso arī mazās skropstas bez nekādiem tušas kamoliņiem. Tikai melnas, melnas skropstas. Iespējams gan, ka tev tāpat kā man vajadzēs tušas noņemšanai izmantot ūdensnoturīgas kosmētikas noņēmēju, jo tuša ir patiešām noturīga. 
Ja seko Maybelline Latvia facebook lapai, tad gan jau manīji manas atsauksmes par jauno Rocket tušu, bet, ja vēl neesi redzējusi, tad noteikti apskaties viņu jaunāko Rocket tušas aplikāciju, jo ir iespēja arī piedalīties konkursā (spied te).


kalnina

No comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...