Wednesday, 13 November 2013

Isabel Marant pour H&M


On my radar

oh boy, collection for boys


Photos by Anete Šidlovska and from hm.com

THE day is almost here! Already tomorrow Isabel Marant pour H&M colection will be available in selected stores and online! Are you excited? I am! This is one of my favorite H&M collaboration collections so far - so wearable and so, so chic, so on my wishlist. What are you planning to get, will you stand in line to be one of the first ones to buy the collection?
Just a reminder, this time Isabel Marant will offer her beautiful designs also to teens (boys and girls) and for the first time ever, to men. And finally, here is the link (click click) to check out the collection and pick your favorites.
TĀ diena ir gandrīz jau klāt! Jau rītdien H&M veikalā Galerijā Centrs jau no plkst. 8:00 (!!!) no rīta būs pieejama H&M sadarbības kolekcija ar apburošo Franču dizaineri Isabel Marant. Vai plāno doties jau uz 8iem, lai viena no pirmajām tiktu pie kārotajām lietām? Ja jā, tad tiekamies tur ;) Kas ir Tavā vēlmju sarakstā?
Ja vēl nezini, tad atgādināšu, ka šajā reizē tiek piedāvātas kolekcijas sievietēm, pusaudžiem (puikām un meitenēm) un pirmo reizi Isabel Marant ir radījusi kolekciju vīriešiem. Te būs arī links (spied tik virsū) uz H&M mājas lapu, kur vari vēlreiz apskatīt visas lietas.

No comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...