Sunday, 22 September 2013

new in


I just realized that I haven't showed you my buys from Stockholm.
Silver (good color to invest also for next spring/summer season) blause from & other stories, leather wallet from & other stories, necklace from cos, chanel lipstick and hand balm from & other stories. And some fashion magazines are missing from the picture.
 
 
Atcerējos, ka neesmu padalījusies ar saviem jaunumiem no super īsās iepirkšanās Stokholmā.
Blūze sudraba krāsā (šī krāsa būs aktuāla arī nākamajā pavasarī/vasarā, tāpēc droši vari investēt un iegādāties, ja redzi ko sudrabīgu) no & other stories, ādas maks no & other stories, kaklarota no cos, chanel lūpu krāsa un balzāms rokām arī no & other stories.
Bildē gan iztrūkst kaudze ar modes žurnāliem.

 
 

3 comments:

Krista Vasiljeva said...

Nedēļas nogalē pacēlu acis, ieraudzīju meiteni ar skaistu kaklarotu kaklarotu un nodomāju, ka vajadzētu pajautāt, kur iegādāta, bet tad bija gatavs mans sushi un meitene jau bija aizsteigusies.. pēc bildes spriežu, ka tā biji Tu. Tas, ka esmu šeit, nav tik creepy, cik izklausās; patiesībā nav nemaz. Man vienkārši šķita, ka šis stāsts ir par savādu, lai paturētu sev. :]

Sanita Kalnina said...

Čau, Krista! Riktīgi labs stāsts - man prieks, ka atrakstīji :) Žēl, ka nesanāca parunāties. Droši nākamreiz nāc klāt:) Rota tiešām forša, bet diemžēl nav nopērkama Latvijā. Ja sanāk, tad, atrodoties ārzemēs iesaku (ja vēl nav sanācis) ieiet Cos veikalā. Tur ir tiešām daudz labu lietu :)

ginta_b said...

zhurnaalu kaudziite buutu interesanta...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...