Tuesday, 26 March 2013

something for your skin


First of all apologies for the lazy blogging..I am in Helsinki and I will try to keep you updated of my time here (you can also follow me on instagram: kalnina). 
Got my hands on some new products from L'Oreal and I took them all with me on my journey. So let's look at each and one of them:
1) Nude Magique CC cream for anti-dullness. Basically it is meant for dull skin to give it back its natural glow and tone. From what I have experianced, it seems to slovly start working, so hopefully my skin will look as new soon. That's something I really need as this winter has been super long. Anti-redness cream is also available.
2) Nude Magique BB cream. I am big fan of BB creams and this one seems the best one I have tried so far, if only it would come in bigger tube. This cream will give you the trendey nude look so looking forward to using it in summer, as it's not heavy at all.
3) Nude Magique powder. Actually this was the hardest product for me to try out, as I am not a big fan of powders, but heads up definitely about the packaging - there is a mirror hidden inside.
4) and last, but not least Skin Perfection 3 in 1 Miccelar solution. This is something that I will definitley continue using again and again. It's suitable for every skin type, it really feels like water, it's light and clears your face from make-up really good. Score.
 
 
Vispirms jau atvainojos par slinko rakstīšanu blogā..šobrīd esmu Helsinkos, bet centīšos mazliet ierakstīt blogā šo to par laiku, ko pavadu te (protams, ka manām gaitām vari sekot arī instagram: kalnina).
Pirms prombraukšanas tiku pie jauno L'Oreal produktu izmēģināšanas un, protams, ka paķēru tos līdzi arī ceļojumā. Un tagad apskatīsim vienu pēc otra:
1) Nude Magique CC krēms blāvai (manējā) vai mazliet iedzeltenai ādai (pieejams krēms arī apsārtušai ādai). Pagaidām ar nelielajiem rezultātiem esmu apmierināta un cerēsim, ka tie turpināsies, jo pēc ieilgušās ziemas, manai ādai tiešām nepieciešams atgūt veselīgu toni.
2) Nude Magique BB krēms. Esmu kļuvusi par lielu BB krēmu cienītāju un šis laikam pagaidām būs labākais, ko nācies izmēģināt, ja vien tūbiņa būtu lielāka. Veselīgs sejas tonis, bez biezas tonālā krēma krāsas.
3)Nude Magique pūderis. Produkts, kuru man izmēģināt ir visgrūtāk, jo ikdienā pati īpaši nelietoju pūderi. Viens gan ir skaidrs: iepakojums ir ļoti parocīgs un tajā paslēpts arī spogulītis.
4) un vizbeidzot esam tikušas līdz Skin Perfection Micelārajam ūdenim. Šo produktu noteikti turpināšu lietot vēl un vēl. Tas ir piemērots jutīgai ādai, tas tiešām liekās kā ūdens, tas ir viegls un attīra ādu no kosmētikas patiešām labi. Iepakojums ir 200ml un cena ļoti pievilcīga: 4,49Ls
 
 
kalnina

Tuesday, 19 March 2013

outfit

 
 
 
Shirt/krekls - H&M
Jeans/džinsas - H&M
Shoes/kurpes - Kurt Geiger London
 
 
kalnina
 


Monday, 18 March 2013

item of the week

Just saw this hat H&M online. Hope it will fit my super small head :) Find it here

Ieraudzīju H&M interneta lapā šo stilīgo cepuri. Pēc darba būs jāiet lūkoties vai ir jau pieejama veikalā. Cena 6,95Ls. Vari atrast to šeit.


kalnina

Friday, 15 March 2013

new in


Can't wait for spring when I will be able to wear my new Kurt Geiger London shoes. You can still find them here and here.

Pavasari, kur tu esi? Nevau sagiadīt, kad paliks siltāks un varēšu sākt valkāt savas jaunās Kurt Geiger London kurpes. Tās vari iegādāties te un te.


kalnina

Monday, 11 March 2013

cravings

Spring is approaching really, really slowly, but I am already dreaming about summerish feminine dresses with flowers. Me and flowers? Who knew! I wouldn't mind owning one or both of these stunning dresses available at matchesfashion.com here and here. Ah, wishful thinking.


Pavasaris tuvojas lēni jo lēni, bet es jau sāku sapņot par vasarīgām un sieviešķīgām ziedošām kleitām. Es un ziedi? Kas to būtu domājis! Nekas nebūtu pretī savā skapī ieraudzīt vienu vai drīzāk abas šīs skaistās kleitas. Tās ir pieejamas matchesfashion.com lapā te un tekalnina


Tuesday, 5 March 2013

being conscious

Photos by Marika Sviķe - marikasvike.weebly.com

One of the most special H&M collections Conscious collection will hit the stores in the end of March and here is a little preview of the collection. Hope you have already heard about H&M garment collecting action. If not, then here is the short version: bring your old clothes to H&M store and you will get a voucher in return. Maximum 2 bags per person per day. Isn't that great? If you need more info, then click here.
My favorite pieces are green jacket with stone detail and short suit.But men's collection is even more amazing!


Viena no īpašākajām H&M kolekcijām "Conscious" kolekcija no pārstrādatiem materiāliem nokļūs veikalu plauktos jau marta beigās, tāpēc arī neliels ieskats kolekcijā. Ceru, ka esi jau dzirdējusi par H&M apģērbu savākšanas iniciatīvu. Ja ne, tad īsumā ir tā, ka varēsim uz H&M veikaliem aiznest savās vecās mantas, par to saņemsim 15% atlaidi nākamajam pirkumam (1 precei), bet nodotās mantas tiks pārstrādātas. Maksiumums dienā varēs nodot 2 maisus. Lieliski un dabai draudzīgi! Vairak info par šo lasi te(spied virsū).
Mani kolekcijas favorīti ir zaļā jaka ar akmeņiem un gaiši zaļā žakete ar šortiem. Bet puišu kolekcija vispār ir super!


kalnina

Sunday, 3 March 2013

inspiration

Picture from www.fash-n-chips.com

Leather + dungarees = perfect combination. Anya Zirouva rocks this look.


Āda + kombinzons = perfekta kombinācija. Anja Zirova izskatās satriecoši.


kalnina

Friday, 1 March 2013

item of the week

Picture from net-a-porter.com

It's first of March! Whoop Whoop! When it's spring, I always need to get a new breton top. Found this J.Crew one at net-a-porter.com Check it out here


Ir pirmais marts! Žēl gan, ka laiks ārā par to it nemaz neliecina, bet šīs agrās marta dienas man atgādina to dzejoli, kur ziema ar pavasari cīnījās. Un mēs jau zinām, ka pavasaris vienmēr uzvar :) Pavasarī vienmēr atceros par to, ka jāpapildina garderobe ar klasisko strīpaino kreklu. Atradu net-a-porter.com šādu mīlīgu variantu. To nopirkt vari te (click-click).


kalnina
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...