Thursday, 31 January 2013

Stockholm Fashion Week

Carin Wester

Dagmar

Hunkydory

Whyred
All photos trough style.com


Stockholm Fashion Week 2013 is here! And here are some of my favorite looks so far. 

Stokholmas Modes nedēļa ir sākusies! Un te būs pāris skates un tērpi, kas piesaistīja manu uzmanību.kalnina

Tuesday, 29 January 2013

space rocket


Before/Pirms

 After/Pēc
Say hello to the newest addition to the Maybelline mascara family - the Rocket Volum Express. I tried it and I liked it. At the beginning I had some doubts about the brush as it seamed too big, but it works perfectly and gets also the smallest lashes. No clumps and super black lashes. It stays on your lashes also very good and my mascara remover was a bit too weak to take it off.
PS I was also asked by Maybelline in Latvia to give my review on the Rocekt mascara.This material is in Latvian, so no link for you this time, but I would be happy to hear your thoughts on the Rocket mascara.

Sasveicinies ar jaunāko Maybelline ģimenes tušu - the Rocket Volum Express. Pamēģināju un jāsaka, ka arī patika. Iesākumā mani māca šaubas par tušas otiņu, jo to tā likās salīdzinoši liela, bet beigu beigās raizes izrādījās veltas, jo tā dara savu darbu lieliski un nokrāso arī mazās skropstas bez nekādiem tušas kamoliņiem. Tikai melnas, melnas skropstas. Iespējams gan, ka tev tāpat kā man vajadzēs tušas noņemšanai izmantot ūdensnoturīgas kosmētikas noņēmēju, jo tuša ir patiešām noturīga. 
Ja seko Maybelline Latvia facebook lapai, tad gan jau manīji manas atsauksmes par jauno Rocket tušu, bet, ja vēl neesi redzējusi, tad noteikti apskaties viņu jaunāko Rocket tušas aplikāciju, jo ir iespēja arī piedalīties konkursā (spied te).


kalnina

Wednesday, 23 January 2013

old school so cool

Just discovered (probably a bit late, but still) these amazing roller skates. Remember them? They are from Topshop (grab them while you still can). Buy them here for 210pounds (available also in pink and purple).

Tikko ieraudzīju (iespējams, ka diezgan vēlu, bet tāpat) šīs stilīgās retro skrituļslidas. Vai Tu vēl tādas atceries? Tās vari iegādāties Topshop (spied tik virsū), pieejamas arī rozā un lillā krāsā un maksā 210mārciņas.


kalninaTuesday, 22 January 2013

outfit post


Sorry for the lack of posts but the last few days I had the worst flu ever. So here is a very laid back outfit. What do say about the 90's vibe here? 
By the way I colored my hair last week, but I'm not sure is too light, should I go darker next time? 


Atvainojos par nabadzīgo blogošanu, bet pēdējās dienās biju traki apslimusi. Tā nu pirmais pēc slimošans tērps ir diezgan ikdienišķs. Kā Tev nelielā 90o gadu detaļa?
Starp citu, pagājušajā nedēļā nokrāsoju matus, bet neesmu droša vai tie nav pārāk gaiši. Kā Tev liekas, vai nākamreiz vajadzētu ko tumšāku?


Jumper/džemperis - Zara
Shirt/krekls - Marco Pecci
Jeans/džinsu bikses - Mango
Boots/zābaki - Zara


kalnina

Wednesday, 16 January 2013

tartan

Picture from zara.com


I am really loving this tartan look from Zara (minus those shoes). Tartan? Great! Suit? Great! Tartan suit? Awesome!


Ļoti tīk šis rūtainais komplekts no Zara (izņemot kurpes). Rūtis? Patīk! Kostīms? Patīk! Rūtains kostīms? Ļoti patīk!
Žakete - 55,95Ls 
Bikses - 25,95Ls  


kalnina 

 

Tuesday, 15 January 2013

outfit


My new jumper - sale find at Zara.

Mans jaunais džemperis - izpārdošanas atradums no Zara.


Jumper/džemperis  - Zara
Necklace/kaklarota - H&M
Dress/kleita - Primark
Heels/kurpes - Zara


kalnina

Tuesday, 8 January 2013

Rouge Bunny RougeFinally my post about my experience with make-up brand Rouge Bunny Rouge. As I received some of their products, I decided to make a video together with super talented make-up artist and photographer Anete Šidlovska (Check out her blog 1 and blog 2). Video is made by upcoming director Zane Hartmane. And we couldn't make it without Nina Elektrichka.
Rouge Bunny Rouge is a luxury cosmetic brand from the UK. You can buy their products online at www.rougebunnyrouge.com What's really cool about their products is their packaging - they have a picture of real flower on each of them - and what I like is that the make-up is quite neutral, think of earthy eye-shadow tones and elegant lipsticks. 

