Sunday, 25 August 2013

the outfit post

 
Photos by Anete Sidlovska

It's always great working together with the amazing Anete (you won't regret if you will check out her work anetesidlovska.blogspot.com ). I believe that she sees people in their most beautiful way, captures it and shows to the rest of us. Hope you like the result of our photo shoot.
By the way, the dress I am wearing is by the Latvian brand Becarousell (click click), they have the most beautiful leather items. Together with the must-have earrings from H&M and leather jacket from H&M Trend (last spring collection).
 
 
Man vienmēr ir prieks sastrādaties kopā ar lielisko Aneti (Tu tiešām nenožēlosi, ja aplūkosi viņas gara darbus anetesidlovska.blogspot.com ). Manuprāt, viņa cilvēkos atrdos to visskaistāko un to arī notver kadrā un parāda citiem. Ceru, ka Tev patīk mūsu kopdarba rezultāts.
Starp citu, man mugurā ir burvīgā mūsu pašu zīmola Becarousell (neaizmirsti aplūkot) kleita, kas bija radīta uz festivālu laiku. Kopā ar kleitu esmu savilkusi manus šī brīža mīļākos auskarus no H&M un arī ādas jaka ir no H&M (pagājušā sezona).


kalnina

No comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...