Tuesday, 17 September 2013

world of gaultier

 


Last weekend I went to Stockholm to celebrate my name day. Was really lucky, because an exhibition of Jean Paul Gaultier's work was still open to vistors at the Museum of Architecture and Design. This exhibition in Stockholm will be available until 22.09.2013.
I have to admit that Jean Paul Gaultier has never been one of my favorite designers, but I do respect him for what he has done for the fashion industry and society in general, as he has played with boundaries oh so many times.
And Madonna and that corset with that bra! Do I have to remind you that Madonna was my favorite singer when I was a kid ("like a virgin" was my favorite song)?! 
Oh and, of course, have to mention the breton top. If it wasn't for monsieur Gaultier, then probably it wouldn't be so, so famous right now.
This exhibition was really the best name day gift.
Pagājušajā nedēļā devos uz Stokholmu nedaudz atzīmēt savu vārda dienu. Mums ļoti paveicās, jo šajā laikā vēl varējām paspēt Stokholmas Arhitektūras un Dizaina muzejā apskatīt izstādi, kas veltīta modes māksliniekam Jean Paul Gaultier. Ja nu Tu plāno būt Stokholmā līdz 22.septembrim, tad vari vēl apskatīt viņa krāšņo pasauli un vēsturiskos darbus.
Jāatzīst, ka nekad neesmu  bijusi pārāk liela Jean Paul Gaultier fane, bet tāpat cienu šo izcilo mākslinieku un visu, ko viņš ir darījis modes pasaules attīstībai un kā viņš šokējis un pārvērtis visu mūsu sabiedrību.
Un, protams, Madonna ar savām šokējošajām korsetēm, kas arī bija tur apskatāmas. Varbūt atceries, ka Madonna man bērnībā bija mīļākā dziedātāja (pie dziesmas Like a Virgin tika dejots ne vienu reizi vien).
Nedrīkstētu aizmirst arī par strīpaino jūrnieku/franču stila kreklu, kas ir viens no mīļākajiem Gaultier apģērba gabaliem. Ja nebūtu misjē Gaultier, tad visticamāk, tas mūsdienās nemaz nebūtu tik populārs.
Šī izstāde bija patiešām lieliska vārda dienas dāvana.

2 comments:

anii said...

Laimīgā! Es tur nokristu ar sirdstrieku un vairs nepieceltos :) tātad- ne faniem un vājiem nerviem. he

Sanita Kalnina said...

tā jau ir, ka katram savs :)bet izstāde bija tiešām iespaidīga - gan tur redzētā, gan organizatoriskā ziņā.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...