Products we used for our 2 make-up looks:
Lip Gloss Sweet Excesses (Color Cherry Clofoutis) (we also added some red lipstick underneath it)
My favorite products are blush and eye-shadow.
As this was the first video we all made together, we experimented a lot, but I really hope that you like the result! 
And huge thanks to my team and Rouge Bunny Rouge!


Beidzot ir tapis mans ieraksts par kosmētikas zīmolu Rouge Bunny Rouge. Tā kā man bija ekskluzīva iespēja tikt pie vairākiem viņu produktiem, izlēmu pamēģināt ko jaunu un tā nu tapa neliels make-up video un šīs bildes. Make-up māksliniece un fotogrāfe bija lieliskā Anete Šidlovska (skati abus viņas blogus te un te), video veidoja jaunā un talantīgā Zane Hartmane. Un, protams, liels paldies Ņinai Električkai par multitaskingu un palīdzīgo roku. 
Tātad Rouge Bunny Rouge ir kosmētikas zīmols no UK, kas vairāk pielīdzināms luksusa kosmētikai. Viņu produkciju vari iegādāties mājas lapā/interneta veikalā www.rougebunnyrouge.com Sūtīšana uz LV ir 14 eiro. Pirmām kārtām manu uzmanību piesaistīja viņu iepakojums - lakoniski menlbalts un uz katras produktu sērijas ir attēlots viens īsts zieds. Kā arī tas, ka viņu kosmētika pieejama elegantos un neitrālos toņos. Iedomājies par zemes toņiem, un tādas būs acu ēnas. Būtībā tāds labs ikdienas pamata make-up. 

Produkti, kurus mēs izmantojām mūsu 2 make-up variantiem:
Lip Gloss Sweet Excesses (Color Cherry Clofoutis) (apakšā klājām arī sarkanu un rozā lūpukrāsu)
No produktiem man visvairāk patika vaigu sārtums un acu ēnas. 

Šis ir pirmais video, ko visas kopā veidojām, tāpēc diezgan daudz eksperimentējām, bet ļoti ceru, ka novērtēsi mūsu darbu. 
Un visbeidzot liels paldies manai komandai un Rouge Bunny Rouge!


 
 
 
 
 
 kalnina

Saturday, 5 January 2013

joy 01.13.


Some of my style pages in the newest issue of JOY magazine Latvia with the stunning Bar Rafaeli on the cover. 


Jaunākais JOY žurnāla numurs ir iznācis ar daiļo Baru Rafaeli uz vāka! Un neliels ieskats manis veidotajās modes lapās. Vai jaunākais numurs ir jau apskatīts?


kalnina

Thursday, 3 January 2013

31.12.12.


So here it is - my new year outfit. Only I changed into boots, because I went to the King Charles concert (totally amazing). 

Te ne beidzot būs mans jaunā gada tērps. Vienīgi papēži tika nomainīti uz zābakiem, jo devos uz King Charles koncertu Palladium (tas bija lielisks!). 


Blouse/blūze - Zara
Leather leggings/ādas legingi - MMM with H&M
Pumps/kurpes - Zara
Bracelet/rokassprādze - Chanel
Necklace/kaklarota - Swarovski ring/gredzens


kalnina

Wednesday, 2 January 2013

sneaky snake


2013 is the year of snake! Will you be wearing snake print this year? I actually have some pretty descent looking snake print trousers from Zara. I think that snake print, especially accessories, as you can see, can make your outfit a bit more interesting. So come on - wear some snake!


2013.gads ir čūskas gads (citi min, ka melnās)! Vai tu šogad valkāsi drēbes, apavus vai somas ar čūskādas rakstu? Man īstenībā ir vienas diezgan pievilcīgas bikses ar čūskādas rakstu no Zara veikala, iespējams būs tās jāizvelk ārā no skapja. Manuprāt, čūskādas raksts var būt gaumīgs, jo īpaši, ja tas ir nelielos daudzumos un uz aksesuāriem, kā redzams kolāžā. Tā, ka uz priekšu dāmas - laiks čūskoties! 


Balenciaga green tote from net-a-porter.com
Faith metallic pointed court shoes from asos
Sneakers with snake detail from Topshop
Blue Lanvin clutch from net-a-porter.com
Whistles leather purse from asos
Christian Louboutin pumps from net-a-porter.com
Avec Moderation gold slippers from mytheresa.com
Miu Miu leather wallet from mytheresa.com
Stella McCartney shoulder bag from mytheresa.com


kalnina
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...