Tuesday, 30 July 2013

outfit


Trying out some safari style.

Vakardiena aizritēja safari stilā.

 
Vest/veste - H&M Trend
Shorts/šorti - H&M Trend
Ballet flats/kurpītes - Anniel from butiq.lt
Bag/soma - H&M
 
 
kalnina

Wednesday, 24 July 2013

outfit


My outfit for the opening of the Narciss boutique.

Mans ietērps, dodoties uz Narciss veikala atklāšanu.


Top/tops - Cos
Leather jacket/ādas jaka - H&M Trend
Shorts/šorti - H&M Trend
Shoes/kurpes - Kurt Geiger London
Bag/soma - See by Chloe
Earrings/auskari - H&M
 
 
kalnina

Tuesday, 23 July 2013

Narciss springs up in Riga

 
We have one more cool Latvian designer boutique in Riga - Narciss store-atelier-fashion café! Must visit spot when you are in Riga, Latvia. Latvian fashion, illy coffee and the newest fashion magazines from all around the world - just for you at Berga Bazars (Elizabetes street 83/85, Riga). But if you would like to purchase something from abroad then visit www.shopnarciss.com
 
 
Nu mums ir par vienu stilīgu latviešu dizainera veikalu vairāk - Narciss ir vēris vaļā elegantu konceptveikalu Berga Bazārā (Elizabetes iela 83/85), kurāvari ne tikai iepirkties, bet arī nobaudīt gardo illy kafiju (vismaz tā runā, ka tā esot dikti laba. es diemžēl vai par laimi ar kafiju nedraudzējos) un apskatīt/izlasīt jaunākos modes žurnālus (yes, yes, yes!).
Tiešām skaisti! Iesaku Tev iegriezties ciemos.
Un man mugurā šajā īpašajā dienā:
 
 
kalnina


Wednesday, 10 July 2013

portret stories


Until the end of July (if by any chance you are in Latvia) you can go to the wonderful city of Cesis and enjoy beautiful photography of the talanted Karlīna Vītoliņa. Stunning potraits in the exhibition “Karlīna Vītoliņa. Portraits”. You can also read an interview in English with Karlīna here (click !click!)
The exhibition is Cesis Printshop.
Wouldn't you want to have your potrait taken by her? I definitely would.
 
 
Līdz jūlija beigām tev iesaku doties uz Cēsīm ne tikai tāpēc, ka pilsēta skaista, bet arī tāpēc, ka šobrīd Cēsis Printshop ir apskatāma Karlīnas Vītoliņas portretu izstāde "Karlīna Vītoliņa. Portraits". Elegantas bildes ar noskaņu. Bildes uz kurām skatoties, tu neviļus vēlies, lai arī vienā no tādām būtu arī tu.
Noteikti iesaktu izlasīt interviju Arterritory ar pašu Karlīnu.
 
 
 
kalnina

outfitPyjama style shirt/pidžamas stila blūze- H&M (my sales find)
Jeans/džinsas  - H&M
Sunglasses/saulesbrilles - Carrera
Heels/kurpes - H&M Conscious Exclusive

kalnina

Monday, 8 July 2013

polarpop. pop


Pagājušajā nedēļā devos uz Statoil jaunā dzēriena - PolarPop - prezentāciju. Dzēriens, starp citu, ir nācis no Ziemeļamerikas, bet mēs un Dānija ir pirmie tirgi, kuros tiek piedāvāts šie atspirdzinošie dzērieni. Tu vari izvēlēties gan piena kokteili (kopā 8 garšas, kuras var arī jaukt kopā), gan atspirdzinošus dzērienus ar košļājamo ledu un arī bez tā. Mans topa dzēriens - pepsi ar daudz, daudz ledu. Vasaras dzēriens nr.1!
Ceru, ka pārāk nemulsina mani pāris ieraksti par ēdieniem un dzērieniem, bet ceru, ka patīk, jo vismaz man pašai gribētos vairāk šādus ierakstus.
 
Polar Pop dzērieni pieejami Statoil uzpildes stacijās Brīvības gatvē 434a un Ulmaņa gatvē 110. Tuvākajā laikā būšot arī Vienības gatvē 105.
Personisks lūgums no manis - vajadzētu iekļaut arī Eksporta ielu :)
 

 
 
Last week I went to the presentation of the new summer drink PolarPop availabe at Statoil in Latvia. This drink is originally from America and Canada and now we also have it - just in time for the lovely summer weather. My favorite one is cold pepsi (of course) drink with a lot of ice.
 
 
 
 
kalnina


Tuesday, 2 July 2013

new in

Picture through google.com

And here it is, my new beautiful furry friend - see by Chloe Apolline Clutch.

Te nu tā ir - mana jaunā labākā draudzene - see by Chloe Applline soma. 


kalnina
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...