Thursday, 13 June 2013

new in


Finally they are mine! Probably you are already familiar with the Swedish design Cooee jewelry. And the blogger's choice Nut Cuff bracelet will be worn a lot, can't wait!


Pieļauju, ka esi jau pazīstama ar zviedru dizaina rotu zīmolu Cooee, kuru jau kādu laiku vari iegādaties veikalā Stiletto, Tērbatas ielā 34, un beidzot dzīvespriecīgās rotas ir nonākušas arī manā īpašumā. Bildē redzi elektro krāsas rokassprādzi Nut Cuff 47,00Ls (tā, starp citu, ir blogeru must-have visā pasaulē) un perlamutra krāsas rokassprādzi 32,00Ls
Nevaru vien sagaidīt, kad sākšu tās valkāt! Lana del Rey koncerts varētu būt atbilstošākais brīdis :)


kalnina

1 comment:

ginta_b said...

Patiik bet tieshi tas blogeru must have atgruuzh..... Nenoliedzam arii man ir lietas, kas nu iet uz urraa blogos, caurspiidiigaa soma pagaaushaa gada topshop high heel un dazas gumijkurpes, un tomeer kkaa censos norobezoties no taa kas patiik visiem zara skorts?? :-)kraasainie nagi hologrammas efekts un nu jau laikam arii skropstaam kraasainaam teikshu nee....l bet savukaart a nu kkas loooooti patiik un to iegaadaajas, iespeejams tev shiis rokuspradzes, tad tak taas paardziivo blogeru trendus un tik lietotas arii netrendiigajos laikos vai ne :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...