Tuesday, 26 March 2013

something for your skin


First of all apologies for the lazy blogging..I am in Helsinki and I will try to keep you updated of my time here (you can also follow me on instagram: kalnina). 
Got my hands on some new products from L'Oreal and I took them all with me on my journey. So let's look at each and one of them:
1) Nude Magique CC cream for anti-dullness. Basically it is meant for dull skin to give it back its natural glow and tone. From what I have experianced, it seems to slovly start working, so hopefully my skin will look as new soon. That's something I really need as this winter has been super long. Anti-redness cream is also available.
2) Nude Magique BB cream. I am big fan of BB creams and this one seems the best one I have tried so far, if only it would come in bigger tube. This cream will give you the trendey nude look so looking forward to using it in summer, as it's not heavy at all.
3) Nude Magique powder. Actually this was the hardest product for me to try out, as I am not a big fan of powders, but heads up definitely about the packaging - there is a mirror hidden inside.
4) and last, but not least Skin Perfection 3 in 1 Miccelar solution. This is something that I will definitley continue using again and again. It's suitable for every skin type, it really feels like water, it's light and clears your face from make-up really good. Score.
 
 
Vispirms jau atvainojos par slinko rakstīšanu blogā..šobrīd esmu Helsinkos, bet centīšos mazliet ierakstīt blogā šo to par laiku, ko pavadu te (protams, ka manām gaitām vari sekot arī instagram: kalnina).
Pirms prombraukšanas tiku pie jauno L'Oreal produktu izmēģināšanas un, protams, ka paķēru tos līdzi arī ceļojumā. Un tagad apskatīsim vienu pēc otra:
1) Nude Magique CC krēms blāvai (manējā) vai mazliet iedzeltenai ādai (pieejams krēms arī apsārtušai ādai). Pagaidām ar nelielajiem rezultātiem esmu apmierināta un cerēsim, ka tie turpināsies, jo pēc ieilgušās ziemas, manai ādai tiešām nepieciešams atgūt veselīgu toni.
2) Nude Magique BB krēms. Esmu kļuvusi par lielu BB krēmu cienītāju un šis laikam pagaidām būs labākais, ko nācies izmēģināt, ja vien tūbiņa būtu lielāka. Veselīgs sejas tonis, bez biezas tonālā krēma krāsas.
3)Nude Magique pūderis. Produkts, kuru man izmēģināt ir visgrūtāk, jo ikdienā pati īpaši nelietoju pūderi. Viens gan ir skaidrs: iepakojums ir ļoti parocīgs un tajā paslēpts arī spogulītis.
4) un vizbeidzot esam tikušas līdz Skin Perfection Micelārajam ūdenim. Šo produktu noteikti turpināšu lietot vēl un vēl. Tas ir piemērots jutīgai ādai, tas tiešām liekās kā ūdens, tas ir viegls un attīra ādu no kosmētikas patiešām labi. Iepakojums ir 200ml un cena ļoti pievilcīga: 4,49Ls
 
 
kalnina

1 comment:

Ramona said...

Forši!Būs man jānomēģina arī BB krēms. Uz tiem es diezgan skeptiski skatījos, bet tu mani iedrošināji pamēģināt.

Saki vai pēc skin perfection ūdens lietošanas, kad tikko attīri ādu nepaliek tāda sajūta ka tas ir kā plānā kārtiņā eļļinņa vai kā slānītis plāns uz ādas? Es nelietoju nekādus tādus attīrošos ūdeņus jo vienmēr paliek tāda sajūta ka āda nav tīra un svaiga, bet gan noklāta ar slāni produkta, kas bieži vien ir eļļains. Man kosmetaloģe atklāja Dove ziepju brīnumu. Mazgājos jau gadu un tiešām brīnišķīgas. nebūtu iedomājusies nekad.

Par pūderi, man ir kombinēts ādas tips, tad T zonai tas vienmēr noder :) Pagaidām par Rimmel neesmu labāku atklājusi.

Lai tev jaukas un siltas dienas Helsinkos!!

xoxo Ra

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...